Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Zibenskonkurss par "Alķīmiķi"
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
eyedam


Izdevniecība Jumava nesen publicējusi jaunu grāmatu, ko "iesaka Harija Potera fanu klubs Latvijā": Alķīmiķis. Tā ir mūsdienu fantāzija par nemirstīgā Nikolasa Fleimela noslēpumiem.

"Es kļuvu par visu laiku dižāko alķīmiķi, kuru uzklausīja karaļi un princeses, imperatori un pats Romas pāvests. Es atklāju filozofu akmens noslēpumu, dziļi apslēptu senajā maģijas grāmatā; es iemanījos, kā parastu metālu pārvērst zeltā, parastus akmeņus pārvērst dārgakmeņos. Bet tas vēl nav viss, es atklāju daudz ko diženāku, es atklāju recepti, kā ar augiem un burvju vārdiem var izārstēt slimības un apturēt novecošanu. Perenele un es — mēs faktiski kļuvām nemirstīgi." Viņš pacēla roku ar izrautajām lapām: "Tas viss, kas palicis no Kodeksa. Dī un viņa sabiedrotie meklēja šo burvju Grāmatu gadsimtiem ilgi. Tagad viņiem tā ir. Un arī Perenele," viņš rūgti piebilda.

Sadarbībā ar izdevniecību rīkojam zibenskonkursu, kurā divi uzvarētāji grāmatu Alķīmiķis saņems kā balvu. Izvēlētās pareizās atbildes ir jāiesūta eyedam līdz 12. janvāra (pirmdienas) pulksten 16:00.

1. Kurā Dž. Roulingas grāmatā par Hariju Poteru tiek pieminēts leģendārais alķīmiķis Nikolass Fleimels?

a) "Harijs Poters un filozofu akmens"
b) "Harijs Poters un Noslēpumu kambaris"
c) "Harijs Poters un Nāves dāvesti"

2. Kurā gadā ir dzimis Nikolass Fleimels?

a) 1130. gadā pr. Kr.
b) 1330. gadā pēc Kr.
c) 1130. gadā pēc Kr.

3. Kā sauc alķīmiķa Nikolasa Fleimela sievu?

a) Penelope
b) Priscilla
c) Perenele

4. Kāds ir grāmatas "Alķīmiķis" autora Maikla Skota pseidonīms?

a) Fantāzijas valdnieks
b) Anna Dilona
c) Džošs Ņūmens

5. Kā "Alķīmiķī" sauc grāmatu, kurā aprakstīti alķīmijas noslēpumi?

a) Ābrahama grāmata
b) Lielā Maga grāmata
c) Dr. Dī burvju grāmata
eyedam
Paldies visiem, kas piedalījās!

Tā kā jautājumi bija viegli, rezultātu izšķīra tieši bonuspunkti, kurus saņēma dalībnieki, ja norādīja, ka pareizā atbilde uz 1. jautājumu ir gan a, gan c (kā pareizā tika ieskaitīta arī tikai a) vai ka pareizo atbildi uz 5. jautājumu patiesībā veido atbilde a kopā ar atbildi b (pārējiem par pareizo atbildi tika uzskatīta gan a, gan b).

Galu galā vislielāko punktu skaitu saņēma četri dalībnieki, kuriem visiem Jumava tad arī izlēma piešķirt balvas: Ērika1, Mattiass, Edzinsh un Ungaarijas ragaste. Par balvu saņemšanu sazināšos privāti.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!