Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: triloģija "Bezgalīgā sērija"- Isabella Aljende
Kurbijkurne forums > Pasaules > Citas pasaules > Fantāzija
Liesma narnia HP
Ļoti interesantas grāmatas. Iesaku izlasīt. Vai esat lasījuši kādu no tām? Ja jā, tad, kā patika? Ja gribat ko vairāk uzzināt par šo grāmatu, tad te būs saite uz Zvaigznes ABC mājas lapu:
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalog...ird_cat_id=TFA=
Grendžera
Piekrītu, ka interesantas, man visas trīs uzdāvināja un es izlasīju. Vienīgi - kādēļ bezgalīgā sērija, ja ir tikai trīs grāmatas? Man šķiet, ka autore sākumā gribēja rakstīt krietni vairāk grāmatu, bet apnika.
Ausmints
Nez... Man šogad dzimšanas dienā uzdāvināja ''Briesmoņu pilsētu''... Nelikās nekas īpaši labs - salīdzinājumā piemēram ar Žilu Vernu.

Radīja sajūtu, ka tie notikumi tur salikti ķekšīša pēc, ka to stāstu autore tiešām ir izdomājusi - manuāli domājusi, nevis rakstījusi no iedvesmas... Tie notikumi likās pagalam paredzami, bez tādas pārsteiguma sajūtas, bez jebkādas spriedzes.

Var jau būt, ka par skarbu, bet tāds ir mans subjektīvais vērtējums.

Kas tieši jums tur likās tik labs - ko esmu palaidis garām?
Grendžera
Nu, nejau visur vajadzīga tā spriedze. Un, es teikšu, ne visi notikumi ir tik ļoti paredzami. Nē, es tomēr palieku pie sava, ka bija visai interesanti.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.