Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cūkkārpas mācības
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
the black rainbow
Ko tu gribētu mācīties Cūkkārpā? Atzīmē to ko gribētu!
Mācību priekšmeti aizgūti no šejienes : http://www.i-cukkarpa.lv/forums/index.php?showtopic=11751 , tikai ar maniem labojumiem. Cipari norāda cik gadus jāmācās.

Papildu info:
Klubiņos sanākšanas parasti ir reizi vai dažas reizes mēnesī sestdienās vai svētdienās. Ar vecāku / aizbildņu parakstītu veidlapu ir iespējams laiku pa laikam apmeklēt Cūkmiestiņu. Vajadzības gadījumā izvēles priekšmetus ir iespējams mainīt u.c. pie nama vecākā. Reizēm ir iespējams mainīt arī obligātos priekšmetus. Teleportācijas nodarbību cena: 12 galeoni, ilgums: 12 nedēļas. Izvēles priekšmetus izvēlas otrajā gadā, sāk mācīties trešajā.


Atā


P.S. Man ir nojausma, ka šī ir garākā aptauja Kurbijkurnē. Varbūt man par to piešķirs kādu balviņu? smile.gif

Roviela
Obligātie priekšmeti tāpēc arī ir obligāti, ka no tiem nevar izvairīties. grin.gif Visiem ir jāatzimē visi!
Un matemātiku Cukkārpā gan nemāca. Žēl, bet tā ir.
Hermaine
Ja iespēja mācīties aritmantiku, piedalos. + SĒRGu studentiem ir iespējams arī izvēlēties alķīmiju, kuru gan pasniedz tikai pašiem labākajiem un arī varbūt ne katru gadu (pēc Roulingas publicētā materiāla iekš Pottermore).

A matemātiku es varētu mācīt! laughing.gif
Roviela
Artmantika ir! Vismaz IC. smile.gif Ar alķīmiju tur nodarbojos es, bet neko nemācu. Taisu pats savu filozofu akmeni.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.