Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lasāmkārumi
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2, 3, 4
echo3

Emmi Iteranta. Ūdens atmiņa (Emmi Itäranta. Teemestarin kirja)
Jāņa Rozes apgāds, 2016
240 lpp., tulkojusi Maima Grīnberga

Sci-Fi, distopija.

Anotācija: Gluži netālā nākotnē gandrīz visā Eirāzijas kontinentā varu ir sagrābuši militātisti un pārvalda to, kontrolējot dzeramā ūdens krājumus. Nav lielāka nozieguma kā slēpt ūdeni. Bet pat šādos apstākļos nemirst tējas ceremonijas tradīcija.
echo3

Rensoms Rigss. Dvēseļu krātuve (Ransom Riggs. Library of souls)
Zvaigzne ABC, 2017
458 lpp., tulkojusi Ligita Lukstraupe

Anotācija: Gandrīz visi īpatnie bērni ir sagūstīti. Arī visas zināmās imbrīnes - tajā skaitā Mis Peregrīne - atrodas nebūtņu gūstā. Džeikobs kopā ar Emmu un runājošo suni Edisonu dodas iekarot Velna aizu - nebūtņu cietoksni, lai atbrīvotu draugus. Tas izdodas, Džeikobam pilnībā atklājot savas spējas kontrolēt tukšpaurus. Bet... īstenībā pats zēns ir tas, kuru vajag nebūtņu vadonim Kolam, un kuru tas tagad ir sagaidījis atnākam uz cietoksni. Jo tikai Džeikobs spēj redzēt dvēseļu krūkas Dvēseļu krātuvē. Nebūtne nespēj valdīt pār pasauli, tai nepieciešama varena dvēsele!

Sērija, kuru varētu nosaukt par "Miss Peregrine's peculiar children", jo oficiāla nosaukuma nav: #1 Miss Peregrine's home for peculiar children ; #2 Hollow City ; #3 Library of souls
Fotoalbums ar attēliem, kas devuši iedvesmu stāstiem: "Talking Pictures : images and messages rescued from the past".
echo3

Džeisons Morningstārs. Fiasko : galda stāstu spēles (lomu spēles) rokasgrāmata (Jason Morningstar. Fiasco)
Jaunkurzeme IK, 2017
176 lpp., tulkojis Guntis Veiskats

Anotācija: Galda lomu spēles "Fiasko" rokasgrāmata. Kļūsti par kriminālfilmas režisoru un radi savu ainu, kuru izspēlēt kopā ar draugiem. Lai visiem jautri!
echo3

Linda Nemiera. Kaķa koncerts
Zvaigzne ABC, 2017
332 lpp.

Turpinājums romāniem "Kaķa lāsts" (2012) un "Kaķis maisā" (2015)

Anotācija: Divdabe Leonīda Fēliksa (saukta par Leo) labprāt kauktu līdzi pavasara runčiem, jo nepatikšanu viņas dzīvē ir sakrājies pietiekami. Sākot ar tīri personiskām, kā ziemas laikā uzkrājies liekais svars, un beidzot ar problēmu risinātāja Ingemāra Bomja Leo uzgrūsto pazudušu personu meklēšanu. Darbs sunim! Vai kaķim arī? Un tad vēl ir četri vilkači, kas nespēj pārtapt no vilkiem atpakaļ par cilvēkiem.
echo3

Dereks Lendijs. Kaulainais detektīvs Blēžagabals Jaukums. Rotaļas ar uguni (Derek Landy. Skulduggery Pleasant. Playing with fire)
Zvaigzne ABC, 2017
288 lpp., tulkojusi Ieva Zālīte

Sērijas "Blēžagabals Jaukums" (Skulduggery Pleasant series) 2. grāmata.

Anotācija: Atriebis, Mijkrēslis un Asinskārs - trīs bīstamākie slepkavas ieradušies pilsētā, lai atdzīvinātu kādu neapturamu briesmoni, kam piemīt šausminošs spēks. Nu protams, ka Blēžagabals Jaukums un Valkīra Troja ir vienīgie, kas ļaundarus spēj apturēt.

Romānu pirmajā sērijā publicēti 9 romāni: #1 Skulduggery Pleasant (Kaulainais detektīvs Blēžagabals Jaukums) ; #2 Playing With Fire (Rotaļas ar uguni) ; #3 The Faceless Ones ; #4 Dark Days ; #5 Mortal Coil ; #6 Death Bringer ; #7 Kingdom Of The Wicked ; #8 Last Stand of Dead Men ; #9 The Dying of the Light

Otrā sērija: #10 Resurrection ; #11 Midnight (tiks publicēts 2018. gada jūnijā)
echo3

Artūrs Bērziņš. Visuma vērpēji
Zvaigzne ABC, 2017
224 lpp., autora ilustrācijas

Anotācija: Stāsts, kas norisinās vai nu sapnī, vai īstenībā. Notikumi, kas ar fraktāļu sīkumaino atritināmību trāpa te Multiversā, te kādā no neskaitāmajiem Demiurga matiem—Visumiem, te gluži precīzā un konkrētā mūsu pasaulē. Starp citu, padziļinātas filozofijas studijas un izpratne par mākslu ļauj šos notikumus tikai nosaukt vārdos, nevis izprast. Un visam pa vidu - Karlīna (iespējams, Jana), Rihards (iespējams, arī viņam ir cits vārds), Māte, Tēvs un Vectēvs (kas pilnīgi noteikti ir tā nosaukti), TV seriāla supervaronis inspektors Blekvels (Bī) kopā ar konsteblu kilogramu (tā arī ir pareizi - ar mazo burtu).

P.S. Uz grāmatas vāka redzamais "18+" šoreiz sniedz priekšstatu par lasīšanai nepieciešamo zināšanu apjomu filozofijā.
echo3

Ilze Eņģele. Sektors 18-08
Zvaigzne ABC, 2017
366 lpp.

Sci-Fi, Visuma nākotnes sabiedrības.

Anotācija: Pieci jaunieši tieši no izlaiduma balles, piedzīvojumus meklējot, uzlavās uz kosmosa kreisera, kurš dodas bīstamā misijā. Atgriešanās mājās uzreiz nav iespējama, un "svaigi ceptajiem" absolventiem būs jāpiedalās tādos piedzīvojumos un notikumos, kuriem viņi nav gatavi.
echo3

Merisa Meijere. Sindera (Marissa Meyer. Cinder)
Zvaigzne ABC, 2017
396 lpp., tulkojusi Laura Dreiže

Sērijas "Mēness hronikas" (Lunar chronicles) 1. grāmata.

Anotācija: Pelnrušķītes pasaka reiz sensenos laikos tāltālā nākotnē. Starpgalaktiskas impērijas, kiborgi, mēnesieši. Sinderai, sešpadsmitgadīgai meitenei-kiborgam būs jānoskaidro, kas viņa īsti ir, un vai viņa vēlas par to būt. Jā, - par princesi?
echo3

Džeikobs Grejs. Zvērači. Baltās atraitnes atriebība (Jacob Grey. Ferals. The white widow's revenge)
Zvaigzne ABC, 2017
240 lpp., tulkojusi Laura Dreiže

Zvēraču (Ferals) triloģijas 3. grāmata.

Anotācija: Audējvīrs nav miris. Šoreiz viņš atgriežas, iemiesojies Baltajā atraitnē, un viņa plāns ir tik viltīgs, ka izmestajos tīklos iekrīt visi zvērači, vairs nespēdami saprast, kurš ir sabiedrotais un kurš - ienaidnieks. Samulst pat kraukļi, jo tagad tiem ir divi vārdotāji - Krā un Melnais Korvuss.

Ferals triloģija: #1 Ferals (The Crow Talker) (Zvērači. Kraukļu vārdotājs) ; #2 The Swarm Descends (Uzlidojums) ; #3 The White Widow’s Revenge (Baltās atraitnes atriebība)
echo3

Mišela Peivere. Piekūna acs (Michelle Paver. The Eye of the Falcon)
Zvaigzne ABC, 2017
256 lpp., tulkojusi Ieva Elsberga

Sērijas "Dievi un karotāji" 3. grāmata.

Anotācija: Briesmīgais Talakrejas izvirdums ir ietinis debesis pelnos un apdzēsis Sauli. Pār salām valda barga ziema, un pavasaris kā nenāk, tā nenāk. Īpaši cietusi ir Keftiu sala, kuri nežēlīgā aukstuma izraisītajam badam vēl pievienojies ir mēris. Un tomēr tieši Keftiu ir vieta, uz kurieni Hīlass dodas Pirras un Postažas meklējumos.

"Gods and Warriors" sērija: #1 Gods and Warriors/The Outsiders (Dievi un karotāji) ; #2 The Burning Shadow (Uguns sala) ; #3 Eye Of The Falcon (Piekūna acs) ; #4 The Crocodile Tomb ; #5 ...
echo3

Mišela Peivere. Krokodilu kapenes (Michelle Paver. The Crocodile Tomb)
Zvaigzne ABC, 2017
270 lpp., tulkojusi Ieva Elsberga

Sērijas "Dievi un karotāji" 4. grāmata.

Anotācija: Koronosa duncis, kura meklējumos Hīlass un Pirra ir nonākuši Ēģiptē un kuru par katru cenu alkst iegūt arī Telamons, Vārnu vadonis, atrodas vietā, kas mirstīgajiem nav pieejama. Varoņiem būs jānokāpj pašā Nāves valstībā.

"Gods and Warriors" sērija: #1 Gods and Warriors/The Outsiders (Dievi un karotāji) ; #2 The Burning Shadow (Uguns sala) ; #3 Eye Of The Falcon (Piekūna acs) ; #4 The Crocodile Tomb (Krokodilu kapenes) ; #5 ...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.