Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tavs avatars ir no..
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
Martins
Man beidzot pieleca no kurienes ir zenofeXa avatars! Animarix - epizode Beyond. Vai ne, Zeno? wink.gif

Un taa, uzdevums.

Uzmineet no kurienes (tiessi preciizi kura filma vai graamata) ir avatars!

Dazzi noteikumi. Driikst mineet tikai par tiem avatariem, kuri ir aarpus kurbijkurnes forumu avataru izveelnes. T.i. "parastie" visiem pieejamie avatari - tas nav interesanti. Minot jaanoraada peec iespeejas preciizaak. Un lai atvieglotu skatiitaajiem avatara apskati ieteicams ievietot noraadi uz uzminamaa subjekta profailu.

Nu maneejo uzmineet nav gruuti, bet tomeer? No kurienes ir ssis puisis ar kabatas lukturiiti? smile.gif
mazā peciņa
Pavēlnieks wink.gif grin.gif
·spid·
s tieshaam nezinu....
Overlord
Gredzenu Pavēlnieks: Divi Torņi. Avatarā Sems, kas draud Gollumam
Martins
Tuvu, tak neviens nav uzmineeji pareizi! Tiessi kas un no kuras tiessi filmas, luudzu!
Un es domaaju, ka buus vienkaarssi..

Un btw Saurona avatars ir no pirmaas vai otraas Gredzenu Paveelnieka filmas. Ssitaads tur reegojas Barad-Duras tornna augsspusee un traucee Frodo guleet smile.gif
Overlord
s tak teicu Sems no LOTR, ja ne no TTT tad no ROTK gan
Martins
Taa jau ir labaak, Sauron. Mans Sems ir no tressaas Gredzenu Paveelnieka filmas. Kam vinnss tur draud es nezinu, bet rokaa vinnam ir Galadrielas daavaataa vaaziite (nu vai kolba smile.gif) ar zvaigzznnu gaismu.
Overlord
Tad iespējams tas ir pēc tam kad viņš patrieca Šīlobu un orki aiznesa Frodo un viņš tagad meklē ceļu
zb3
Mans avatarsd bus pastaisits man tikai vinjs ir jaiedabuj neta Vinjs bus tads smuks un taisits uz super labas programmas. Es vinju taisiju uz Painta
NovemberNövelet
starp citu, no kurienes ir zenofexa avatars, vareeja palasiit rozes forumaa smile.gif
mazā peciņa
Da uzminiet no-a kurienes ir mans avatars whistling.gif
earnella
Kāds šo varētu pielikt pie spēlēm. Modi, go on! wink.gif
Bet no kurienes tavs skowij točna nezinu... unsure.gif
YdooM
skowij, tavs tachu ir snuupijs no taas multenes vai ne??? un earnellai ir kaut kaac pashtaisiits atpraatotaaju engjeliitis...
earnella
Unb YdooMam ira kaut kas, ko modi nomaina, ja avs nava labs, vai arī kaut kas tevis paša taisīts līdzīgs... smile.gif
Grims
Nu i arī jums te spēlīte, es piemēram pats nezinu no kurienes ir mans avs.
zakkite
Ziniet jusu atvarus ir gruti uzminet, bet manejais ir tik viegls, ka tur jau viss prieksa uzrakstits! smile.gif
...Zanish...
Hmmmmmmmmm..... Jaapadomaa no kurienes ir zakkissa avatars! huh.gif grin.gif Aaaa zinu varbuut ''Reiz Meksikaa''?
dreamer
Zanish&Sharlotish avatars laikam ir no kāda suņu dresūras klubiņa - tik aktīvi tie suņuki ka prieks! ...vai arī kautkas no ClipArt variantiem smile.gif
Laushi de Lychan
Amy Lee ( Evanecence ) no intervijas ar Puppets&Pigglet majas lapas.
dreamer
...diemžēl nezinu pat no kurienes īsti ir manējais avatars, un kā tas radies. (nu labi to adresi var apskatīties - bet arī tas maz ko līdzēs) blush.gif
Cerbera pavēlniece
O jā. no fotobuket lietotāja dreamer_4.

Stulbi - uzmini, bet tieši precīzi.
tur nu gan vajadzēja aizdomāties, ali ko tādu zidomāt!
utiks
Cerbera Pavēlnieces avataru ir sakompilējusi CharmingHolly, bet modeles vārdu es, diemžēl, aizmirsu.
bet avatara vērtību manās acīs tas nemaina happy.gif
un tagad neliels hints par manu avataru. tas ir no Jāņa privātā livu folderīša. laikam viņš pats arī zīmēja. varbūt arī nē, bet tas jau ir cits stāsts.
anyways, man ļoti patīk happy.gif
right.
resella
"avatara datnes izmers vairak neka 20 KB"
ak, bet es tik un ta zinaju no kura ir shitie kjeburi... w00t.gif
nak no - http://private.livas.lv/jaanise/forums/par.../av_dat_izm.gif
Amanita
Nav ne jausmas! w00t.gif
utiks
tavs avatars ir no kaut kā ļoti, ļoti resna. smile.gif
aww sugar
nav ne jausmas.... izskatās, itkā tā būtu parasta mājās bildēta fotogrāfija, kura uztaisīta par awu...
nenuil
izskatās jau pēc MCR [?].
Mērija
No inbox.
Smuki.
Logan
http: //i16.photobucket.com/albums/b1/denija666/biuc/merija_avs.jpg

laughing.gif No photobucket. No manas photobucketa kastes.
Mērija
No...
http://i16.photobucket.com/albums/b1/denija666/biuc/leg_avs.jpg
... savas bilžu kastes.
Immortal
no kādas interneta fotogrāfijas
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Hehe, Shreks 2 . Vai ne ?
Meitene no Priekšpilsētas
no sava albūma vai vienkārši kāda no neta.
Sol Invictus
no daudzajām melnbaltajām bildēm
nenuil
gan jau, ka no tava photobucketa. happy.gif
dawg-
no inbox.lv laikam unsure.gif
ogle.
Nez nez.
novemberunge
Nu tas ir Vargs a.k.a. Burzum un viņa bildes var atrast gan googlē, gan metal-archives, gan vēl n-tajās vietās netā.

http://www.blackmetal.co.uk/modules/copper...5032/burzum.jpg <-- no turienes karoče XD arī der.
Namejs
nu es jau redzu, ka tas ir Fenriz.
Casandry
Welns vinu zin! diez vai no aizgalda laughing.gif
JusticeKid
Kaut kāda anime multene
kikjo
Anime, Shaman king, pirmoreiz izlaista kā seriāls 1998 gadā. Pavisam izlaisti 32 mangas sējumi un sešdesmit četras anime episodes. Kā arī trīs speciālās epizodes(kuras gan ir pagalam draņķīgas).
Personāžs, Anna Kjojama, uzpeld ne tikai Shaman kingā, bet vēl arī divos citos Takei darbos, par to kas viņa ir tur, nav zināms(tas ir, nav lasīts.)
laughing.gif būšu pietiekami skaidri paskaidrojusi no kurienes tavs avatars ir??

JusticeKid
o jā ohmy.gif wink.gif dažs labs fakts jāsaka man pat bija jauns, nez kas tie tādi par darbiem kur vēl anna piedalās...

par tavu avataru gan jāsaka nav ne jausmas silent.gif , gan jau arī kkāda anime multene vai komix, varētu būt warrior tipa, bet kāda? personāžs-kautkāds zellis laikam tongue.gif
Vilku meita
Ar Shaman King viss nobeidzies

Virtuāla konfekte tam kas atminēs šito

Nolapits šodien savu avu neredzu, bet varbūt citi redz...
*Kokonatiene
velns vin zin. Laikam no kaadas japaaniishu multjashkas. grin.gif
Lianjuks
No animes...Varu teikt, ka viņa ir burve un viņas dzimtene ir pie Nīlas upes...
unciz
kaut kāda sieviete no anime.
mani tādas lietas nesaist tāpēc sīkāk neko nevaru pateikt.
WinterLea.
no šitā klipa smile.gif. molko&stefs ^__^
Mākoņkaķis Aurēlija
Izskatās, ka no skaistas bildes (kaut neesmu redzējusi)
Jūra. ^__^
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.