Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pottermore
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Mūdzis
http://www.youtube.com/JKRowlingAnnounces

Interesanti, par ko tas būs? rolleyes_a.gif
Beppo
Vai kāds no kurbijkurnes urķiem un HP speciāliesitem nav izpētījis, vai www.pottermore.com
  • tiešām ir ar Roulingas ziņu radīts saits,
  • un kas tajā varētu būt?

Naivā cerībā, ka pa nakti saņemšu atbildes uz saviem jautājumiem,
Arlabunakti, dārgā kurbijkurne.
Purple mist
Atbilstoši savam solījumam par Potera sāgas neturpināšanu, Roulinga ir izdomājusi jaunu veidu, kā atalgot nekad neapmierināmos fanus.

Video ar Roulingas paziņojumu. Turpat arī raksts ieinteresētākajiem, kur viss skaidrots vēl sīkāk.

ŠĶiet, ka tas būs ralatīvi grandiozs pasākums, jo atklāšana sāksies tikai oktobrī, bet, protams, kā vienmēr, dažiem izredzētajiem būs lemts piekļūt Pats brīnums - www.pottermore.com

Nemaz nekliedziet, ka video izskatās pēc rotaļu ludziņas reklāmas, I don't care! Mazajiem būs ar ko acis pamielot, vismaz UK un US arī daži vīrieši noteikti sajūsmā spiegs.
Grēkmeistars
Esmu viens no "veiksminiekiem", kas tika iekšā. ^.^
Tagad it kā pāris nedēļas jāpagaida, kamēr tikšu pilnībā ieaicināts.
Nav ne jausmas, kas tur varētu būt.
Sttefaaa
Es arī tiku iekšā. Tur varēs "izdzīvot" visas grāmatas vai kkas tāds. Whoop whoop
kaca95
Esmu tur tikusi iekšā, tagad gaidu, kad tikšu ielaista iekšā pavisam.
Nevaru sagaidīt. Daudzi cilvēki saka, ka ir tā vērts un mājaslapa patiešām labi nostrādāta.
Bunny
Ir, ir. Es tiku iekšā & ir super. happy.gif
Liesma narnia HP
Laimīgie, kas tika jau iekšā, man gan esot vēl jāgaida līdz 31. oktobrim. Ja kāds var pateikt, kā tikt ātrāk, tad lūdzu pasakiet!!!
Bunny
CITĀTS(Liesma narnia HP @ 12.10.2011 16:01) *
Laimīgie, kas tika jau iekšā, man gan esot vēl jāgaida līdz 31. oktobrim. Ja kāds var pateikt, kā tikt ātrāk, tad lūdzu pasakiet!!!


Ātrāk var tikt tie, kas piedalījās Quill Challenge (vai kā nu viņš saucās), izrisināja mīklu, atrada noslēptu spalvu un saņēma ielūgumu uz e-pastu. tev šobrīd neatliks nekas cits, kā pacietīgi gaidīt līdz 31. oktobrim.
Liesma narnia HP
Viņi sāk visai nepieklājīgi kavēt reģistrēšanās pieejamību. Kavē jau, laikam, 2 mēnešus. mad.gif
multifunkcionāle
Es un vēl viena mana draudzene pieteicāmies. Abas tikām iekšā, bet man baigā problēma sagaidījās - mikstūras nesanāk.
Es daru visu kā teikts ( tā pat kā mana draudzene, kurai vienmēr iznāk uzbrūvēt mikstūru), taču pēc termometra pasāciena man vienmēr viss pārsprāgst.
Btw, cik es sarprotu otru daļu - Noslēpumu kambari - laidīs vaļā nākamgad, bet vai kāds zina, aptuveni kurā datumā?
RockstaR
Es pareizi saprotu, ka pašreiz tikt iekšā nav iespējams?
Hermaine
Es laikam esmu nedaudz atpalikusi, bet kas šitā ir par štelli?
evija
kā tur var pierakstīties?
RockstaR
CITĀTS(Hermaine @ 03.01.2012 09:13) *
Es laikam esmu nedaudz atpalikusi, bet kas šitā ir par štelli?

Cik es noprotu, kaut kas veidots līdzīgi kā flash spēle, kurā tu tā kā 'izej' cauri grāmatām. Rekur arī multifunkcionāle saka, ka varot mikstūras jaukt.
Noskaties arī to video, kas ir lapā kreisajā malā.
Grēkmeistars
CITĀTS(evija @ 03.01.2012 11:25) *
kā tur var pierakstīties?


pagaidām nekā, bet pēc kāda laika piekļuve pottermore būs visiem gribētājiem. pagaidām tikai tiem, kas vasarā tika iekšā.

tur var jaukt mikstūras, vizuāli "klejot" pa grāmatas nodaļām, iepirkties Diagonalejā, tikt iešķirotam tornī, piedalīties burvju duelī, paust savas idejas lapas veidotājiem. īsumā.
RockstaR
CITĀTS(Grēkmeistars @ 09.01.2012 21:37) *
pagaidām nekā, bet pēc kāda laika piekļuve pottermore būs visiem gribētājiem. pagaidām tikai tiem, kas vasarā tika iekšā.

tur var jaukt mikstūras, vizuāli "klejot" pa grāmatas nodaļām, iepirkties Diagonalejā, tikt iešķirotam tornī, piedalīties burvju duelī, paust savas idejas lapas veidotājiem. īsumā.


kā flash spēlīte vai arī nopietnāk 3D ?
Hermaine
Varbūt tie, kam ir tā laime tikt pie šīs vietnes, var padalīties kādos nebūt iespaidos, kas tad tur īsti notiek? Kā viss izskatās un ko jūs tur īsti darāt? Vai esat uzzinājuši ko jaunu?
Bunny
es esmu diezgan vīlusies. sākumā bija interesanti iet cauri pirmajai grāmatai un lasīt visādu bonus info, bet informācijas pavisam maz, un, kad pirmā grāmata izieta, pāris reizes sabrūvētas mikstūras un paspēlēti dueļi - apnīk. pie tam tur nav foruma vai normālu iespēju komunicēt ar citiem, izņemot čatu, kurā normāli sarunāties ir neiespējami. interesantākie momenti, šķiet, bija tikšana pie zižļa, šķirošana, visu šokolādes kartīšu sameklēšana un pirmās mikstūras, kas izdevās.

sākumā iegriezos tur katru dienu, aktīvi vācu house points, tagad ieeju apmēram reizi divās nedēļās paskatīties, vai nav kas jauns. un nav. :/
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.