Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš skolotājs, no šiem, ir vislabākais?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Hedviga
es zinu stulba aptauja... blush.gif izklausaas ka taa domaata zubriitaajiem.bet taa nav,ja vien tu neatbildi ka tev visi skolotaaji patiik! tongue.gif
G®unt
no seit tev minrtajiem man visvairak patik maksura!
pekene
nuuuuuu...man patiik GANDRIIZ visi, nu piem. strupu es iipashi necienu..., bet anyway, es nobalsoju par veco labo wilxonu smile.gif
mazā peciņa
Vilksnons 4ever smile.gif tongue.gif
Man patīk Vilksons... kapēc? Viņš patiešām bija labākais wink.gif
odzina
nezinu, kas mani pievelk pie Trakača, bet es nobalsoju par viņu! :blink:
aivvv/troll dream walker
trilonija nu kur gan veel atradiisiet taadu eksemplaaru nu veel es domaaju par biju bet vinnss man taads paaraak netverams teels ha ha
pekene
netveramz...jaa tas bija lapais...grin.gif izskataas ka wilxonc weel joprojaam i diesgan iemiiljoc grin.gif
·spid·
kaa tas naakas ka s weel naasu nobalsojusi?! :blink:
emmm.... s laikam par hagridu nobalsoju.... unsure.gif & kaa jau pierasc - izceelos cool.gif (pirmo reizi lietoju sho sejinju!).... s jau smu pieradusi pie sawas atshkjiriigaas wariantu izweeeles forumaa...getlost.gif
Paip`
Es nobalsoju par Vilksonu, jo man no tiem visiem mineetajiem vinjsh patika vislabaak!!
grin.gif
Roviela
Lai arī man Vilksons patīk, es nobalsoju par Maksūru. Tā ir tieši man domāta skolotāja -- pie viņas vienkārši nevar nemācīties tongue.gif
cava
Māca jau viņi visi labi, patīkamākais man liekas Vilksons.
pekene
wilxonc rullllleeeee 4 ever!!!!!! vinjsh ir super teels! bet gan jaw roulinga vinju iespraudiis kaadaa graamataa un peec tam nozhmiex!
Overlord
Nu tas būtu patīkami, ka kāds vientiesis viņu novāc ar sudraba lodi. Varu derēt, Strups no priekiem vai stāvus lektu gaisā
Eowyn
Man gan vislabāka patīk Strups!!!!!
Pirlipete
Izvēlējos vilksonu!Vēl man patīk maksūra un Tramdāns! wink.gif
Draco
Man patiik Strups. Kaa nekaa Slidenja vecaakais
Sema
Stups, strups, strups!
!Good_Charlotte_girl!
Vilksons, jo Strups ir bailīgs kā cālis! laughing.gif grin.gif
Vīslis
Ja Trakacis nebuutu beigaa ssagaaji s deelii es izshkjirtos par ko balsot bet es balsoju par Vilkati
Ashly
Vilkasons viennozīmīgi. Trakacis aju nebija īstais trakacis tāpēc tas atkrīt un tāpēc ka Vilksons ir Mēnestiņš un tā Laupītāja karte!! Ja to visu saliek kopā tad noteikti Vilksons.
Cītīgais lasītājs
Vilkacis viņš ir, nu un, māca viņš labi. Trakaci ielikt te vispār nebija jēgas. Viņš nemaz netika pie mācīšanas, jo gulēja kastē.
Ashly
Nu jā bet kaut kas jau viņus mācīja un tā kā tam bija Trakača izskats...
vaards
man reaali patiik strups. vinsh peec manaam domaam i vislapaakais skoloaaajs.
Indy
Vilksons! Tur nemaz nebija ko domaat, uzreiz zinaaju, ka tas ir vinsh ... wink.gif
Laimīgā*
manim gan tramdaanc. kaut gan vilxons arii vinjiem daudz ko iemaaciija...
vaards
kaut taadu skolotaaju, kaa strups buutu vairaak. vinjsh noruudiija skolniekus ar savu stingrumu. smile.gif
Laimīgā*
un maksuura nee? tongue.gif
vaards
maksuura biezhi palaizhaas miikstumaa un viss efekts pazuud.
Laimīgā*
nu nezinu gan... tu gribi teikt, ka strups nepalaizhas miixtumaa pret sliidenjiem? palaizhas un kaa veel! tongue.gif maksuura maaca labi un galvenais - taisniigi. bet taas ir tikai manas domas...
vaards
strups palaizhas miikstumaa tikai pret drako. pret paareejiem ljoti minimaali. un nevareetu teikt, ka maksuura savu reizi nepalaizhaas pret grifidoriem.
Laimīgā*
strups nepalaizhas, strups ir miixc pret drako... grin.gif maxuura... nee, nav miixta, vinja ir taisniiga pret visiem tornjiem. tongue.gif
·spid·
wienkaarshi par to strupa miixtumu mees newaram zinaat, jo harcha redz tikai maxuuru, bet drako - strupu... ja teixim graamata buutu raxtiita skatoties no drako wiedoklja tad mees maniitu strupa attiexmi pret sliidenjiem... bet shinii gadiiijumaa waram izsteikt tikai mineejumus.....
keita
vilksons ,viņš bija ļoti labs pasniedzējs
daiga
man jau gan patika Dumidors, tas jau nekas ka viņš nav minēts kā skolotājs....
smile.gif
kaarlis
VILXONS TAA PAT BARA INSTINKTA DEELL!!!!
Shatered
Vilksons, jo viņš bija Vilkacis + normāls učuks... Man tāda nosliece uz vilkačiem (kas man protams saistās ar tumsu un nu jā... Tālāk jau paši seciniet laughing.gif ) ...
Laimux
kursh tad cits kaa vilksons!
NovemberNövelet
grin.gif whistling.gif Kaapeec nebija piemineets "krutais" Sirdsaakjis?
Alish
Vilksons, arī Tramdāns, bet nobalsoju par Vilksonu. No patstāvīgajiem profesoriem Maksūra. grin.gif
Matrikss
Man nepatīk slīdeņi bet man patīk strups. Filmā aktieris ļoti labi spēlē savu lomu.
fishbone
Man patika Trakacis pie vinja var iemaacities reaalas lietas nevis lasiit graamatas kaa pie ambraazhas. Maksuura manliekas ir ljoti laba skolotaaja arii.
me...
laughing:angel
noteikti Vilksons un Hahrids
Digital
Nē,nu es jau par Vilksonu.Vislabākais skolotājs man liekas..Pārējiem ar nav ne vainas ,bet Vilksons mācīja vislabāk un visinteresantāk tongue.gif
morticia
es domāju ka maxūra. viņa ir godīga pret visiem
Fabie
Strups! grin.gif grin.gif grin.gif
Mya
Man šķiet ka Maksūra!
Beebiic
Protams, ka Zibinjsh!
miraazza
laughing.gif
vilksons un vēlreiz vilksons[SIZE=1][COLOR=blue]
Psychotic Thoughts
man patikaas trakacis, strups & viuxonc, be tomeer nobausoju pa strupi...
mērfija
smile.gif man patiik tarakacis un vilxons
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.