Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs Poters
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
ils
Harija Potera pasaule pieaugušu cilvēku acīm. Varbūt tāpēc, ka reālā pasaule ir tieši tāda, HP pasaule tik daudziem patīk?
https://www.looper.com/3248/disturbing-real...er-universe/sl/
Mattiass
Izlasīju un vīlos rakstā. Bet ko var gaidīt no amerikāņiem…

Raksta autors sirgst no pārliecības, ka viņa kultūra ir vienīgā un pareizā. Standarti ir mainīgi pat cilvēku sugas ietvaros (dažādas kultūras), kur nu vēl atšķirības starp cilvēkiem un burvjiem, ja sabiedrības ir samērā izolētas, vai arī attieksme pret citām sugām. Šausminādamies par mājas elfu verdzību, gan jau būs aizmirsis pajautāt savam sunim vai kaķim, vai tas vēlas tikt kastrēts (vai tamlīdzīgi), piemēram.

Bet tur tas joks, ka tas ir atsevišķs cilvēku paveids, kuri nezina neko citu kā tikai paši savus vispareizākos standartus, un tie ir visskaļākie, iedami svešā baznīcā ar saviem pātariem, jo tie taču ir vienīgie un īstenie! Pieverot acis uz to, ka paši dara sliktākas lietas. xD.gif

Bet es atzīšos, ka apņirdzos pie Hufflepuff sounds like a stoner house.

Vēl pie tēmas:
mausns
Es gan anglisko tekstu saprotu ar kupiram. Laikam ne ta paaudze. Bet vienalga - parlasot majas esosos izdevumus, tagad, pec gadiem, jutos drusku vilusies. Nav vairs tas aizrautības un izpratnes, kas senak.

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.