Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vampīru templis
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
ils
http://www.vampiretemple.com/
Adreses autori apliecina, ka esot izveidojuši jaunu baznīcu - Vampīru baznīcu - visiem šo fantastisko radījumu pielūdzējiem. Laikam jau gotiem te patiks?
Var jau būt, ka interesēs arī citiem?!
Malduguns
Iskatās, ka diezgan smalki izstrādāts, turklāt tur apakšā jau ir pat vesels forums šādiem tādiem vampīrisma pielūdzējiem. Interesanti. Vienīgi žēl, ka nav nekādu attēlu, lai gūtu priekšstatu, vai tā vampīru baznīca, ja to tā var nosaukt tiešām eksistē et cetera.
Kādā brīvākā brīdī papētīšu sīkāk. smile.gif
kikjo
Visai..uzjautrinoši.
Katrs jūk prātā pa savam, ar to arī varu sveikt.
Mr.Lieliskais
negribu nevienu te aizskart, bet noteikti kautkāda sekta.. huh.gif

lai cik vilinoša neliktos doma apskatīt šo templi, es tomēr no tā atturētos..
kikjo
CITĀTS(Mr.Lieliskais @ 21.03.2009 14:47) *
negribu nevienu te aizskart, bet noteikti kautkāda sekta.. huh.gif

lai cik vilinoša neliktos doma apskatīt šo templi, es tomēr no tā atturētos..


un ko tu ar to vēlies pateikt? kas eksistē sektas, come on, kuru rausta, viņi paši jau ir uzrakstījuši, ka ir reliģiska organizācija, so sekta. Nekas jauns tas nav, ja vari atrast pietiekami daudz cilvēku, vari reģistrēt reliģisku grupējumu kurš pielūdz kartupeļus, vai bizbizmārītes.
šajā pasaulē eksistē kaut vai teorētiska izvēles brīvība.
ils
Atcerējos! Ir arī tāda raelītu baznīca, kas pielūdz citplanētiešus... tongue.gif
Sonata
Nu bet vismaz cilvēkiem ir ar ko interesantu nodarboties brīvajā laikā! smile.gif Ir cilvēki, kas tic zobu fejām un ziemassvētku vecītim, kāpēc lai kāds neticētu vampīriem? Kamēr viņi nenes un neatdod visas savas mantas tai baznīcai, manuprāt, tas nav nekas slikts.

Starp citu, viņu moto gan man patīk - Test Everything - Believe Nothing.

Dvēselīte
xD.gif sasmējos.

Bet nu - vairāk tas viss izklausās pēc naudas pelnīšanas un tās līderisma sektas, kas arī pie mums plaukst un zeļ. Izzināt un pakļaut sev citus - ļoti izklausās pēc viņiem.

Anyway, smuka lapa un logo.
Haki
Nu ja, mani gan interesē kā tad notiks mises šajā baznīcā xD.gif
''vampīri, apžēlojiet mūs!''???? xD.gif
kaut gan, ja tik ļoti vēlas, var arī pielūgt zobu bakstāmos, tāpat sekta paliek sekta.. unsure.gif
NaeosPsy
http://vampirewebsite.net/ - daudzas tādas lapas ir, vienu brīdi palasīju, diezgan interesanti. xP
Grendžera
Amm... Nu, manuprāt, tas ir visai uzjautrinoši, lai neteiktu vairāk smile.gif
Nu, nēz, ironiski vai...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.