Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Laimes Monitorings Laura Dreiže
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Šķirmices piezīmes uz lappuses malām
Hikari
Beidzot ir iznākusi vēl viena (jau trešā !) Lauras Dreižes sarakstītā grāmata. "Laimes Monitorings".Zinātniskās fantastikas romāns “Laimes monitorings” ir saistoša vīzija par mūsu planētas nākotni digitālajā laikmetā.
Nežēlīga politiskā režīma pārvaldītā pilsētā nelegāli mitinās dumpīgi jaunieši. Viņus aizrauj savdabīga sacensība, mēģinot notvert noslēpumainu autobusiņu, kurš spēj kliedēt cilvēku negatīvās emocijas. Taču sacensība ir tikai iegansts, kas ceļ gaismā gan pastāvošās iekārtas netaisnību, gan jauniešu sarežģītās attiecības – konkurenci, brāļu naidu, pirmo mīlestību...
Sākas aizraujoši piedzīvojumi, kurus vada neapslāpējama cerība izmainīt pastāvošo...

Vai jau esat to izlasījuši? Es vēl neesmu paspējusi tai ķerties klāt, bet tikko, kā radīsies izdevība- to izdarīšu!
Teletūlbijs.
man patika, tikai vairāk uz beigām tiešām sāka atgādināt romānu, kas gan nebija tas, ko es gribēju lasīt. ja godīgi, tad grāmatu paņēmu tikai tāpēc, ka piesaistīja busiņš uz vāka, pēc tam tikai izlasīju, par ko ir grāmata.
un, manuprāt, grāmatā situācija bija visai ticama. ja pasaule iet sviestā, tad kaut kad nākotnē situācija varētu būt līdzīga. vienīgi, kaut kā tās tehnoloģijas gan tur bija pārāk atbilstošas šim laikam. smile3.gif
Hikari
Man šī grāmata patika daudz labāk, kā Lauras pēdējā ("Natstauriņš"). Bet tas varbūt tādēļ, ka beigas šķita daudz spilgtākas, daudz neparedzamākas un esmu no tiem, kurai patīk pārsteigumi, bet to izdarīt ar mani ir grūti.

Valoda kā jau vienmēr Laurai- raita un ļoti spilgta. happy.gif

maarts

Esmu izlasījis pusotru reizi. Patīk tā futūristiskā nākotnes vīzija, kādu viņa ir radījusi, BET ir kur piesieties pie izpildījuma. Dažviet lasot gribējās atzīmēt košu "WTF?" Diezgan nesaudzīgs vērtējums ir žurnālā "Latvju teksti". Un jāpiekrīt vien ir.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.