Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Wordet
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu reklāmas
Esenga
wub.gif WORDET wub.gif


Pilnais lomu spēles nosaukums:
wordet
Kad lomu spēle tapusi:
sākts veidot 8.martā cik jauks datumiņš
Galvenie administratori:
Wordeta, Agahangelos, Pols Brots
Kas tu esi šajā lomu spēlē:
Wordeta
Apraksts:

''Wordet'' ir par visiem tik tuvo maģijas pasauli, kas šeit parādās citā skata punktā - Tu jau noteikti zini, kas ir Harijs Poters (HP), kurš mācījās Cūkkārpā, un iespējams, esi dzirdējis arī par Bartimaja triloģiju (BT). "Wordet'' ir šo divu lielisko grāmatu sēriju krustojums, kurā iespējams izsaukt garus un izpildīt burvestības, tāpēc veidojot anketu Tu izvēlies, kas būsi, bet gars... Bet par garu Tu vari kļūt tikai pierādot sevi vadībai. Tas būs grūti, jo es esmu izvēlīga. Ja vēlies būt gars, Tev tūlīt pēc reģistrēšanās jāsūta vēstule Wordetai ar iespējamo gara anketu. Tas pats attiecas uz prestižo pasniedzēja amatu.

Bet tuvāk par pašu ''wordet'' Tu uzzināsi iekšā, jo ''wordet'' mācības ir kaut kas tāds, ko jāpiedzīvo pašam. Šeit Tavs tēls (ja esi kļuvis par mācekli) mācīsies Akadēmijā, kur Tavs tēls apgūs sarežģīto Izsaukšanas mākslu un kā burvju palīglīdzekli var izmantot pilnīgi jebko (jā, pat vecmāmiņas brilles). Tomēr, ja Tu esi nolēmis kļūt par tirgotāju, tad arī tam ir savas īpašās priekšrocības. Tirgotājiem ir savas slepenās vietas, bet visiem ir pieejama kāda speciālā ieskrietuve, kur rīkot kautiņus un smalkus domino turnīrus.

Pilna adrese:
http://wordet.freeforums.org/


Cerot uz drīzu sastapšanos -
Wordeta
Nekana
DIEVINU ,,Bartimaja triloģiju!'' grin.gif
Vienkārši perfekta grāmata!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.