Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: BDLS "Zona 2028"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2009. gada sezona
Dinaer
Drakonisti lūdza nodot info par spēli "Zona 2028" pēc stalkera motīviem šajā vasarā.

tiek kas ir spējīgi un ieinteresēti vairāk info var atrast šeit. (pieejamā informācija šobrīd tikai krievu valodā.)

Žanete

ja kāds var - lūdzu atrodiet, kur tur ir minēts datums smile.gif

Žanete
fubar
es veidošu Monolīta frakciju no airsofteriem. vairāk spiedīsim uz nežēlīgu slepkavošanu kā uz RPG elementu, bet nu trako fanātiķu motīvs arī būs jāizbauda un jāatspēlē smile.gif

1.ja fanātisku rīkļugriezēju ampluā ir tavējais,
2. tev ir woodland armijas forma (citi varianti tiks individuāli izvērtēti), zābaki un armijas uzkabe, un tu esi gatavs veltīt pasākumam "anturāžas elementu" iegādei veltīt nelielu (2-7 ls) summu,
3. tev ir vai uz to laiku būs kaut neliela pieredze airsoft spēlēs (citiem vārdiem - kaujas prasmes),
4. tev ir vai uz to laiku būs/ izīrēsi nopietnu airsoft ieroci (jauda nu vismaz ap 1J),

tad piesakies!

Slava Monolītam!
DarkJedi
Par cik mana lasītspēja kriliciā ir vienāda ar 0 un sanctuary pieejamā infa līdz ar to attiecīgi neizmantojama, tad radās daži jautājumi.

Vai obligāti jābūt kādā komandā vai var arī būt random vientuļnieks?

Ja obligāti jābūt komandā vai kāda pamatā latviešu valodā runājoša ir pietikusies (jo arī runāšanas skills, lai arī labāks par lasīšanas, tas tomēr tādā n00b līmenī), neskaitot fubara veidoto hardcoro rīkļurāvēju triecienvienību kur lai pietiektos jābūt mājās pie sienas 10 nogrieztām Afgāņu galvām kā minimums. tongue.gif
fubar
cik es sapratu (neesmu lasījis Sanctuary, bet runājis ar GM), tu vari būt arī vientuļnieks.
tajā rīkļu rāvēju vienībā prasības nebūt nav tik striktas. redz Aiķis arī spēlēs, bet viņš ir bijis tikai uz dažām Airsoft spēlēm. ar tādu skilu arī pietiks!
svarīgāk ir lai ekipējums ir līmenī, ar divus metrus šaujošu bumbiņpistoli nebūs nekādu izredžu!
bet visu var iznomāt!
Dinaer
piedāvājums ir rīt interesentiem aiziet uz Šatlu vai Kalnu un satikties ar meistariem, lai noskaidrotu visus sev interesējošos jautājumus.

GM apsolījās būt iecietīgi pret tiem, kas nesala krieviski un visu apskaidrot smile.gif
Dinaer
Fubar jau ir paspējis šo to piedāvāt, bet nu šeit ir mazs apraksts par to, kas vispār spēlē būs atrodams un varbūt jums ieinteresēs.

Īss ievads:

Spēle ir balstīta uz Stalker motīviem (GM tica, ka vairāk gan grāmatu nevis spēles). Gan jau ka visiem ir kaut kāds priekšstats par to, kas ir Stalker, bet nu ja nu nekā, tad te ir mazs, cerams daudz maz precīzs apstāsts.
Ja pareizi atceros, tad sanāk ka pēc kaut kāda ātomkara vai sprādziena un Zemes ir parādījušās mistiskas "Zonas", kurās ir novērojamas dažādas anomālijas (milzīgas sēnes, priekšmeti ar spējām, black spoti, kuros iekāpjot cilvēki mirst uz līdzenas vietas utm). Cilvēkus kas lien iekšā šai Zonās sauc par stalkeriem - viņi tur pārsvarā nodarbojas ar priekšmetu iznešanu no Zonas un to tirgošanu.

Spēles teritorija ir Zona un teritorija ap/pie zonas.

Zonā dzīvo trīs klani, kas visu tur pārvalda un sadala:
1) Monolīts (zonas fanāti, sargā zonu. nosaukums cēlies no Monolīta, kas atrodas zonas centrā)
2) Brīvība (vēlas panākt suverenitāti Zonai)
3) Pienākums (iestājas par Zonas iznīcināšanu)

vēl Zonā un pie Zonas ir sastopami bandīti (cik nopratu tad bandīti tiek organizēti, kā komanda).
Ja nevēlaties iesaistīties komandās - ir iespēja spēlēt brīvo Stalkeri (GM gan ieteica iet pa divi vai trīs).

Pie Zonas atrodas ciemats, kurā visi var atpūsties un pastāstīt savus piedzīvojumus no Zonas vietējā krogā.
Mazliet nostāk no ir Zonas izpētes centrs Ņi, kur strādā zinātnieki, pētnieki un dažādi tehniķi.

Spēle ir vairāk balstīta un action, bet sociālā spēle lielākoties ir iespējama klanu iekšienē un bārā.

Intro:
Spēle notiek real taimā.
2028. gada 30. jūnijā Zonās centrā tika novērotas neparastas aktivitātes. Protams, kas gan Zonā var būt parasts. Bet, pēc kāda laiciņa (1-2 dienu laikā) atklājās, ka šīs aktivitātes bijušas daudz nopietnākas, ka ierasts - visa Zona pēkšņi ir mainījusies, ir mainījušās anomāliju atrašanās vietas un iespējams, ka parādījušās dažas jaunas.

Spēle sākas 2. jūlijā tieši ar to, ka neviens neko nezin un nesaprot. So go and have some fun wink.gif

Kontakti:
skype: stefanie_redangel (jautājumos par Ņi, ka āri lai pieteiktos uz Ņi)
e-mail jebkādiem jautājumiem - proekt_stalker2009@inbox.lv

Žanete

P.s. - man jautājumus par spēli lūdzu neuzdot. Gm apsolīja, ka atsūtīs kādu atbildēt uz jautājumiem arī šai pavedienā.
Mattiass
Pirmkārt, cik sapratu no GMu krieviski publicētās infas, tad Zona ir tikai viena — tā, kas ap Černobiļu, un, otrkārt, grupējumu būs krietni vairāk. Pamatā gandrīz visi STALKERā pārstāvētie.
Dinaer
rakstu tikai to, ko man īsumā apstāstīja GM.
spēlē Zona ir tikai viena (it's like obivious), man vnk liekas, ka grāmatā bija minēts, ka tādas atrodas vairākās vietās.

pieņemu, ka netikai es, bet vēl citi potenciālie spēlētāji būtu priecīgi, ja tu dalītos ar savām zināšanām par to, kas rakstīts noteikumos krievu valodā smile.gif

tie, ko es nosaucu ir lielākie grupējumu, ko organizē paši GM, protams, ka pastāv atsavišķas brīvo stalkeru grupas, kaut kādi uzpircēju un vēl sazin kas (jab kas ko spēlētāji, paši gatavi spēlēt). tāpēc arī rakstīju - īss intro.

un nē - es neesmu spēlējusi Stalkeru, bet GM teica, ka spēle ir vairāk balstīta uz grāmatu nekā datorspēli, bet iespējams, ka šī datorspēle ir pārsteidzoši līdzīga grāmatām. Ja nemaldos, tad Zona ap Černobiļu ir spēles versijā.

Žanete
fubar
CITĀTS(Dinaer @ 10.05.2009 20:39) *
rakstu tikai to, ko man īsumā apstāstīja GM.
spēlē Zona ir tikai viena (it's like obivious), man vnk liekas, ka grāmatā bija minēts, ka tādas atrodas vairākās vietās.

pieņemu, ka netikai es, bet vēl citi potenciālie spēlētāji būtu priecīgi, ja tu dalītos ar savām zināšanām par to, kas rakstīts noteikumos krievu valodā smile.gif

tie, ko es nosaucu ir lielākie grupējumu, ko organizē paši GM, protams, ka pastāv atsavišķas brīvo stalkeru grupas, kaut kādi uzpircēju un vēl sazin kas (jab kas ko spēlētāji, paši gatavi spēlēt). tāpēc arī rakstīju - īss intro.

un nē - es neesmu spēlējusi Stalkeru, bet GM teica, ka spēle ir vairāk balstīta uz grāmatu nekā datorspēli, bet iespējams, ka šī datorspēle ir pārsteidzoši līdzīga grāmatām. Ja nemaldos, tad Zona ap Černobiļu ir spēles versijā.

Žanete


pēc tā, kas jau ir sagatavots, šķiet, ka tomēr vairāk velk uz datorspēles vidi.
frakcijas praktiski visas tās, kas tur (spēlē) ir sastopamas.
kad mēs runājam par grāmatām, tad ne par Strugacku "Pikniks lielceļa malā", bet gan par lubeņu sēriju, veltītu šai videi.
(dažas ir daudz maz labas, citas ir mēsls.)
anyway solās būt baigi baudāmi wink.gif
fubar
tātad Monolīta formēšanai ieiet finiša taisnē.
piesakaties, kas to nav izdarījuši, apstipriniet, ka neesat pārdomājuši tie, kas jau ir pieteikušies.
runājot par gatavību- regulāri norisinās basic līmeņa Airsoft treniņi, jums ir visas iespējas apgūt nepieciešamās prasmes.
Neticīgo asinis plūdīs straumēm! smile.gif
DarkJedi
Man it kā joprojām Monoliths šķiet labākā izvēlē šajā larpā priekš manis, taču man baigi tā negribās pieteikties un sasolīt cilvēkiem visādu uberstafu no sevis, jo samērā īsā laikā esmu iesaistījies aktivitātes kas prasīs laika resursus no manas puses un es apzinos ja pieteikšos, tad nespēšu izpildīt reqwairementus attiecībā uz rīkļurāvēja skilla iegūšanu (treniņus) un pat ja izbrīvētos laiks, vienkāršu jūtu, ka pārkāpšu to robežu kad bauda no procesa pārvēršas piespiedu pienākumā (un tādu sajūtu man noteikti negribas uz pasākumu no kura ceru gūt izklaidi).

Attiecīgi es būšu, kā viens vairākkārtīgi miris jaunietis teica ‘’Not prepared’’ un visticamākais būšu komandai nevis atbalsts, bet gan bremzējošs/traucējošs enkurs un tāds es noteikti negribu būt.

Līdz ar to, lai arī vēlme varbūt vēl kaut kāda ir, ar mani labāk nerēķinieties un nekādā gadījumā neapvainošos, ja komanda nokomplektēsies bez manis, jo vaina ta manī. smile.gif

Katrā ziņā kamēr Latcons un vēl kāda nedēļa pēc tam nav pagājusi man ir diezgan negatīvs noskaņojums. smile.gif
fubar
nu tu vari provēt būt kas līdzīgs Monolīta šamanim, bļaustīties ar megafonu, utt smile.gif
minimālās nepieciešamās kaujasspējas var dabūt vienā nedēļas nogalē wink.gif
katrā ziņā priecāsimies redzēt tevi pulkā arī "negatavu" smile.gif
Dinaer
apstiprinājums no GM:

spēle tiek PĀRCELTA uz nākošo gadu !!!


tiek meklēti tie, kas varbūt būtu ar mieru pārtulkot noteikumus.
DarkJedi
lol
Kamazs
Ķertie airsoftisti var šogad cierēt uz vēl neanonsētu projektu P.
fubar
CITĀTS(Dinaer @ 28.05.2009 23:48) *
apstiprinājums no GM:

spēle tiek PĀRCELTA uz nākošo gadu !!!


tiek meklēti tie, kas varbūt būtu ar mieru pārtulkot noteikumus.


fcuk sad.gif
Monolīta komanda pieslēdzas projektam:
Ramadi, Anbaras province (04-05.07.2009.), Airsoft LARP



CITĀTS(Kamazs @ 29.05.2009 10:37) *
Ķertie airsoftisti var šogad cierēt uz vēl neanonsētu projektu P.


tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.