Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Alķīmiķis u. c.
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Liesma narnia HP
Ļoti interesantas grāmatas. Man zināms, ka tādas ir trīs: Alķīmiķis, Mags un Burve. Šobrīd lasu 2. grāmatu- Mags. Šī grāmata stāsta par nemirstīgā nikolasa Fleimela piedzīvojumiem. Šis Nikolas Fleimels ir alķīmiķis, šķiet kaut kas līdzīgs, varbūt tas pats, kas Harijā Poterā. sorcerer.gif
Iesaku izlasīt, ja vēl nav izlasīta. Ja ir lasīta vai izlasīta, kādas ir jūsu domas par šo grāmatu?
Ausmints
Nu nez - esmu izlasījis tikai pirmo, likās tāda kā pajēla. Arī pārāk sasteigta - bez tāda kā piepildījuma, vienkārši čupa ar notikumiem... kkā tā.

Protams tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.

Kas tieši tev viņā patika...?
Liesma narnia HP
CITĀTS(Ausmints @ 06.03.2011 02:04) *
Nu nez - esmu izlasījis tikai pirmo, likās tāda kā pajēla. Arī pārāk sasteigta - bez tāda kā piepildījuma, vienkārši čupa ar notikumiem... kkā tā.

Protams tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.

Kas tieši tev viņā patika...?


Man patika tas, ka var uzzināt stāsta veidā par dažādiem mitoloģiskiem tēliem, kā arī tie notikumi, manuprāt, ir ļoti interesanti.
Ausmints
Njaa... Tas arī bija tas kas mani tai grāmatai piesaistīja... Un tas kas man viņā patika.

Kā tev pats stāsts?
Liesma narnia HP
pats stāsts ļoti interesants (tūlīt būšu otro grāmatu izlasījusi)
Grendžera
Esmu izlasījusi pirmās divas daļas (kāds nepateiks, kur lai rauju trešo? grin.gif) un man šķiet - tā neko. Nav varbūt no izcilākajām grāmatām, ko esmu lasījusi, bet vispār patika. Gadījies tikt cauri arī sliktākām grāmatām smile.gif
lasitaja
Interesana grāmata. wink.gif Lasītas labākas, bet ir arī sliktākas.Tikko nopirku un izlasījju trešo.Vienīgi beigas nesapratu. tad kas, tie dvīņi ir... ????
bija tāda drusku wth sajūta.
:izliekas ļoti aizņema un iet tālāk: rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.