Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nezināms radījums
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
ils
Panamā zēnu bariņš, spēlējoties kādā alā pēkšņi sabijās no kāda radījuma, kas līda uz viņu pusi. Kaut ko tādu zeņi nebija redzējuši, tāpēc ņēma to un nosita. Telereportāžā par to ir stāsts, taču puikas velāk ir nofotogrāfējuši savu upuri. Kaut arī neviens nevar pateikt, kas tas ir, man liekas, ka runa varētu būt par kādu alu sliņķu sugu, kas līdz šim nav tikusi atklāta. Līdzīgs varonis ir filmā "Ledus laikmets". Kā jau zem zemes dzīvojošas radības, tas ir kails un izskatās, ka arī ne visai redzošs.
http://www.telemetro.com/insolito/2009/09/18/nota39919.html
Mattiass
Šobrīd to video nerāda.
Grāfs Senžermēns
Kaulu jau tam zvēram laikam nav. Un vispar viņš baigi kroplīgs izskatās. Nu kā uz tām gumijas kājiņām tik resns zvērs var noturēties?! Vareja jau vismaz kautkādus kokus kaulu vietā salikt, lai dabiskāk tas maiss izskatās.
Malduguns
Nu nobijās, labi, bet kāpēc vajadzēja nosist?
Ja jau tas ir nezināms radījums, tad droši vien īpaši izplatīts pasaulē tas nav. Atklājuši jaunu sugu un to uzreizi noslaktējuši.
Turklāt, kāpēc lai viņam nebūtu kaulu? Es domāju, ka ir gan, tikai nu... varbūt tā neizskatās. Jo kaut kā jau tas lopiņš pārvietojās. Nedomāju, ka viņam bija pietiekoši spēcīgi muskuļi, lai iztiktu tikai ar tiem.
Miervaldis Gotiņš
Piekrītu Senžermēnam par to, ka radījums izskatās aizdomīgi kroplīgs, tīri anatomiski, un es nestādos priekšā, kā viņš varētu pārvietot savu resno rumpi uz tām distrofiskajām kājelēm...

Btw - pazemē mītošie zīdītāji nebūt nav kaili, viņiem ir apmatojums - sk. kurmi kā piemēru smile.gif
echo3
Stāsts par atrašanu un nosišanu, šķiet, ir izdomāts. Lai interesantāk.
Tas radījums tiešām nepārvietojas uz savām tievajām kājām wink.gif Bet, kas tas īsti ir, var izlasīt te.

Grāfs Senžermēns
Nu tad jau viss skaidrs. Tas ir tikai noskūts slinķis ar salauztām kājām.
Miervaldis Gotiņš
CITĀTS(Grāfs Senžermēns @ 06.10.2009 20:44) *
Nu tad jau viss skaidrs. Tas ir tikai noskūts slinķis ar salauztām kājām.

Ne obligāti noskūts. Spriežot pēc visa, ir kāda slimības, kuru rezultātā dzīvniekiem mēdz izkrist apmatojums. Un, šādas slimības upurus, it īpaši, ja tie ir plēsēji, tad arī kļūdaini notur par kriptoīdiem, elles nezvēriem un pročajām čupakabrām.

Par šo principu var palasīt wikipēdijā, angliskajā versijā sameklējot šķirkli Cryptids, un tad palasot par katru no `sugām` atsevišķi. Tiesa, šis princips neizskaidro liecības par VISIEM kriptoīdu veidiem.
Bizii van Dope
CITĀTS(ils @ 24.09.2009 21:58) *
Kaut ko tādu zeņi nebija redzējuši, tāpēc ņēma to un nosita. [/url]


laughing.gif Jā, protams nositiet visu, ko neesat redzējuši!
tiigjeris
tik žēlīgs izskatās tāds bez apmatojuma un beigts sad.gif riebīgie cilvēki
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.