Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dienas jautājums nr. 259
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Kurbijkurne konkursi un akcijas > Kamelotas turnīrs
Andromeda
Ja ir kaut kas, no kā nespēju atteikties, tad tā ir šokolāde. Dievinu Fazer šokolādi ar lazdu riekstiem un rozīnēm un Fazer geisha. Daim ļoti iemīļoju esot Norvēģijā. Kalev baltā šokolāde arī ir ņamma. happy.gif
Vēl man garšo melnā šokolāde 70% (nav īsti nozīmes kāda marka), plus tā arī ir ļoti veselīga (tā vismaz ir lasīts).


Garšīgu dienu,


Andromeda
Dženeta
Eu!

Kā ja drīkst zināt lai šite izvēlas? Man garšo teju visas šitās. Laikam kad tomēr būs arbūzs jāizvēlas grin.gif

Edit:tomēr par Fazer nobalsoju-nespēju atturēties.
Andromeda
Man arī ir vairākas mīļākās, bet tomēr Fazer man vienmēr ir bijusi pirmā izvēle, tad Daim, tad visas citas. grin.gif
Mattiass
Fazer (par ko arī nobalsoju), tad Milka.

Arī arbūzs, kā nu bez tā. smile.gif
Miervaldis Gotiņš
Es nobalsoju par `negaršo`, kas tomēr īst nav tiesa. No otras puses, es neatceros, kad pēdējo reizi ēdu šokolādi... grin.gif
Ungaarijas ragaste
Lai cik ļoti man garšotu dažas no šeit esošajām šokolādēm, es izvēlēšos arbūzu, jo tas man garšos vēl labāk.

P.S. Es neesmu uz saldumiem pasistais biedrs. :]
josephine
Vispār, man ir nelāgas aizdomas, ka arbūzs nav šokolāde. xD.gif

Galaxy!
Diemžēl mājās nevar viņu dabūt, tāpēc arī kamēr esmu šeit, pārtieku tikai no šokolādēm! tongue.gif
Just kidding.

Bet Galaxy, noteikti Galaxy, kaut, protams, Fazer ir klasika.

Tad, kad uznāk lielā smadzeņrūpēšanās fāze tad - 99% šokolāde, kaut to iedabūt iekšā ir visai pagrūti.
Pūķēns Sāra
Fazer, pēc tam Milka, bet ne no klāsta, kas ir pieejamas Latvijā. Subjektīvi, bet LV nopērkamām garša ir citādāka. Pirms kāda laika ēdu Milku ar Daim, šobrīd mājās Milka ar vafeli pa vidu - ņamma.
Dženeta
*Sēž un ēd Milkas šokolādi* happy.gif ņam,ņam,ņam... Bet tomēr labākais Fazer un arbūzs!

Es jau pat sāku domāt vai ar mani viss kārtībā jo apēdu vismaz puspaciņu šokolādes(tā paciņa gan nav liela) grin.gif
Hobits
grin.gif Es tev pilnīgi piekrītu Vingrotāj, kaut gan man garšo fāzer un viņa ir paliela tāpat nekad nepietiek smile.gif
Hikari
Laima vai Fazer. Negaršo piena šokolādes, ēdu tikai tumšās un rūgtās šokolādes. Tās lūk ir ņamma un dod daudz enerģijas. wink.gif
HUGme
Es laikam sliecos uz Milka's pusi,bet arī Fazer ir īsta garšu buķete manām mēles kārpiņām!
Roviela
Man garšo gandrīz visas šīs, ieskaitot 'Citas' un arbūzus. grin.gif

Pēdējā laikā nespēju atteikties no Laimas 'Lācīša ķepainīša'. Nē, ne konfektēm, bet tieši šolokādes.
Malduguns
Arbūzs?
Bet tas tikai tādēļ, ka neesmu īpaši "kritusi" uz saldumiem, tostarp arī šokolādēm. Ēst jau ēdu, bet nav tādas mīļākās šoko.
Massacre
FAZER. Kad tā šokolāde nonāk manās rokās, burtiski, paiet maksimums pusstunda, kad visas tāfelītes vairs nav. Viņa mani hipnotizē ar savu seksīgumu un es nespēju atturēties! Ja es varētu, es elpotu fazer! Anyyyywayy, tāpēc es viņu pērku reizi pusgadā. grin.gif
Dženeta
Līdz šim vienīgais kas mani saistīja ar Kalev bija tas ka zināju nosaukumu, bet kopš vārda dienā uzdāvināja ir ārkārtīgi iegaršojusies. njam.gif
Hobits
Nu vispār man garšo visas šokolādes es vel nevienu nēsmu ēdis kura man negaršotu pat melnās šokolādes tās ritīgās man arī ļoti garšo, bet mana mīļākā vel joprojām ir Fāzer.
Piligrims
Ko dod, to ēdu, bet ne balto. Pats nepērku, jo tā nav manta bez kā nevarētu iztikt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.