Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Aizdevums, ieķīlājot dvēseli
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Miervaldis Gotiņš
Rīgā parādījusies firma, kas izsniedz aizdevumu, ieķīlājot dvēseli:
http://www.kontora.lv/dogovor.html
Ko cien. publika domā par šādu kantori?

Un (neatkarīgi no kantoriem) - vai būtu gatava pārdot savu dvēseli?
Roviela
Ja ir aitas, būs cirpējs! Lūk, to es domāju.
Vēl es domāju, ka dvēseles nav, tā kā sanāk tīra krāpniecība. silent.gif
Andromeda
Ja pa ruski njipanjimaaju.
Bet Tizli. Tas izskan kā "Šo kantori vada sātans un lūdzu, lūdzu pārdodiet savu dvēseli šeit" Tizli!
Izmisis neticīgais gan jau būtu gatavs uz kaut ko tādu parakstīties.
Miervaldis Gotiņš
CITĀTS(Roviela @ 22.06.2009 15:59) *
Ja ir aitas, būs cirpējs! Lūk, to es domāju.
Vēl es domāju, ka dvēseles nav, tā kā sanāk tīra krāpniecība. silent.gif

Nē, ira otrādāk. Viņi piedāvā aizdot naudu Tev, apmaiņā pret Tavas dvēseles apķīlāšanu. Attiecīgi, ja Tu neatdod parādu, tad sanāk, ka Tava dvēsele pāriet viņu īpašumā grin.gif

Es arī domāju, ka dvēseles nav, bet tomēr tas dīls izklausās kaut kāds dīvains.
DarkJedi
Izskatās apmērām tā it kā kāds mans radinieks to būtu veidojis (vismaz domas biedrs), jo es arī uzskatu, ka dvēseles ir reāls resurss kuru vajag izmantot.

Lūk daži izraksti no galda RPG sistēmas kuru veidoju

Izsaukt dēmonu
Efekts: Ļauj izsaukt vienu no minētajiem dēmoniem uz tik gājieniem cik kauliņi uzkrīt. Burot šo maģiju jau esot sevis izsauktam dēmonam uz kartes, tas pazūd un rodas jauns.
• Ellesuns. Maksā 1 dvēseli
• Imps. Maksā 1 dvēseli
• Nāves eņģelis. Maksā 1 dvēseli
• Skelets. Vajag vismaz 1 mirušo
• Dēmonu Lords. Vajag vismaz 3 mirušos
Minimālais rangs: 2
Mana: 15

_____________________________

Saslēgt dvēseli
Efekts: Saslēdz savu vai biedra dvēseli važās, kurš ja nomirst var atdzīvoties sava gājienā sākumā ar tik daudz veselības, mana un adrenalīna cik šīs maģijas licējam kauliņi uzkrīt.
Šī maģija maksā vienu dvēseli. Vienlaicīgi var būt tikai viena šī maģija aktīva uz grupu.
Minimālais rangs: 3
Mana: 5

___________________________

Ēst dvēseli
Efekts: Pretinieks zaudē tik daudz veselības cik kauliņi uzkrīt un viņš divus gājienus katra gājiena sākumā zaudē veselību kas vienāda ar pusi no uzkritušo kauliņu skaita, savukārt šo pusi veselības iegūst klāt maģijas būrējs.
Minimālais rangs: 4
Mana: 15

________________________________

Dvēseļu noliktava
Efekts: Cik kauliņi uzkrīt tik dvēseles pats ir spējīgs uzglabāt. Metot kauliņus atkārtoti dvēseļu noliktavas apjomu nevar samazināt.
Minimālais rangs: 1
Enerģija: 5

__________________________________


Izbarot dvēseli

Efekts: Ļauj iegūt kādu no šādiem efektiem
• +100 XP
• 4h miega efekta
• Melno kristālu
• Totālo tumsu kurā neredz neko uz tik minūtēm un tik m rādiusā cik kauliņi uzkrīt
Minimālais rangs: 1
Enerģija: 5


Bet to, ka dvēseli varētu iemainīt pret naudu biju domājis bet nebiju vēl aprakstījis. Izskatās, ka tā fīčā galda RPG noteikti būs jāievieš. tongue.gif
Vai nav burvīgi? Man pašam jau baigais prieks .smile.gif
Grāfs Senžermēns
CITĀTS(Miervaldis Gotiņš @ 22.06.2009 17:10) *
Nē, ira otrādāk. Viņi piedāvā aizdot naudu Tev, apmaiņā pret Tavas dvēseles apķīlāšanu. Attiecīgi, ja Tu neatdod parādu, tad sanāk, ka Tava dvēsele pāriet viņu īpašumā grin.gif

Es arī domāju, ka dvēseles nav, bet tomēr tas dīls izklausās kaut kāds dīvains.

Tas dīls izklausās tik dīvains, jo ja tu aizņemies naudu ieķīlājot savu dvēseli, kuras nav, un pēc tam šo naudu neatdod, viņu īpašumā pāriet tava dvēsele, kuras nav, tātad nekas. smile.gif
Sindra
CITĀTS(DarkJedi @ 22.06.2009 18:46) *
Bet to, ka dvēseli varētu iemainīt pret naudu biju domājis bet nebiju vēl aprakstījis. Izskatās, ka tā fīčā galda RPG noteikti būs jāievieš. tongue.gif
Vai nav burvīgi? Man pašam jau baigais prieks .smile.gifInx jau vairākās spēlēs ir pārdevis savu čaru dvēseles.
wink.gif
Nothing spešal.
DarkJedi
CITĀTS(Sindra @ 22.06.2009 20:58) *
Inx jau vairākās spēlēs ir pārdevis savu čaru dvēseles.
wink.gif

Patiesībā mani tirda doma kādreiz savākt kopā mūsu ciema lielākos izvirtuļus un uztaisīt riktīgi izvirtušu badass galda RPG. Bet nu tas visticamākais kaut kad ziemā. Ja kāds atceras PHUN pasākuma prezentāciju par galda RPG sistēmām par prezentēto feiko BADD sistēmu, tad ir doma, to realizēt kā īstu un tajā tad izvirst līdz nemaņai pa hardcoro. smile.gif

Bet nu pašlaik strādāju pie normālas galda RPG sistēmas (cik nu „normālu” vispār DarkJedi ir spējīgs uztaisīt). smile.gif
Hikari
Nu gan, pat līdz tādām idejām šobrīd nonāk.

Nu, personīgi es ticu dvēseles eksistencei, bet, pat ja neticētu, kāda jēga iesaistīties ar šāda veida firmu? Neredzu pilnīgi nekādu, ja nu vienīgi vajag naudu tik ļoti, ka esi gatavs nogalināt or smth. rolleyes_a.gif
Soulberry
Nu, man personīgi, tas šķiet nedaudz dīvaini. Tāpat par dīvaiņiem es uzskatītu cilvēkus, kas, tā teikt, pārdotu savu dvēseli.

Bet, ja arī man maksātu cik tur naudas, es tādos gadījumos neielaistos. Sazin kas, aiz tā visa tur slēpjās.
Beppo
Vot škrobe, es savējo jau paspēju notirgot.
DarkJedi
LETAS raksts lol

Baznīcu vadītāji aicina cilvēkus neieķīlāt savas dvēseles

Publicēta: 11:15 06.07.2009.
Rīga, 6.jūl., LETA. Lielāko kristīgo konfesiju vadītāji aicina cilvēkus būt uzmanīgiem un neiesaistīties darījumos, kuros cilvēkam ķīlā pret dvēseli tiek aizdota nauda.

Kā aģentūrai LETA skaidroja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) sabiedrisko attiecību vadītājs Ivars Kupcis, pēdējā laikā cilvēku uzmanību ir piesaistījis piedāvājums saņemt naudas aizdevumu uz ārkārtīgi augstiem procentiem - 365% gadā vai vairāk - dodot par ķīlu savu nemirstīgo dvēseli. Ja parādnieks aizņēmumu nespēj laikā atdot, ķīla pāriet aizdevēja pilnīgā un beznosacījumu rīcībā.

Tā ir firma, kas savu piedāvājumu cilvēkiem izplatot internetā, norādīja Kupcis. LELB arhibīskaps Jānis Vanags, Latvijas Romas Katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats un Latvijas Pareizticīgo baznīcas metropolīts Aleksandrs uzsver, ka naudas aizdevuma piedāvāšana pret cilvēka dvēseles ieķīlāšanu ir neaptverami ciniska un amorāla rīcība, un aicina aizdevējus šādi neizmantot cilvēku nelaimi un izmisumu grūtajā krīzes laikā.

Pēc Kupča teiktā, nav zināms, kas motivē aizdevējus prasīt tieši šādu ķīlu. Iespējams, šie cilvēki vēlas izmantot bailes par dvēseles pazaudēšanu kā labāko nodrošinājumu savai peļņai, bet varbūt aiz tā stāv reliģiski mērķi - sātanisms, okultisms - ar nolūku pazudināt cilvēku dvēseles, izmantojot viņu izmisīgo stāvokli.

"Gan vienā, gan otrā gadījumā šādam darījumam ir ļoti nopietnas sekas. Pat ja cilvēks tam piekrīt pilnīgā drošībā, ka varēs parādu atdot, dvēseles ieķīlāšana ir padarīts garīgs akts, kura sekas nebeidzas līdz ar aizņēmuma atgriešanu. No reliģiskā viedokļa tas ir līdzvērtīgi Dieva noliegšanai, dvēseles svētlaimes iznīcināšanai un mūžīgās dzīvības zaudēšanai," uzsver LELB pārstāvis.

Viņš norāda, ka arī nereliģiskiem cilvēkiem, kam dvēsele vai attiecības ar Dievu nešķiet taustāma vērtība, vajadzētu padomāt par sekām, jo dvēseles ieķīlāšanu var interpretēt kā pamatotas tiesības prasīt jebkādu paklausību, jebkādus pakalpojumus vai arī nodarīt jebkuru dvēselisku kaitējumu un sagādāt jebkādas ciešanas.

Šobrīd Kupča rīcībā nav informācijas par to, vai kāds cilvēks šādam piedāvājumam jau piekritis. Tomēr Latvijas baznīcu vadītāji uzsver, ka grūtajā krīzes laikā, kad daudziem zūd viņu labklājības materiālais pamats, dvēsele cilvēkam paliek galvenā vērtība, un aicina aizdevējus tā neizmantot cilvēku nelaimi un bezizeju.

Ilze Mežniece LETA

06.07.2009

Copyright © LETA
Hideki
Man gan rodas aizdomas, vai tā nav baznīcu "trolļošana" smile.gif cenšoties izsaukt tieši tādu reakciju. Neesmu dzirdējis ka kāds tur tiešām noslēdzis darījumu. Pārdot kautkā nav interesanrti. Variants apmainīt pret nemirstību, ar noteikumu ka dvesele viņiem tiktu tikai pēc nāves - ir daudz interesantāks variants. smile.gif)
Elony
Nu jā, aizdevēji var būt kaut kādi maniaki, kuri pēc tam sāk vajāt parādnieku, sakot, tu pārdevi dvēseli, tātad tava dzīvība un tu pats piederi mums vai kaut ko tādā garā. Un vajāt, nevis sūtot pa pastu vēstulītes (varbūt tikai sākumā) bet piesienoties tumšos vakaros vientuļās vietās, Viss var būt. Lai gan, ja tas tiek darīts tik atklāti, visdrīzāk tas ir pastulbs joks.

Un patiesībā ir stulbi risināt parādu problēmas, aizņemoties vēl naudu. Vienalga, ar ķīlu, vai bez, Izmisums nav attaisnojums stulbumam.
Skalds
Manuprāt, visticamākais ir viedoklis, ka viņi naudu aizdod pret dvēseli, bet patiesībā naudu taisās atgūt ar da jebkādiem līdzekļiem, fizisku ietekmēšanu, draudiem u.t.t.
Es īsti neticu, ka Latvijas baznīcu vadītāji varētu apvienoties, lai radītu kaut ko tādu. Ideja pa rjoku šķiet ticama, bet diezgan neloģiska, jo kam tad tas ir izdevīgi ? Pati ideja par naudas došanu pret dvēseli atgādina kādu fantasy filmu.
Hideki
Ne paši baznīcu vadītāji, bet tie, kas gribēja piespiest viņus reaģēt, lai pēc tam varētu justies kruti - tikai ielikām sludinājumu un nu visi baznīcu pārstāvji noticēja un satraukušies nepajokam. smile.gif)
Varbūt tas ir kaut kāds sociāls pētijums, cik daudz cilvēku varētu uz ko tādu parakstīties.
Protams, iespējams ka tas tiešām ir mājiens par to, ka "dvēseli no tevis izvilksim, bet parādu tu mums atdosi!"
Skalds
Tas noteikti nav sociāls pētijums savādāk rezultāti būtu, jau publiskoti.
Pērku dvēseles. Maksāju 2 ls par kilogramu
browncat
Es nekad nekad neparkastītos par dveseles pārdošanu, ja nu tas ir pa īstam? unsure_a.gif
(sun)
wait - un gadījumā ja es to naudu neatdodu - kā tad man to dvēseli ņems.?
bet vispār nē - šāda sistēma jau laiku atpakaļ pastāv arābu valstīs. Tobiš - aizdevums uz godavārda.
Ir jau saprotams, kāpēc - islāms diezgan strikti nosaka to, ka godavārds ir augstā vērtē.
Nu, latviešiem tādas mentalitātes nav grin.gif paredzu, ka attiecīgajai firmai gaidāmi lieli zaudējumi grin.gif
washulis
Aizdevums par dvēseli? Bull...!

Neko šitik muļķīgu neesmu sen dzirdējusi. Uzskatu, ka tas ir tikai muļķīgs joks un cerība, ka kāds pajoliņš uz kaut ko tādu uzķertos un noturētu to par pilnu.

Nesākšu komentēt vai ticu dvēselei vai nē, bet tās, manuprāt, ir pilnīgas muļķības un šitādus solījumus labāk vienkārši ignorēt.
versache
Ja ja ko sitadu biju dzirdejis pa TV.Vatikana jau ir paspejusi izteikt viedokli saja jautajuma grin.gif
sandra vilka
Cilvēki, kas grib ticēt visam, arī šitādam var noticēt. Ja reiz tic zīlniecēm un pareģotājām, tādēļ nav dīvaini, ka šitāds kantoris pelna.
maarts
Lasu un gardi smejos grin.gif Nez, viltotu dvēseli viņiem varētu iesmērēt? Kur viņi uzglabā tās dvēseles? Burciņās? Seifos? Ka čigāni nenosper, domādami, ka nu tik būs vakariņas! :[
Mattiass
Nu, tai lapā jau vairs nav nekā tāda. Tagad tur ir dīvainas ziņas un pasaules vietu apskati, šizīgā izkārtojumā. Laikam caur vebarhīvu skatījies.
grin.gif
Overlord
Es varētu pārdot dvēseli.Pat vairākkārt. Nu un kā viņi no manis to neeksistējošo brīnumu savāktu? Nogalinot?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.