Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harry Potter and Half-blood Prince uzlimju albums
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Drakoshka
Redzejat jauno Harry Potter and Half-blood Prince uzlimju albumu?
"Par albumu"
Vai vispar kads to kraj?
Seratna
Man kādreiz bērnībā bija sniegbaltītes uzlīmju albums.. Es viņus uztveru kā naudas izsviešanu. Man toreiz patika tās uzlīmes, bet reāli jau nebija mammai tik daudz naudas, lai pirktu tās uzlīmes kaudzēm no kurām īsti jēgas tāpat nebija (varēja vienīgi bilžu grāmatu izveidot un mainīties ar kaimiņu sētas bērniem).

Grūti iedomāties HP kādu grāmatu (izņemot pēdējo) noreducētu līdz triviālam uzlīmju albumam - bilžu grāmatai.
washulis
Man kaut kur mētājās "Star Wars I" uzlīmju albums, bet tur neviena tipiskā uzlīme nav. Tikai vecas pokemonu uzlīmes, jo tad, kad tie bija modē, man bija dziļa krišana.

Tagad tie stāv putekļainā plauktā un sen neesmu tos aplūkojusi. Tā kā jāsaka, ka es vairs neesmu tematisko uzlīmju krājēja. Esmu no tā izaugusi. Tas drīzāk jaunākai paaudzei. tongue.gif
Bunny
Vienīgais jēdzīgais "uzlīmju albums", kas man bija - bija mistera Bebra Colgate uzlīmītes, kas bija jāuzlīmē uz lapiņas katru dienu, kad izmazgāti zobiņi. happy.gif Es par to dabūju jaunu zobubirsti, zobupastu, zobu diegu un (ak toreiz vēl nezināja, ka tās ir kaitīgas) fluoru saturošas tabletes.
Purpur
Man bija Flinstonu uzlīmju albums. Arī viens ar basketbolistiem un viens ar dzīvniekiem. Daudz sanāca. Bet to ar brāli dalījām. ;D Tagad skapī nobāzti dziļi dziļi ir.

Tagad neko tādu nedaru. Iespējams jaunākiem Poterfaniem liekas ļoti interesanti. Iedomājies, tu nopērc vienu paciņu ar uzlīmēm, paškrobijies, ka šie Hariji tev jau ir un pēc tam centies samainīt ar kādu. ^^ /business/
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.