Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Trešajai Hobita filmai zināms iznākšanas datums!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Gredzenu pavēlnieka ziņas
Dženeta
Jau laiciņu atpakaļ kļuva zināms, ka pasaulslavenā literatūras klasika būs sadalīta trīs daļās, bet nu režisors un filmu studija Warner Bros. darījusi zināmu arī datumu kad iznāks trešā Hobita filma — uz ekrāniem to redzēsim 2014. gada 18. jūlijā!

Trešajā filmā redzamie notikumi risinās 60 gadus pirms GP aprakstītajiem. Viens no iemesliem, kādēļ būs trīs daļas, ir apstāklis, ka tika safilmēts pietiekami daudz materiāla. Kā izteicās filmas veidotāji: "Mēs vēlamies saistīt Hobitu ar Gredzenu pavēlnieka fimām, jo vairāki LotR aktieri piedalās arī šajā filmā, un jauno filmu vajadzībām tiek izmantoti gan Hobita, gan Gredzenu pavēlnieka pielikumi." Līdz ar to trešā filma iegūst otrās filmas līdzšinējo nosaukumu.

Pirmā filma uz ekrāniem būs redzama jau šā gada 14. decembrī gan 2D, gan 3D formātā.

Hobita filmu nosaukumi:
  • Negaidīts ceļojums (An Unexpected Journey)
  • Pūķa Smoga iznīcināšana (The Desolation of Smaug)
  • Turp un atpakaļ (There and Back Again)
Hobitā piedalīsies tādas GP zvaigznes kā Elija Vuds, Keita Blanšeta un Orlando Blūms!

Filmas noslēdzošā daļa būs vienīgā no Hobita un Gredzenu pavēlnieka filmām, kura uz ekrāniem nonāks vasarā — visas pārējās pirmo reizi kino parādījās decembrī.

Šogad tika publiskots arī 10 minūšu garš fragments, kas saņēma diezgan dažādus vērtējumus. Daži kritiķi uzskatīja, ka Hobits "atgādina televīzijas filmu".


Nu ko, mums atliek vienīgi gaidīt! ^_^
Hikari
Vai, es laikam esmu izkritusi no aprites. Pirmo reizi dzirdu, ka filma tiks sadalīta trīs daļās. Vai tad tur pietiek materiāla trim daļām? Labi, grāmata bija visai bieza, bet pat, ja uzfilmētu visus sīkumus, vai pietiktu normāla garuma trīs filmām? rolleyes_a.gif

Gaidu pirmo ar nepacietību. Osts ir fantastisks!
Dženeta
Trešajā filmā cik noprotu būs par laiku starp Gredzenu Pavēlnieku un Hobitu!
*Trinas nepacietībā*
mr Bl@ck
Tu domā, ka trešajā filmā tiks apskatīts arī tas kā Bilbo adoptē Frodo un viss tas vai kas tieši, un uz kādiem pielikumiem tu tieši atsaucies?
Edit never mind, pēdējo piebildi.
Hobits
Tad jau forši vispār jau baigi drīz iznāks tad tikai jāgaida. (:
Dženeta
Tā ir smile.gif bet kā skatās, vai drīz būs. Nemaz ar tik drīz nav. Nu pirmā jā, bet nākamās... Kādu laiku tomēr jāgaida.
redzamais
Viennozīmīgi pūķa iznīcināšana ir labākā no šīs triloģijas! Kaut gan patīk man visas trīs filmas, arī go````a tulkojumā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.