Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Balsojums - decembra tēls
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Tēlu parāde - konkurss
Kalevale
Decembra konkurss ir noslēdzies un šoreiz saņemtas trīs anketas.
Balsosim par labāko līdz 14.01., tomēr šoreiz visu neizšķirs tikai forumieši, es atļaušos arī nedaudz patramdīt žūrijas locekļus, kuri ir līdz šim snauduši ziemas miegā.

Atbilstoši procentu sadalījumam šajā balsojumā tiks izrēķināti punkti (pirmajai vietai pie balsojuma klāt nāks vēl 20%), kurus pieskaitīs žūrijas vērtējumam un tādējādi tiks noteikts uzvarētājs (žūrijas+balsojuma summas uzvarētājs = labākā decembra tēla īpašnieks).
Ceru, ka daudz maz viss ir skaidrs. Par konkrētiem skaitļiem runāsim vēlāk, kad redzēsim, cik no žūrijas tiešām spēj pamosties no sava ziemas miega, ja nu kas - varat atrakstīt PZ.

Neaizmirsti izlasīt visas anketas pirms balso!
Tās paliks anonīmas līdz pat uzvarētāju paziņošanai!

Kalevale.
Kalevale
Balsojums jau kādu brīdi ir noslēdzies, un es beidzot atradu laiciņu, lai paziņotu, ka pirmā anketa piederēja Rovielai, otrās anketas autore bija kaiva, bet trešās anketas autore - Beppo.

Īpašais paldies žūrijas locekļiem - Sindrai, Elony un bengalaas, par saviem iesūtītajiem vērtējumiem. Katram žūrijas loceklim piederēja 25 punkti. Bet arī balsojumam bija svars - balsojumā arī forumieši sadalīja savus 25 punktus.
Balsojuma uzvarētājam tika piešķirts arī 20% bonus par forumiešu simpātiju.

Un tātad, pēc visiem šiem garajiem tekstiem (visi, kas vēlas vēl garākus, var rakstīt man PZ), žūrijas un skatītāju kopvērtējumā (un arī atsevišķajā vērtējumā) uzvarējusi ir Beppo anketa.

Apsveiciens! smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.