Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nāves dāvesti
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Grāfs Senžermēns
Es pats izvēlētos zizli.
Aiva
Es tomēr ņemtu apmetni
Bunny
Paslēpni. Jo reizēm ļoti gribas pabūt vienam.
Mattiass
Paslēpni. Pārējās divas mantiņas, kā zināms, nebija diezko labas. Akmenis savu funkciju nepildīja, kā nākas, un iedzina īpašnieku nāvē (pašnāvība); zizlis bija iekārojams un iedzina īpašnieku nāvē (viņu novāca kāds cits zižļa tīkotājs). Tikai Paslēpnis bija perfekts savu funkciju izpildē.
Kindergārdēns
Jā, es arī ņemtu paslēpni. Par akmeni bija teikts, ka tad nevar atdzīvināt cilvēku pilnībā, tāpēc tas... neder. Un, ja spētu atdzīvināt pilnībā, tad šis cilvēks spētu nomirt atkal. Nū... to es negribētu piedzīvot vēlreiz.
Un man Plūškoka zizli nevajag, es nemāku burt.Un arī nevaru, pēc visiem burvju likumiem. Ar kādu noteiktu zizli var burt jebkurš burvis, es domāju, ka ne katrs [īstenībā vispār neviens] vientiesis.
washulis
Atdzīvināt mirušos nē. Nāve un dzīve, tās nav čakarējamas lietas un, kas, diemžēl bijis, ir un paliek miris un es negrasītos kādu atdzīvināt. Tā pat, ar to nekas labs beigās nesanāca.

Zizli nē. Man nekad nav biujsi vēlme pēc nez kādas varas un spēka pārākuma pār citiem, o spētu dot šis zizlis. Tad visi apbīnotu zizli, ne mani pašu.

Laikam atliek paslēpnis. Lieta, ko var lietot gan ļaunprātīgi, gan taisnīgi, bet tas no katra paša atkarīgs. Bet tā domājot, es spētu iztikt arī bez visiem trīm...
Kristiāna.Z.
izvēlējos paslēpni.
tas liekas priekš manis tāds.. noderīgākais un gandrīz praktiskākais. man tas noderētu ļoti bieži.
browncat
Es gribētu zizli. Vara rullz, kaut vai uz īsu brīdi.
Renate
Es paņēmu zizli. Ar viņu varētu burt un līdz ar to arī tas kļūst noderīgāks. Otrajā vietā man ir paslēpnis, kas tikai nedaudz atpaliek no zižļa. wink2.gif
septembra šausmīgā
Es ņemtu zizli. Kā nekā tas ir vairāk noderētu, nekā gredzens. Un var uzlikt burvestību, lai tu būtu neredzams, nevis izvēlēties tikai paslēpni.
Grendžera
Nu, mana atbilde ir paslēpnis, daudz kur noderētu... smile.gif
Grāfs Senžermēns
CITĀTS(Kindergārdēns @ 11.08.2009 23:07) *
Un man Plūškoka zizli nevajag, es nemāku burt.Un arī nevaru, pēc visiem burvju likumiem. Ar kādu noteiktu zizli var burt jebkurš burvis, es domāju, ka ne katrs [īstenībā vispār neviens] vientiesis.


Tu laikam neesi uzmanīgi izlasījis jautajumu. Turklat vientiesis var bišku paburties ar lietotu zizli, ja tajā iraizķērusies maģija no ieprieksējā īpašnieka, bet plūškoka zizli tik īpašu padarīja galvenokārt tas, ka tas bija uzkrājis tik daudz maģijas, ka varēja lietotāja speku pat pastiprināt (kaut gan arī testrāla astri serdē nav īpaši parasta parādība).
Seila
it kā jau negribētos ņemt nevienu, jo ar maģiju apveltītas mantas nav tās, kas cilvēka dzīvi spēj padarīt laimīgu. Tomēr, ja jau tāds variants nav ticis piedāvāts- tad palieku pie paslēpņa varianta. Galu galā tas ir vienīgais priekšmets, kurš nes reālu labumu nekādas īpašas nepatikšanas nesagādājot.
evija
es nobalsoju par paslēpni tikai tādēļ, jo, ja man pēkšņi piedāvātu to zili, būtu baigi bail aplauzties, ka nemāku burt.
Anoraks
No comment - protams es izvēlētos paslēpni. Un ne tikai tāpēc, ka pārējie pasakā noved pie sliktām beigām. Un arī ne tāpēc, ka tāds piederēja Harijam.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!