Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Poterkonkurss beidzies
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Vietējās ziņas
eyedam
Paldies Harija Potera konkursa dalībniekiem! Konkurss ir noslēdzies, un t-kreklus balvās iegūst Kurbijkurne biedri: Centrāltirgus Baložvīrs., Andromeda un lunātiķe, ar kuriem par balvu saņemšanu sazināšos privāti.

Lai iegūtu maksimālo punktu skaitu, bija jāatbild, ka Denielam vislabāk padodoties dziedāt Rock 'n' Roll Suicide. Azkabanas gūsteknis, proti, Siriuss Bleks, no cietuma varēja izbēgt, jo nebija sajucis prātā. Viņā nebija labo domu, ko atprātotājiem izsūkt, turklāt kā suni, kurā viņš, būdams zvēromags, varēja pārvērsties, atprātotāji viņu sajuta daudz vājāk. Caur restēm un garām atprātotājiem viņam izdevās tikt, jo bija izkāmējis tievs un pārvērties par suni. (Jālasa trešā grāmata.)

Deniels Redklifs Jauktasiņu Prinča starplaikos spēlē galda tenisu. Dūdija māte Petūnija atprātotāja uzbrukumam noticēja, jo tas saskanēja ar to, ko viņa par tiem (un arī Voldemortu) jau bija dzirdējusi agrāk: no Severusa Strupa mutes (jālasa piektā un septītā grāmata). Savukārt pēdējā Harija Potera filma, lai pēc iespējas pilnīgāk spētu atainot grāmatas notikumus, ir sadalīta divās daļās.
(sun)
Kad es ieraudzīju rezultātus, mani momentāni parāva smieklu lēkme grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.