Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Noslēdzies īsstāstu konkurss "Šodiena"
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Dažādi
Andromeda
Pēc ilgas gaidīšanas un trīšanās pa krēslu tieši novembra vidū ir noslēdzies konkurss "Šodiena", ziņo konkursa organizētāji. Sīvā cīņā pirmo vietu ar vidēji 18 punktiem ir ieguvis Uldis Sēne ar darbu "Eskimosu pagrieziens 84", cieši aiz sevis atstājot Sintiju Valucku un Anitu Lempu, kas attiecīgi saņēma vidēji 17 un 16 punktus. Uldis savā īpašumā ir ieguvis "Citrona buču" un iespēju savu darbu publicēt literatūrai veltītajā e-žurnālā "Digitālais Vārds".

Daļa žūrijas iesniegtos darbus vērtēja pēc objektīviem kritērijiem kā atbilstība konkursa prasībām, stils un ortogrāfija, bet bija arī mazāka daļa, kas izteica vairāk subjektīvu vērtējumu.

Konkursa dalībniekiem ir iespēja apskatīt sava darba vērtējumu un žūrijas komentārus (gan attiecībā uz atbilstību konkursa prasībām, stilu un ortogrāfiju, gan arī vairāk subjektīvus viedokļus), sūtot attiecīgu lūgumu uz e-pastu "kvvva@inbox.lv".
eyedam
Tos darbus jau nav nekur iespējams tagad izlasīt parastam cilvēkam, ne? (Ja neskaita iespējamo uzvarētāja parādīšanos Digitālajā Vārdā.)

Jānis
Andromeda
Cik saprotu, tad uzvarētāja darbs būs lasāms e-žurnāla "Digitālais vārds" 5. izdevumā. Par pārējiem darbiem tiek spriests vēl.

A.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.