Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Arī Cūkkārpā Corona...
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Hermī-Džinnī-Luna
Vientiešu pasauli postošais koronavīruss skāris arī Cūkkārpu. Mācības 1. kursam notiek daļēji attālināti, bet 2.-7. kursam- attālināti. Tikties drīkst tikai ar sava torņa un vecuma biedriem un skolotājiem, ar pārējiem jāievēro 2m distance. Maskas jāvalkā visur, izņemot, savās guļamistabās, kas tagad pārtapušas arī par mācību telpām. Mājas elfiem šis ir grūts laiks, jo katru rītu jānes brokastis uz skolēnu guļamistabām, un žigli jāsavāc netīrie trauki.
Lūk, tipiska mikstūru dubultstunda attālināti.
Strups: Pirms mēs sākam vārīt mikstūras, vēlos paziņot, ka otrās stundas laikā jums būs jāuzraksta eseja par Žvirktzāles īpašībām, un jānosūta uz e-pastu severus.snape@Hogwarts.magic
Bet tagad mēs vārīsim Žvirktzāles sīrupu.
*prezentē visiem savu ekrānu*
Ar IESLĒGTĀM kamerām un IZSLĒGTIEM mikrofoniem. Čats ir paredzēts mācībām. Sāciet!
Vai burvestības.
Zibiņš: Sveiki, visi atveram vietni Hogwarts.magic savās ierīcēs. Tur ieejiet savā profilā un atveriet sadaļu ''Burvestības''. Izvēlieties stundu Nr.14.

Nu, tādā garā. Bibliotēka klātienē ir slēgta, turp var iet tikai iepriekš pasūtot grāmatas. Bet daļu no tām var lasīt arī Cūkkārpas mājaslapā.
Pasviediet vēl idejas, kas notiek Cūkkārpā attālināto mācību laikā, jo visu jau es viena neuzrakstīšu.
Roviela
Atļāvos pārcelt šo pavedienu uz Spēļu sadaļu, jo tēma ir "kas būtu, ja būtu". HP raibumi ir domāti dažādai informācijai.

Hmmm... pēc brīža nodomāja Strups. Pavisam aizmirsu, ka Cūkārpā nestrādā vientiešu lietas! Nav ne e-pasta, ne ekrānu.
Būs jāsūta pūces.
Un Strups piesēdās rakstīt. Labi, ka pietika ar vienu uzrakstīto, no tās vienas ar maģiju varēja pavairot daudz. Elfi palīdzēja visas vēstules aizgādāt uz Pūču torni, un drīz no tā izlidoja visas pūces, cik vien viņu tur bija.
Jāgaida atbildes! Atviegloti nodomāja Strups.
Hermī-Džinnī-Luna
nē, nē, nē.
šajā spēlē cūkkārpā strādā gadžeti.

Maksūra šoreiz izvēlējās netaisīt tiešsaistes stundu. Viņa uzdeva uzrakstīt savas pārdomas par pārvērtībām un nosūtīt pūces.
Mattiass
Nu paga, tad tu vēlies lietot Harija Potera pasauli, vai arī kādu citu?

Harija Potera pasaules Cūkkārpā nav elektrības un nestrādā vientiešu elektroiekārtas principā. Un, victicamāk, viņi par mūsu koronu tikai pasmietos, un tā nekādi neietekmētu mācību procesu (gaiss varētu smaržot citādāk, jo iekštelpas būtu noburtas vīrusa iznīcināšanai, un tas arī viss).

Viņiem ir arsenāls ar burvestībām un burvju augiem, par kuriem vientieši var tikai sapņot. Ja viņi prot apkarot saaukstēšanos un gripu (un es neatminos, ka kaut vienā grāmatā gripa vai SARS Cūkkārpā būtu bijusi problēma), tad viņi prot apkarot arī koronavīrusu, jo tas izplatās tieši tāpat.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.