Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Olprasas zeme
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2
solms
Vēsture:


Sensenos laikos pāri šajai zemei nāca karš. To valdija Olprasas zemes ļaunums Hoetrinds. Viņš bija izveidojis divdesmit medalijonus. Divdesmitais bija pats spēcīgākais. Viņš visus bija uzvilcis sev uz kakla. Karā viņš bija pieveikts. Un arī visa armija bija pieveikta, izņemot vienu. Selaprasu, Hoetrinda galveno kalpu. Šie medalijoni kas bija ļaunumam uz kakla izsvaidijās pa visu Olprasas zemi. Selaprass bija apņēmies visus atrast, un atdzīvināt Hoetrindu.


Kā jūs sākat meklēt šos medalijonus:

Jūs pamostaties no rīta, un jums pastnieks ir atnesis vēstuli. Uz tās ir rakstīts, SLEPENI ......... (Punktiņu vietā ir jūsu vārds.) Jūs atverat vēstuli un izlasat. Kā pabeidzat lasīt vēstuli, jums pie mājas pie brauc milzīgs kosmosa kuģis un kopā ar pārējiem biedriem (tas ir ar pārējiem kas pieteikušies) izstāsta par medalijoniem. Jūs ar komandu dodaties meklēt šos medalijonus.


Uzdevums:


*Atrasts Medalijonus
*Nepieļaut lai Seleprass atrod medaljonus
* Ja Seleprass atdzīvinās Hoetrindu, tad aizsārgāt Olprasu!



Anketa, ko sūtīt pa pz:


Vārds:
Uzvārds:
Pieredze:
Apraksts:
Bio:
Vecums:
Rase:
Amats:
Raksturs:
Pie apraksta klāt arī vēlams būtu bilde!



Manas lomas:

Vārds:Otredoins
Uzvārds:Moluyins
Pieredze:Ļoti liela
Apraksts:Aprakstu spriediet paši pēc bildes: http://www.ilikefantasy.com/images/0-images-elfs-g.jpg (Izskatās pēc sievietes, jo viņš māk mainīt dzimumus!
Bio:Nav zināms.
Vecums:14325 (viņš izskatās jauns jo viņš iedzēra jaunības elexsīru!)
Rase:Elfs
Amats:Tautas vadonis!
Raksturs:Labsirdīgs.




Vārds:Selaprass
Uzvārds:Oklops
Pieredze:Milzīga
Apraksts:Skatieties bildē http://media.photobucket.com/image/evil%20...oshima2.jpg?o=9
Bio: Nav zināms
Vecums:400
Rase:Goitals
Amats:Kalpošana
Raksturs:Cietsirdīgs!



Vārds: Lords Hoetrinds
Uzvārds:Nav uzvārda
Pieredze:Vislielākā
Apraksts:Skatīt bildē http://media.photobucket.com/image/sauron/...Sauron.jpg?o=16
Bio:Nav zināms!
Vecums:14324
Rase:Orklasiu
Amats:ļaunums
Raksturs:Cietsirdīgs, ļauns!



Gaidu pieteikumus!
Miervaldis Gotiņš
Varētu palūgt kādas druskas universa apraksta? Nu no sērijas - karš bija ar zobiniem, mušketoniem vai blāsteriem, jeb ar maģiju? Ļaudis pārvietojas ar zirgiem/citiem zvēriem, tvaika dzelzceļu, automašīnām vai hovercraftiem, jeb teleportējas? Saziņa parasti notiek ar kurjeriem/pasta baložiem, drāts telefonu/telegrāfu vai caur satelītiem, jeb telepātiski? Cik liela nozīme maģijai ir universa ikdienā - burvji ir ļoti izplatīta vai reta parādība? Dzīvnieki runā/nerunā? Eksistē mitoloģiskie zvēri - nu tur pegazi, nāras, pūķi?
solms
Tulīt atbildēšu!


Karš bija ar ZOBENIEM, un Elfi, vai arī burvji karoja ar, MAĢIJU!


Elfi, magi, burvji, TELEPORTĒJĀS, parastie cilvēki cīnijās gan uz zirgiem gan uz pūķiem,pirmā komanda uz zirgiem, otrā komanda uz pūķiem.


Elfi, burvji, sazinās telepātiski, un protams arī ar burvju pergamentu! Parastie cilvēki sazinājas ar pasta baložiem.


Parastie cilvēki tur ir ļoti maz. Daudzi gāja bojā karā, daudzi ir izmācijušies par burvjiem! Tā kā tur ir ļoti daudz burvji. Arī Elfu tur ir daudz!




Tur ir daudz maģiski zvēri, un arī ļaunie monstri ir daudz! Tie ir - Nāras, pūķi, ciklopi, hidras, sfinskas, testrāli, urkšķi, pegazs, vienradži u.t.t! Un tagad ļaunie monstri - Hidras, ciklopi, orki, u.t.t visus nevaru uz doto mirkli nosaukt!



Mattiass
Kāpēc man liekas, ka pasaule ir izstrādāta pa roku galam un stipri vien vispārīgi? huh.gif

solm, tu kādā foruma LS pats esi piedalījies?
Sindra
Pasaule vispār nav izstrādāta.
Pasaules nav.

Bet visvairāk mani mulsina šausmīgie cipari NPC vecuma ailītē.
Tie nenormālie skaitļi ir kaut kas prātam neaptverams un baiss.
Jo idejiski GM jāvar izstāstīt savu NPC vēsture. Ja ir nepieciešams.

Ai, bet vispār es esmu veca, kašķīga vecene.
Tā, ka nvm.
happy.gif
washulis
Es jau labprāt pieteiktos kādā jaunā LS, bet... Ja vien es zinātu kaut ko par pasauli. ermm.gif

Ar Miervalda Gotiņa uzdotajiem jautājumiem un tukšām atbildēm noteikti nepietiek. silent.gif

Atceries, mēs par tavu pasauli neko nezinam, bet šajā ATD pavedienā tu uzsver visu kā pašsaprotamu, ka man nemaz nav skaidrs, vai tā būs LS ar tikai maģiju, vai arī ar maģiju un tehnikām, ja jau tur ir kosmosa kuģi. Nav arī nekāda pašas Olprasas apraksta. Kāds tur klimats, kādi ir citi svarīgi aspekti. Kādas tur ir tautas un rases, jo vārds Orklasiu un Gloitars man neko neizsaka blink_a.gif

Derētu labs, garš apraksts par pasauli, tās vēsturi, nevis tikai par konkrēto kauju, par tautām, to kultūrām un maģijas/tehniku būšanām.
solms
Ahh... nu labi!





Rases: Orklasiu - ļoti cietsirdīga dzimts, parasti nogalina, un ievāc upuru spēkus. Goitals - Dzimta radīta kalpošanai, gandrīz visa šī dzimta ir kalpi, tikai retums kļūst par valdniekiem. Elfi - Burvju dzimta, varētu nosaukt viņus par visgudrākajām radībām. Cilvēks - parasts cilvēks, neko nemāk burt, (Vienkāršs mūsdienu cilvēks!) Burvji - Viņi ir spēcīga dzimts, kopā ar Elfiem viņi var izdarīt sazin ko! Orki - ļauna dzimts, tāpat kā Orklasiu.



Vēsture:


Olprasas zemes vēsture ir noslēpumos tīta. Šo zemi atklāja kāds parasts elfu zēns, vārdā Uolass. Visi sāka pārvākties uz šo brīnumu zemi. Tāpat arī visas burvju radības to darija. Visiem bija labi! Līdz pār viņiem nāca lāsts. Kāds parasts cilvēks iegāja Uiota templī, austrumu daļā, un atbrīvoja ļaunumu, Hoetrindu. Viņš uzcēla savu ļauno pili, pašos Olprasas ziemeļos. Tur viņš uzkrāja spēkus. Kā spēki bija uzkrāti, viņš sāka raidīt lāstus uz pārējām vietām. Vēlāk kad spēki bija beigušies viņš sūtija savus kalpus, un visādus citus monstrus. Tauta knapi izdzīvoja. Hoetrinds dusmās izkala divdesmit medaljonus, pašās elles ugunīs. Tajās bija viņa dzīvība, uzvilcis šos medaljonus viņš devās kaujā. Viņu nespēja pieveikt neviens. Bet tad divi puiši, burvis un elfs, Ojuns un Erlins, stājās viņam pretī. Viņi ar mazajiem zobeniem novilka no viņa kakla medaljonus. Viņi izmētāja viņus pa gaisu! Tad uznāca vētra. Medaljoni izskaisijās pa visu zemi. Ļaunums bija pieveikts. Bet viens no ļaunuma kalpiem izdzīvoja, Selaprass. Viņš bija zvērējis atrast visus medaljonus, un atdzīvināt ļaunumu. Bija tikai viens elfs kurš redzēja kā viss notika, viņš arī zināja kur atrodas visi medaljoni. Tas bija Otredons. Pēc četri simt gadu, neviens šo notikumu neatcerējās izņemot Otredonu. Viņš zināja perfekti kur atradās medaljoni, tikai desmit medaljonus kur atrodas viņš nezināja.
1.Uiota templī
2.Ļaunuma pilī
3.Verdošajā ledus kalnā
4.Presolna upē
5.Lorensas bāra pagrabā
6.Lielajā ūdenskritumā
7.Okripēna salā
8.Ļaunuma kristāla lodē
9.Ļaunuma zizlī
10.Kādā cilvēkā kuru viņš nezināja (pašā viņā)
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20, viņš nezināja kur atradās.
Un tad viņš sāka vākt palīgus, kuri atrastu medaljonus! (tie esat jūs!)



Mattias es esmu IC!


Šis ir 1400. gads! Tiem kuriem ir tik daudz gadu, viņi bija lielāko tiesu gari! P.m.ē!




washulis
Paldies par plašāku aprakstu. Droši vien iepriecinās fakts, ka mana anketa pamazām top.
Moriartijs
Anketu jau aizsūtīju, happy.gif

Vai vēlāk ieliksi listi ar burvestībām kuras varēs izmantot spēles gaitā? Lai zinātu arsenālu. Tas noderētu gan elfiem gan burvjiem, gan visiem citiem. Kā arī uzkādu maģiju katri ir spēcīgi.

solms
Nu labi! Likšu visādas burvestības! Atgādinu ka cilvēki nedrīkst izmantot burvestības! Un Es, vai pats Ļaunums, var izmantot jebkādas burvestības, pat tādas kādas nebūs burvestību listē!




EDIT: Lūdzu ātrāk kāds te ierakstiet kaut ko!
Moriartijs
Ar GM atļauju:

Vārds: Džeroms
Uzvārds: Ridlijs
Pieredze: karojis Sestartas pūķu karos, kā arī ceļojis laikā, piedalījies Lūka kvestā, un arī mucis no Krākena vairākas reizes, apciemodams noslēpumainu salu. ir gadījies arī būt tik vienmuļā lietā kā skola - taču viņš inscinēja savu nāvi un citiem likās ka viņš sadega dzīvs. Bet tā nebija. Klēra zina patiesību. Ir visnotaļ advancēts būtnis. Pamatā cilvēks, bet ir izmācījies par burvi - vai precīzāk par madžistru.
Apraksts:
Bio: ir bijis visur un darījis daudz lietu. Ģimene nav zināma. Piedzimis? Arī nav tā īstu zināms. Ir versija ka viņš ir visuma anomālija, un vienkārši uzradies kādā dienā uz Dandarīnas. Pēc tam ceļojis gan telpā gan laikā.
Vecums: 27 (pēc izskata) reāli būs kādi 300.
Rase: Cilvēks kurš ir izmācījies par burvi.
Amats: zaglis
Raksturs: Spontāni adventūrīgi straujš. Pieņem lēmumus un rīkojas.
Patērē lielu daudzumu biezpiena.
solms
Viss labi!



Burvestību liste:



Paši izdomājiet! Atsūtiet man pa pz, un es novērtēšu vai tādu varētu izmantot LS laikā!


KODS
Burvestība (ko tā nodara)
PIEMĒRS:
Alegro (ļauj teleportēties!)



Lūgums, visiem kas pieteikušies, ielikt pieteikumu te!
washulis
Vārds: Katna
Uzvārds: Avaleka
Pieredze: Pa savu dzīvi izdzīvojusi daudz ko. Pat grūti nosaukt visu. Vistrakākās lietas ir piedzīvotas kopā ar Džeromu (Moriartija tēlu)
Apraksts:
Bio: Piedzimusi vienkāršā elfu ģimenē. Lai arī tēvs vēlējās sev dēlu, Katna bija labs palīgs lauku darbos. Kad Katna sāka kļūt vecāka, viņa ļoti aizrāvās ar lokšaušanu. Nu tā ir neatņemama viņas dzīves sastāvdaļa. Reti kurš spēj viņu pārspēt precizitātē un ātrumā.
Kad viņa saprata, ka Elfu strēlnieku leģions nebija domāts viņai, viņa nolēma izdzīvot dažādas dēkas pati. Tad viņa satika Džeromu. Tas bija Dandarīnā. Viņa nezināja, ko Džeroms bija sastrādājis pirms tam, bet Katna kopā ar viņu iepazina pasauli no citas puses.
Vecums: ap 190 gadiem. Salīdzinoši vēl juana. Pēc izskata ap 23
Rase: Elfs
Amats: Strēlniece
Raksturs: Lai arī sākumā liekas, ka Katna ir visai brīvas dabas elfs, kā taurenis, kas nebēdājas par sekam, lidinās no vienas vietas uz otru, viņa pazīst arī godaprātu un uzticību. Kā kareivis, viņa būs no tiem, kas cīnīsies līdz pēdējam. Kā traka uz spontāniem piedzīvojumiem un dēkām. Patīk labi paēst, bet tā nav apsēstība.
Necenšas būt no tiem draudzīgākajiem elfiem, bet turēt uz kādu sliktu prātu vai speciāli ieriebt viņa nespētu. Necenšas arī izlikties pārlieku vieda un gudra, kas raksturīgs elfiem, jo lepojas ar to, ka vēl ir jauna un sprigana.
solms
Tā, vajag tikai vēl vienu spēlētāju, lai sāktu LS! Saņemieties tauta! Par Olprasas zemi!
Miervaldis Gotiņš
Vārds: Buberts
Uzvārds: Stilba
Pieredze: minimāla
Apraksts: 1,80m garš, plecīgs. Mati tumši blondi, pagari, sasieti zirgastē. Īsa bārda. Acis brūnas. Rokas spēcīgas, lielām plaukstām. Ģērbjas vienkārši - vadmalas krekls, bikses, ērti zābaki. Nēsā līdzi somu ar dažnedažādiem instrumentiem. Nekad nav fotografējies vai algojis personīgo mākslinieku, tāpēc bildes naf grin.gif
Bio: Kaut arī nekādu īpašu izglītību nav baudījis, Buberts tomēr māk lasīt un rēķināt. Amatniecības prasmes apguvis bērnībā - mantojis amatu no tēva, atjautība, spējas ātri apgūt jauno un zelta rokas ļāvušas viņam kļūt par talantīgu un visā apgabalā cienītu amatnieku. Ar parastajiem ieročiem māk apieties pamatiemaņu līmenī, no maģijas nejēdz neko.
Vecums: 42
Rase: cilvēks
Amats: plaša profila amatnieks (kalējs, ratu meistars, galdnieks).*
Raksturs: visumā labestīgs, bet mēdz būt sīkumains, piekasīgs, kā rezultātā var sakrist uz nerviem.

_______
*Ja tehnoloģiskais līmenis universā pazīst arī elektrību, elektroniku utml., var uzskatīt, ka personāžam ir zināmas iemaņas darbā arī šajās jomās.
Moriartijs
CITĀTS(solms @ 31.12.2008 23:51) *
Tā, vajag tikai vēl vienu spēlētāju, lai sāktu LS! Saņemieties tauta! Par Olprasas zemi!
vēl tikai vienu?

Es zinu vēl 2 cilvēkus kas labprāt spēlētu šo spēli (nu vismaz iespējams ka gribēs) - vai var aizņemt šiem cilvēkiem vietas?

Turklāt 3-4 cilvēki ir ļoti maz! 7-8 ir labi un tad ir viegli spēlēt, ja kāds nav online. Ap 12 jau gan būtu par daudz.
solms
Vēl labāk! Lai šie divi cilvēki atsūta man pieteikumu!


Un vispār, es jau tagad izveidošu šo LS, ar nosaukumu, Olprasas zeme! Vai arī izveidošu rīt!
Moriartijs
Drīzāk rīt. Ja nu vēl kāds gribēs pieteikties!

happy.gif paldiesiņš
solms
Nu labi rīt! smile.gif Bet jums lomu spēlē, es palūgšu būs japārāda [code] tagā kā jūs izskataties! Jo ne visi šeit apmeklēs šo ATD forumu!


Moriartijs
CITĀTS(solms @ 01.01.2009 00:36) *
Nu labi rīt! smile.gif Bet jums lomu spēlē, es palūgšu būs japārāda [code] tagā kā jūs izskataties! Jo ne visi šeit apmeklēs šo ATD forumu!
tu gribēji teikt img tagā?

Un ATD visi kas piedalās apskatās. Un visi zina, ka ja grib apskatīt anketu, tad ir jāapmeklē ATD, wink.gif

Es nezinu kā ir I-Cūkkārpā jo tur neesmu, bet te viss ir vienkāršāk - ATD apskatīs visi kam ir interese par šo LS. To parasti skatās pirmo.
Miervaldis Gotiņš
CITĀTS(Moriartijs @ 01.01.2009 00:48) *
Es nezinu kā ir I-Cūkkārpā jo tur neesmu, bet te viss ir vienkāršāk - ATD apskatīs visi kam ir interese par šo LS. To parasti skatās pirmo.

Jā. Pat es, apsalūts iesācējs LS, to sapratu smile.gif
Mattiass
CITĀTS(solms @ 31.12.2008 23:19) *
Atgādinu ka cilvēki nedrīkst izmantot burvestības! Un Es, vai pats Ļaunums, var izmantot jebkādas burvestības, pat tādas kādas nebūs burvestību listē!
EDIT: Lūdzu ātrāk kāds te ierakstiet kaut ko!

Spameris. Pat cilvēku burvji neburas? Toties pārējie buras kā arhimagi? Nu gan šajā pasaulītē ir balanss.

Un kāpēc man liekas, ka GM tēli būs PC līmenī un jau sākotnēji — overpowerīgi? Izmanto jebko… OMG. Viņi ir dievi.

CITĀTS(solms @ 31.12.2008 23:19) *
Nu labi! Likšu visādas burvestības!
CITĀTS(solms @ 31.12.2008 23:42) *
Viss labi!
Burvestību liste:
Paši izdomājiet! Atsūtiet man pa pz, un es novērtēšu vai tādu varētu izmantot LS laikā!

Tā neko. grin.gif

GM savu uzdevumu augstumos būt pretrunā ar sevi. Un rodas nopietnas šaubas par GM-a spēļu pieredzi.

Un jā, tagad es esmu kašķīgais vecis. Bet tagad jau forumā visādus sviestus spēlē. smile.gif

CITĀTS(solms @ 31.12.2008 23:51) *
Tā, vajag tikai vēl vienu spēlētāju, lai sāktu LS! Saņemieties tauta! Par Olprasas zemi!
CITĀTS(solms @ 01.01.2009 00:27) *
Vēl labāk! Lai šie divi cilvēki atsūta man pieteikumu!
Un vispār, es jau tagad izveidošu šo LS, ar nosaukumu, Olprasas zeme! Vai arī izveidošu rīt!

Ak, šausmas. laughing.gif

CITĀTS(solms @ 01.01.2009 00:36) *
Nu labi rīt! smile.gif Bet jums lomu spēlē, es palūgšu būs japārāda [code] tagā kā jūs izskataties! Jo ne visi šeit apmeklēs šo ATD forumu!

Par ATD sadaļu jau pateica iepriekšējie runātāji. Ja kāds neapmeklē ATD sadaļu, viņš nespēlē LS. Un arī nelasa. Vai tu, solm, puis, vispār izlasīji LS apakšforuma noteikumus?
Elony
Citāts no noteikumiem:

CITĀTS
Uzsākot jaunu LS ir jāiesniedz detalizēts tās pasaules vai vietas apraksts, kur notiek LS. Ja šis noteikums netiks ievērots, nepilnīgo LS izdzēsīs.


solms, ir manāms, ka tu GM lomā esi vēl iesācējs. Es varu tikai uztiekt par tavu drosmi un apņēmību, uzreiz ķerties klāt tādai lietai kā LS vadīšana, jo pats zinu, ka tas var būt aizraujoši.

Bet tavas pasaules apraksts nav ne vien detalizēts, tas pat nav pilnīgs un dažās vietās arī pretrunīga.

Nav īsti skaidrs, kāda ir šī zeme. Citi, ja spēles nosaukumā ieliek zemes nosaukumu, tad ieliek šīs zemes ģeogrāfisko aprakstu un (vai) karti.

Par rasēm arī diezgan maz kas skaidrs un maģiju.

Izskatās, ka tu šo lietu neesi rūpīgi pārdomājis, bet vienkārši rīkojies iedvesmas pārņemts jo īpaši ja palasa tavus izteicienus. smile.gif

Tāpēc, ja nevēlies, lai GM tavu spēli izdzēs, padomā rūpīgāk par pasaules aprakstu, pirms spēli sāc.
solms
Atbildes uz jautājumiem:


Cilvēki kuri ir izmācijušies pa burvjiem, var burties! Pārējie neburas kā arhimagi. Ja nu vienīgi es. Jo es šo spēli vadu! Nevis img tagā, bet code tagā ieliksi bildes adresi! Elony, kā es te varu ielikt karti, ko esmu zīmējis paint?


Nu man tagad ir spēks uzrakstīt detalizētu aprakstu! Bet piekodinu, vēsturi vairs nesniegšu!



Apraksts:

Olprasa ir maza zeme, kas atrodas precīzi eiropas vidū. Vientiešiem šī nav pieejama vieta, jo lai izietu vai iejietu zemē ir jāpasaka paroli. Viss šajā zemē ir skaists, izņemot vienu debespusi - Ziemeļus. Tur bija uzcelta ļaunuma pils. Tās tornis bija milzīgi liels, tas sniedzās pāri visiem citiem pasaules torņiem. Pašā torņa galā bija milzīgs melns caurums. Tur ļaunums vāca spēkus. Bet bija vēlviena ne tik skaista vieta. Uiota templis rietumos. Tur iekšiene klāta ar zirnekļu tīkliem. Pašos rietumos, slēpās liels ciems. Tur dzīvoja gan elfi, gan burvji, gan cilvēki. Ciems bija viena no skaistākajām vietām Olprasā. Tālumā pletās mežs. Bija skaisti bērniem vērot kā saule pazūd aiz meža koku galiem. Vienmēr cilvēki te bija aktīvi. Neviens neuzdrošinājās slinkot. Burvji un elfi bija nodrošinājuši, aizsardzību no ļaunajiem. Viņi apvienojot spēkus bija uzcēluši neredzamu barjeru! Ja skatās ar binokli, tad var tālumā var redzēt Verdošo lavas kalnu. Kalns bija no ledus, bet iekšā bija lava. Nav brīnums ka tur ļoti bieži ir sniega lavīnas! Pēc šī kalna atradās presolnas upe. Upe nezin kādā veidā bija aizsalusi. Par to varēja brīvi staigāt, pat nebaidoties, vai saplīsīs ūdens vai nesaplīsīs. Tagad atgriežamies ciemā. Tur atradās arī bārs! Kurā katru nakti kaut kas notika. Dievnidos ir liels ūdenskritums. Turpat netālu ir Okripēna sala! Šī zeme bija viens liels brīnums! Neviens negribēja doties prom no šīs vietas!


Derēs?
Elony
Vai derēs, vai nederēs - to ne man spriest, bet spēļu pārraugiem. grin.gif
Un karte jau nav obligāta, vienkārši vēlama. Kaut vai ar paintu.
solms
Tikai kā ievietot bildi, kas zīmēta ar paintu? Nu jā, tu jau esi tikai laupītājs!
Kaut ātrāk kāds spēļu pāraugs ierastos. Elony, man ir viens jautājums. Kad varētu jau taisīt to LS? Tagad?
Miervaldis Gotiņš
Tagad es vairs neko nesaprotu sad.gif
CITĀTS
Olprasa ir maza zeme, kas atrodas precīzi eiropas vidū.

Austrija? Šveice? Baltkrievija? grin.gif

Atkārtots jautājums par laikmetu & tehnoloģsko līmeni! Tas ir ļoti svarīgi.
CITĀTS
Vientiešiem šī nav pieejama vieta, jo lai izietu vai iejietu zemē ir jāpasaka paroli.

Tad nav īsti skaidrs, kā šajā zemē ir uzradušies un dzīvo tur pastajankā mītošie cilvēki, tostarp, arī mans varonis.
CITĀTS
Bet bija vēlviena ne tik skaista vieta. Uiota templis rietumos. Tur iekšiene klāta ar zirnekļu tīkliem. Pašos rietumos, slēpās liels ciems. Tur dzīvoja gan elfi, gan burvji, gan cilvēki.

Aha, skaidrs, no turienes acīmredzot sāksies viss actions. Tādā gadījumā nav īsti skaidrs, kas tas par kosmosa kuģi (kas bija minēts pašos pirmajos uzstādījumos), no kurienes un uz kurieni viņš lidos un vai vispār lidos.
CITĀTS
Tikai kā ievietot bildi, kas zīmēta ar paintu?

Tev palīdzēs imageshack.us vai radikal.ru un IMG kods smile.gif
Elony
Ja tā bilde tev ir uz tava datora, tad tev tā vispirms ir jāaizsūta uz kādu publisko bilžu saitu, kur cilvēki liek iekšā internetā savas bilžu galerijas.
Es izmantoju photobucket.com un deviantart.com
Tur ir jāpiesakās un jāreģistrējas, bet tās ir bez maksas.

Pa taisno no datora ievietot bildes kurbijkurne.lv forumā, arī Lomu Spēļu sadaļā nevar.

Bet par LS veidošanu.

Parasti ir tā:

1. Spēles autors izveido ATD pavedienu, kur ievieto savas pasaules aprakstu, sižeta ievadu, dot norādījumus, kā spēlētājiem izveidot savus tēlus un iesūtīt anketas. Parasti norāda arī aptuvenu spēlētāju skaitu.
2. Kad pavediens ir izveidots un citi sāk par spēli interesēties, atbild uz jautājumiem, ja tādi rodas, palīdz izveidot anketas, ja vajag.
3. Kad vajadzīgais spēlētāju skaits ir savāks, spēles autors pasaka, kad uzsāks spēli, lai visi pietiekušies spēlētāji to zina.
4. Attiecīgajā laikā to arī dara - uzraksta spēles pavedienu un ar to sāk spēli.
Spēles laikā drīkst pievienoties vēl spēlētāji, ja spēles autors to atļauj, tāpat viņš drīkst vēlāk ATD pavedienā papildināt pasaules aprakstu ar vēl kādu informāciju.


Nu, tā ir samērā nopietna pieeja. smile.gif
Visu var arī vienkāršot, ja vēlas. Proti, izveido spēles pavedienu kaut vai tagad. Tikai jāsaprot, ka spēlet var kopā ar spēlētājiem, kas jau pieteicās un iesūtīja anektas. Spēles pavedienu tu vari atvērt, bet spēlētāji varbūt parādīsies tikai vakarpusē, un nav galvots, ka šodien sāks spēlēt visi, kas pieteicās.

Galvenais rēķinies ar to, ka lomu spēles parasti ar tādas, ka tās spēlē vairākus mēnešus. Kas nozīmē, ka svarīgākais ir regulāra piekļūšana pie interneta un jaunu rakstu iesūtīšana spēles pavedienā gan no spēles vadītāja, gan no spēlētāju puses.
Moriartijs
Elony jau apskaidroja LS vadīšanas pamatprincipus, taču katram gadījumam te ir vispārējie noteikumi - spied šeit

Un, jā, spēles pavedienu jau var vērt jebkurā mirkī vaļā, bet spēlētāji gan nebūs tik drīz klāt, wink.gif

CITĀTS(solms @ 01.01.2009 11:37) *
Nevis img tagā, bet code tagā ieliksi bildes adresi!
Kapēc tā? Ar img būs vieglāk pārskatīt un nebūs jāspiež uz linku. Bilde būs iekšā pavedienā....

Bet ja gribi ar code, tad būs ar code.
washulis
CITĀTS
Derēs?


blink_a.gif Erm... Labāk ieliec karti. Iesaku photobucket.com

Un vientieši? Tātad šī ir uz HP balstīta spēle, tikai pārējais gan neatbilst. Tad ir jāpiebilst, kas ir no HP, lai mēs jau laicīgi zinātu.

Un.
CITĀTS
Viss labi!

Burvestību liste:

Paši izdomājiet! Atsūtiet man pa pz, un es novērtēšu vai tādu varētu izmantot LS laikā!


Es atvainojos. Šaubos, vai spēlētāji vēlēsies katru reizi tev sūtīt PZ ar jautājumiem, ko mēs varam, ko nevaram, ja jau paši GM tēli ir visvareni. Ja būs kādas kaujas ainas, kā tad mēs varēsim normāli cīnīties, cerot, ka GM ļaus palikt dzīvam!

Un šaubos. vai vēlesies katru dienu (nu, varbūt ne katru dienu) tīrīt savu PZ kasti.

Un.
CITĀTS
Vairāk par vēsturi nestāstīšu!


Tu uzvedies kā ietiepīgs bērns. It kā mēs prasītu faktus kas ir galīgi mazsvarīgi un lieki. Ko tu domāji, ka ar tiem pāris teikumiem pietiks?

Es tavā vietā būtu kārtīgi izpētījis citus LS ATD pavedienus, paskatīties, kā viss notiek

Mans ieteikums: Spēli izveido pēc minimums dažām dienām. Es jūtu, ka tev vajag vispār iepazīt pašu Kurbijkurni (ja jau pat nepazini img tagus), tad LS sadaļu. Tad tikai vērt vaļā spēli, lai tā nestāvētu tukša, jo vēl ir daudz jautājumu un lai nebūtu neskaidrību spēles laikā... wink.gif
solms
Emmm... Vientieši, tas jā, tas ir no HP! Es zinu tādus img tagus! Un tomēr labāk ir ar img tagu! Sry, es jau izveidoju spēli! Mazliet vēlāk ielikšu te burvestību listi! Un par to vēsturi, es vēsturi vairs nelikšu, tāpēc kad jau esmu licis daudzus piemērus! Burvestību listes vietā, es jūs spēles gaitā varēšu apmācīt! Un tās nebūs nekādas parastas burvestības. Tagad tikai aktivitāti LS!
washulis
Aha. Bet ja jau te jau ir burvji un elfi, tad vismaz kaut ko mēs jau protam? Tādu listi jau vajadzētu ielikt silent.gif

Kā arī. Es tagad nepostošu LS pavedienā, jo man nav ne jausmas, no kurienes Spēlē sākas. Ar nelielo, vispārīgo Olprasas aprakstu iez ko iztikt nevarēs. Man nav ne jausmas, kur tieši, kādā apkārtnē un kā pie tā kosmosa kuģa nokļūt. Tā pat man nav skaidrs, cik ļoti ir advancētas tehnikas. Varētu paskaidrot, kas vēl bez kosmosa kuģiem ir. Lāzeri, roboti...?

Vēl viens iemesls, kāpēc tagad nepostoši, ir tāds, ka man nav nejausmas, kur atrodas mans tēls. Nav pateikts, kā mēs saņemam ziņu. Kas ziņā ir teikts. Ja tur ir teikts tikai "Sleeni tam un tam. Ierodies tur un tur." Šaubos vai īstenībā kāds vēlētos to darīt, ja nezina kāpēc, no kā un tā tālāk.

Nav īsti izveidoti visi Elony iedotie ieteukumi. Man šī pasaule vēl jo projām ir mazisprasta un tā spēlēt nevar...

Lūdzu papildini LS pavedienu, kamēr var...
solms
Nu labi, bet tikai to izdarīšu mazliet VĒLĀK! Pašlaik nav laika.
Moriartijs
CITĀTS(solms @ 01.01.2009 16:44) *
Nu labi, bet tikai to izdarīšu mazliet VĒLĀK! Pašlaik nav laika.
grin.gif rakstu var rediģēt tikai 30 minūtes pēc iesūtīšanas. Vēlāk tikai ar modu starpniecību.
Beppo
CITĀTS(Lomu spēļu noteikumi @ 05.11.2004 13:55) *
Uzsākot jaunu LS ir jāiesniedz detalizēts tās pasaules vai vietas apraksts, kur notiek LS. Ja šis noteikums netiks ievērots, nepilnīgo LS izdzēsīs.


solm, pirms uzsākt savu spēli, varbūt vismaz palasi, kā šajā forumā mēdz spēlēties, turklāt noteikumu izlasīšana gan nav obligāta, taču to ievērošana gan.


solms
Tagad saņešos un uzrakstīšu kas bija rakstīts vēstulē!

P.S Es rakstīšu Otredons, bet jūs to uztverat kā savu tēlu!



Dārgais, Otredon.

Tu esi uzaicināts glābt Olprasas zemi. Mēs esam tevi izvēlējušies, kopā ar tevi vēl būs daži cilvēki! Ja neko nemāki neuztraucies! Mēs tevi izmācisim par kārtīgu cīnītāju! Tev būs jācīnās pret Selaprasu, un varbūt pret Hoetrindu!


Misijas vadība.
washulis
Jauki, es vismaz zinu, kas tagad ir rakstīts vēstulē (vismaz silent.gif), bet
CITĀTS
1. Spēles autors izveido ATD pavedienu, kur ievieto savas pasaules aprakstu, sižeta ievadu, dot norādījumus, kā spēlētājiem izveidot savus tēlus un iesūtīt anketas. Parasti norāda arī aptuvenu spēlētāju skaitu.
2. Kad pavediens ir izveidots un citi sāk par spēli interesēties, atbild uz jautājumiem, ja tādi rodas, palīdz izveidot anketas, ja vajag.


Man vēl jo projām nav skaidrs pirmais punkts. Lūdzu, izveido garu, saturīgu postu, apvienojot visus ģeogrāfiskos faktus, vēstui un visu citu, jo meklēt pa visu pavedienu, kur tu esi mums atvēlējis dažas infomācijas durskas, ir ļoti neērti.

Un vai jebkura dzīvā būtne Olprasā, zina, ka tagad ļaunuma kalps uzdarbojas. Jo pagaidām sanāk, ka svešiniekus izsauc glābt pasauli, bet viņi pat nezina no kā un kāpēc...
solms
To uzzināsiet spēles gaitā, bet tagad visu sakārtošu!



Rases: Orklasiu - ļoti cietsirdīga dzimts, parasti nogalina, un ievāc upuru spēkus. Goitals - Dzimta radīta kalpošanai, gandrīz visa šī dzimta ir kalpi, tikai retums kļūst par valdniekiem. Elfi - Burvju dzimta, varētu nosaukt viņus par visgudrākajām radībām. Cilvēks - parasts cilvēks, neko nemāk burt, (Vienkāršs mūsdienu cilvēks!) Burvji - Viņi ir spēcīga dzimts, kopā ar Elfiem viņi var izdarīt sazin ko! Orki - ļauna dzimts, tāpat kā Orklasiu.



Vēsture:


Olprasas zemes vēsture ir noslēpumos tīta. Šo zemi atklāja kāds parasts elfu zēns, vārdā Uolass. Visi sāka pārvākties uz šo brīnumu zemi. Tāpat arī visas burvju radības to darija. Visiem bija labi! Līdz pār viņiem nāca lāsts. Kāds parasts cilvēks iegāja Uiota templī, austrumu daļā, un atbrīvoja ļaunumu, Hoetrindu. Viņš uzcēla savu ļauno pili, pašos Olprasas ziemeļos. Tur viņš uzkrāja spēkus. Kā spēki bija uzkrāti, viņš sāka raidīt lāstus uz pārējām vietām. Vēlāk kad spēki bija beigušies viņš sūtija savus kalpus, un visādus citus monstrus. Tauta knapi izdzīvoja. Hoetrinds dusmās izkala divdesmit medaljonus, pašās elles ugunīs. Tajās bija viņa dzīvība, uzvilcis šos medaljonus viņš devās kaujā. Viņu nespēja pieveikt neviens. Bet tad divi puiši, burvis un elfs, Ojuns un Erlins, stājās viņam pretī. Viņi ar mazajiem zobeniem novilka no viņa kakla medaljonus. Viņi izmētāja viņus pa gaisu! Tad uznāca vētra. Medaljoni izskaisijās pa visu zemi. Ļaunums bija pieveikts. Bet viens no ļaunuma kalpiem izdzīvoja, Selaprass. Viņš bija zvērējis atrast visus medaljonus, un atdzīvināt ļaunumu. Bija tikai viens elfs kurš redzēja kā viss notika, viņš arī zināja kur atrodas visi medaljoni. Tas bija Otredons. Pēc četri simt gadu, neviens šo notikumu neatcerējās izņemot Otredonu. Viņš zināja perfekti kur atradās medaljoni, tikai desmit medaljonus kur atrodas viņš nezināja.
1.Uiota templī
2.Ļaunuma pilī
3.Verdošajā ledus kalnā
4.Presolna upē
5.Lorensas bāra pagrabā
6.Lielajā ūdenskritumā
7.Okripēna salā
8.Ļaunuma kristāla lodē
9.Ļaunuma zizlī
10.Kādā cilvēkā kuru viņš nezināja (pašā viņā)
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20, viņš nezināja kur atradās.
Un tad viņš sāka vākt palīgus, kuri atrastu medaljonus! (tie esat jūs!)



Apraksts:

Olprasa ir maza zeme, kas atrodas precīzi eiropas vidū. Vientiešiem šī nav pieejama vieta, jo lai izietu vai iejietu zemē ir jāpasaka paroli. Viss šajā zemē ir skaists, izņemot vienu debespusi - Ziemeļus. Tur bija uzcelta ļaunuma pils. Tās tornis bija milzīgi liels, tas sniedzās pāri visiem citiem pasaules torņiem. Pašā torņa galā bija milzīgs melns caurums. Tur ļaunums vāca spēkus. Bet bija vēlviena ne tik skaista vieta. Uiota templis rietumos. Tur iekšiene klāta ar zirnekļu tīkliem. Pašos rietumos, slēpās liels ciems. Tur dzīvoja gan elfi, gan burvji, gan cilvēki. Ciems bija viena no skaistākajām vietām Olprasā. Tālumā pletās mežs. Bija skaisti bērniem vērot kā saule pazūd aiz meža koku galiem. Vienmēr cilvēki te bija aktīvi. Neviens neuzdrošinājās slinkot. Burvji un elfi bija nodrošinājuši, aizsardzību no ļaunajiem. Viņi apvienojot spēkus bija uzcēluši neredzamu barjeru! Ja skatās ar binokli, tad var tālumā var redzēt Verdošo lavas kalnu. Kalns bija no ledus, bet iekšā bija lava. Nav brīnums ka tur ļoti bieži ir sniega lavīnas! Pēc šī kalna atradās presolnas upe. Upe nezin kādā veidā bija aizsalusi. Par to varēja brīvi staigāt, pat nebaidoties, vai saplīsīs ūdens vai nesaplīsīs. Tagad atgriežamies ciemā. Tur atradās arī bārs! Kurā katru nakti kaut kas notika. Dievnidos ir liels ūdenskritums. Turpat netālu ir Okripēna sala! Šī zeme bija viens liels brīnums! Neviens negribēja doties prom no šīs vietas!



Vēstule ko saņemat:

P.S Es rakstīšu Otredons, bet jūs to uztverat kā savu tēlu!




Dārgais, Otredon.

Tu esi uzaicināts glābt Olprasas zemi. Mēs esam tevi izvēlējušies, kopā ar tevi vēl būs daži cilvēki! Ja neko nemāki neuztraucies! Mēs tevi izmācisim par kārtīgu cīnītāju! Tev būs jācīnās pret Selaprasu, un varbūt pret Hoetrindu!


Misijas vadība.



Tātad Uzdevumi:


*Atrasts Medalijonus
*Nepieļaut lai Seleprass atrod medaljonus
*Ja Seleprass atdzīvinās Hoetrindu, tad aizsārgāt Olprasu!



Pieteikties pa pz!
Anketa:


Vārds:
Uzvārds:
Pieredze:
Apraksts:
Bio:
Vecums:
Rase:
Amats:
Raksturs:
Pie apraksta klāt arī vēlams būtu bilde!




Manas lomas:

Vārds:Otredoins
Uzvārds:Moluyins
Pieredze:Ļoti liela
Apraksts:Aprakstu spriediet paši pēc bildes: http://www.ilikefantasy.com/images/0-images-elfs-g.jpg (Izskatās pēc sievietes, jo viņš māk mainīt dzimumus!
Bio:Nav zināms.
Vecums:14325 (viņš izskatās jauns jo viņš iedzēra jaunības elexsīru!)
Rase:Elfs
Amats:Tautas vadonis!
Raksturs:Labsirdīgs.




Vārds:Selaprass
Uzvārds:Oklops
Pieredze:Milzīga
Apraksts:Skatieties bildē http://media.photobucket.com/image/evil%20...oshima2.jpg?o=9
Bio: Nav zināms
Vecums:400
Rase:Goitals
Amats:Kalpošana
Raksturs:Cietsirdīgs!



Vārds: Lords Hoetrinds
Uzvārds:Nav uzvārda
Pieredze:Vislielākā
Apraksts:Skatīt bildē http://media.photobucket.com/image/sauron/...Sauron.jpg?o=16
Bio:Nav zināms!
Vecums:14324
Rase:Orklasiu
Amats:ļaunums
Raksturs:Cietsirdīgs, ļauns!
Miervaldis Gotiņš
Man prasītos zināt, cik daudz mans varonis defaultā zin par Selaprasu, viņa spējām un iespējām. Sanāk neliela problēma:
1. ja Selaprass ir salīdzinoši visvarens, tad mans varonis viņam nevar nodarīt praktiski neko.
1.1. Mans varonis to zin; tad viņš pirmajā cīņā piedalās pamatā kā skatītājs.
1.2. Mans varonis to nezin; viņš metas pirmajā cīņā un tur neizbēgami iet bojā/zaudē nesalīdzināmā spēku samēra dēļ.
2. Ja Selaprass nav diez ko visvarens, jeb mans varonis ir informēts par to, ko Selaprasam var nodarīt, lai viņš nevarētu lietot savas visvarenās vai tai pielīdzināmās spējas, tad jau var mēģināt cīnīties (piemēram, ja Selaprasam priekš buršanas ir jāpasaka kādi vārdi, var mēģināt viņam aizbāzt muti grin.gif ja viņam jāvicina rokas, tad jāgādā, lai tās būtu aizņemtas grin.gif un tādā garā).
solms
Selaprass ir parasts kalps, bez spējām. Viņam ir tikai visādas mehāniskas ierīces!


Un tagad palīdzat tikt vaļā no Selaprasa!
Sindra
CITĀTS(solms @ 01.01.2009 21:21) *
Un tagad palīdzat tikt vaļā no Selaprasa!


blink_a.gif

Ceru, ka solms nesabojās Gotiņam iespaidu par lomu spēlēm.
solms
Sindra, es gotiņas nebaidu! Tikai tad ja viņas nedod pienu! grin.gif Kāds iepostojiet lomu spēlē. Man nepatīk ka manā lomu spēlē uz barjeras ir uzlidojis Selaprass!
washulis
Un to tu pasaki tagad.

Pirms es postoju kaut ko, man ir arī jāzin tādi fakti, kā, kur atrodas kuģis? Pie pilsētas? Kur atrodas tā neredzamā barjera?

Cik augstu viņš atrodas?. Kādi ir dabas apstākļi. Vai apkārt ir koki, ciemi? Mājas?

Un ko mēs viņam varam nodarīt, ja nezinam nekādu maģiju, kas ir burvju un elfu galvenais ierocis?

CITĀTS
Kāds iepostojiet lomu spēlē. Man nepatīk ka manā lomu spēlē uz barjeras ir uzlidojis Selaprass!


Un tagad man lieka,s ka te tu nodarbojies tikai ar rakstu krāšanu, nevis lai patiesi vadītu. Kā mēs varam spēlēt, ja tik pat kā neko nezinam??? blink_a.gif
Miervaldis Gotiņš
CITĀTS(Sindra @ 01.01.2009 21:24) *
blink_a.gif

Ceru, ka solms nesabojās Gotiņam iespaidu par lomu spēlēm.

Nē, es esmu visnotaļ pacietīgs radījums grin.gif

CITĀTS
Man nepatīk ka manā lomu spēlē uz barjeras ir uzlidojis Selaprass!

Cik viņš ir augstu? Ja jau var atpazīt pēc ģīmja, tad jābūt gana zemu... tongue.gif
solms
Es jums pateikšu kādu burvestību būs jāizmanto!



Kuģis atrodas pie pašas barjeras malas ciemā. Apkārt ir ciems, un koki! Barjera sniedzas pāri visam ciemam. Viņa ir apmēram 40 m gara. Bet selaprass ir nolaidies uz barjeras paša sāna. Kur atrodas kosmosa kuģa logs! Un tas būtu... Selaprass ir 4 metrus no zemes!
washulis
CITĀTS
Es jums pateikšu kādu burvestību būs jāizmanto!


Ja nemaldos, tad tas bija Lomu Spēļu noteikumos, ka GM ir jādod spēlētājiem izvēles brīvību. Ja tagad mums ir jāklausa viss, ko GM saka un ne iebilst, lai tikai atstātu savus čarus dzīvus, kas tad tā par spēlēšanu? Tikai tāpēc, ka GM ir grūti izveidot listi ar burvestībām, ko vidējais elfs/burvis prot.

Tavā vietā es nevis turpinātu postot LS pavedienā, bet tikt galā ar pamata jautājumiem. silent.gif

P.S. Lūdzu, pievieno arī papildus jautājumus, ko uzdevu pa PZ
solms
Rīt izveidošu to listi! Šodien man vairs neļaus nekādas listes taisīt!
Mattiass
Atvainojiet, lūdzu, bet nespēju noturēties, neizķidājis spēles vadītāja izteikumus. Tur izklāstītajam, manuprāt, lielākoties trūkst loģikas, par ko es, iespējams, neko neteiktu pieredzējušākiem GMiem, jo tur varētu būt kāda fiška, bet šeit viss kopā kaut kā vairāk izskatās pēc pilnīga margarīna. Treknā slīprakstā citēti GMa izteikumi, jo man aptrūkās citāta tagu. Tātad, sākam:

Pārējie neburas kā arhimagi. Ja nu vienīgi es. Jo es šo spēli vadu! *
Tātad tu grasies piedalīties spēlē kā spēlētāja tēls, pie tam ūberkruts? Man liekas, ka citiem būs garlaicīgi spēlēt…

Nevis img tagā, bet code tagā ieliksi bildes adresi! *
A jēga? huh.gif Code tagam ir konkrēts pielietojums, šeit tas ir kā piektais ratu ritenis.

Elony, kā es te varu ielikt karti, ko esmu zīmējis paint? *
Elementāri. Man ir liels prieks par biedra Elony pacietību, ar tevi ķēpājoties.

Bet piekodinu, vēsturi vairs nesniegšu! *
Āksts. Atvaino, bet citādi nenosauksi — tev kā GMam ir infa jāsniedz pēc nepieciešamības un iespējas, ja tu gribi, lai tie tēli pasaulē iejūtas. Vai arī jābūt kādam iekšspēles iemeslam, kādēļ viņi kaut ko nezina no tā, ko acīmredzot zina visi citi. Varbūt pārbiedētie vietējie ar viņiem vienkārši nesarunājās — bet citādi tev nav iemesla šitādi darīties. Nu vai arī sanāks vienam pašam savā spēlē arī spēlēties.

Tikai kā ievietot bildi, kas zīmēta ar paintu? Nu jā, tu jau esi tikai laupītājs! *
Tikai laupītājs? huh.gif

Viņš jau ir tāds pats moderators, tikai citā sadaļā. Sākam uzbraukt personālam?

Un par to vēsturi, es vēsturi vairs nelikšu, tāpēc kad jau esmu licis daudzus piemērus! (…) Un tās nebūs nekādas parastas burvestības. *
Attieksme: Uzbliezīšu tik kaut ko augšā, gan kaut kas sanāks.

Kur ir tie piemēri? Viens teksts? Un ar ko parastās burvestības atšķiras no ne-tik-parastajām?

Ahh... nu labi! *
Ilgi bija jālūdz vispārzināmo infu.

Rases: Orklasiu - ļoti cietsirdīga dzimts, parasti nogalina, un ievāc upuru spēkus. Goitals - Dzimta radīta kalpošanai, gandrīz visa šī dzimta ir kalpi, tikai retums kļūst par valdniekiem. Elfi - Burvju dzimta, varētu nosaukt viņus par visgudrākajām radībām. Cilvēks - parasts cilvēks, neko nemāk burt, (Vienkāršs mūsdienu cilvēks!) Burvji - Viņi ir spēcīga dzimts, kopā ar Elfiem viņi var izdarīt sazin ko! Orki - ļauna dzimts, tāpat kā Orklasiu. *
Citiem vārdiem, cilvēki sux kā parasti. Bez redzama pamatojuma, kāpēc tad viņi vispār vēl eksistē.

Par zemes vēsturi:
Šo zemi atklāja kāds parasts elfu zēns, vārdā Uolass. Visi sāka pārvākties uz šo brīnumu zemi. Tāpat arī visas burvju radības to darija. *
Tā piepeši?

Bija taču jābūt kādam iemeslam, kādēļ visi pameta savas mājas un metās uz jaunatklātām zemēm?

Kāds parasts cilvēks iegāja Uiota templī, austrumu daļā, un atbrīvoja ļaunumu, Hoetrindu. *
Šķiet, to bija ļoti vienkārši paveikt.

Viņš uzcēla savu ļauno pili, pašos Olprasas ziemeļos. Tur viņš uzkrāja spēkus. Kā spēki bija uzkrāti, viņš sāka raidīt lāstus uz pārējām vietām. Vēlāk kad spēki bija beigušies viņš sūtija savus kalpus, un visādus citus monstrus. *
Izšķērdīgs tips, neko neteiksi.

Tauta knapi izdzīvoja. *
Mjā. grin.gif

Hoetrinds dusmās izkala divdesmit medaljonus, pašās elles ugunīs. *
Da tas taču ir Saurons! Tikai īpaši histērisks. grin.gif

Tajās bija viņa dzīvība, uzvilcis šos medaljonus viņš devās kaujā. Viņu nespēja pieveikt neviens. Bet tad divi puiši, burvis un elfs, Ojuns un Erlins, stājās viņam pretī. Viņi ar mazajiem zobeniem novilka no viņa kakla medaljonus. Viņi izmētāja viņus pa gaisu! *
Un viņš tikmēr stāvēja un skatījās.

Tad uznāca vētra. Medaljoni izskaisijās pa visu zemi. Ļaunums bija pieveikts. Bet viens no ļaunuma kalpiem izdzīvoja, Selaprass. Viņš bija zvērējis atrast visus medaljonus, un atdzīvināt ļaunumu. Bija tikai viens elfs kurš redzēja kā viss notika, viņš arī zināja kur atrodas visi medaljoni. Tas bija Otredons. Pēc četri simt gadu, neviens šo notikumu neatcerējās izņemot Otredonu. Viņš zināja perfekti kur atradās medaljoni, tikai desmit medaljonus kur atrodas viņš nezināja. *
Daudz gan viņš nezināja. Zināt par 50% medaljonu — tas ir zināt perfekti?

1.Uiota templī
2.Ļaunuma pilī
3.Verdošajā ledus kalnā
4.Presolna upē
5.Lorensas bāra pagrabā
6.Lielajā ūdenskritumā
7.Okripēna salā
8.Ļaunuma kristāla lodē
9.Ļaunuma zizlī
*
Ā, tie džeki laikam izkaisīja medaljonus pa malu malām un pat neaizdomājās, ka atstāt ko tādu ļaunuma pilī vai Uiota templī nav prāta darbs. Turklāt — tāla gan lidojuma trajektorija tādam medaljonam. Tiešām — puspasaules… Īpaši oriģināli ir tas, ka tajā kalnā joprojām pastāv. Un tas, ka ļaudis mierīgi ļāva pastāvēt izcili ļaunām lietām. Ļaunuma zizlis, piemēram, pats taču paziņo: Es esmu ļauns!
Vai to, ko zina Otredons, zina visi? Ja nē, tad kā nākas, ka šī informācija ir ATD pavedienā jau spēles sākumā? Tev vajadzēja spēlētājus informēt par tajā pasaulē vispārzināmām lietām. Bet šajā apskatā es pieminēju tikai deviņus medaljonus, vēl jau ir desmitais:

10.Kādā cilvēkā kuru viņš nezināja (pašā viņā) *
Toties visi pārējie, kā rādās, to zina.

Tālāk seko viss tas vagons ar čupiņu klāt lietu, ko Otredons nezina, un ko, pēc visa spriežot, neviens arī neuzzinās bez tā ļaunā radījuma, kas jau sācis medības. Un tā tai pasaulei acīmredzot arī vajag…

Un tad viņš sāka vākt palīgus, kuri atrastu medaljonus! (tie esat jūs!) *
Ar baigo aizturi kaut kā. Otredonam laikam ir bremzēta domāšana.

Olprasa ir maza zeme, kas atrodas precīzi eiropas vidū. *
Un tas būtu?

Vientiešiem šī nav pieejama vieta, jo lai izietu vai iejietu zemē ir jāpasaka paroli. *
Un kas, lūdzu, ir vientieši? Parasti ciema antiņi? HP pasaules vientieši (cilvēki bez burvju spējām)? Aizskarošs apzīmējums, ar ko tiek apzīmēti cittautieši?

Viss šajā zemē ir skaists, izņemot vienu debespusi - Ziemeļus. Tur bija uzcelta ļaunuma pils. Tās tornis bija milzīgi liels, tas sniedzās pāri visiem citiem pasaules torņiem. Pašā torņa galā bija milzīgs melns caurums. Tur ļaunums vāca spēkus. Bet bija vēlviena ne tik skaista vieta. Uiota templis rietumos. Tur iekšiene klāta ar zirnekļu tīkliem. Pašos rietumos, slēpās liels ciems. Tur dzīvoja gan elfi, gan burvji, gan cilvēki. Ciems bija viena no skaistākajām vietām Olprasā. Tālumā pletās mežs. Bija skaisti bērniem vērot kā saule pazūd aiz meža koku galiem. Vienmēr cilvēki te bija aktīvi. Neviens neuzdrošinājās slinkot. *
Iemesls?

Burvji un elfi bija nodrošinājuši, aizsardzību no ļaunajiem. Viņi apvienojot spēkus bija uzcēluši neredzamu barjeru! Ja skatās ar binokli, tad var tālumā var redzēt Verdošo lavas kalnu. Kalns bija no ledus, bet iekšā bija lava. Nav brīnums ka tur ļoti bieži ir sniega lavīnas! *
Toties ir brīnums, kā tāds kalns neizkusa.

Pēc šī kalna atradās presolnas upe. *
Ar mazo p? Unikāli.

Upe nezin kādā veidā bija aizsalusi. Par to varēja brīvi staigāt, pat nebaidoties, vai saplīsīs ūdens vai nesaplīsīs. *
Drīzāk ledus.

Tagad atgriežamies ciemā. Tur atradās arī bārs! Kurā katru nakti kaut kas notika. Dievnidos ir liels ūdenskritums. Turpat netālu ir Okripēna sala! Šī zeme bija viens liels brīnums! Neviens negribēja doties prom no šīs vietas!
Derēs?
*
Pilnīgs bardaks. grin.gif

Mattias es esmu IC! *
*Nopūšas.* Tā tik vēl trūka.

Tagad saņešos un uzrakstīšu kas bija rakstīts vēstulē!

P.S Es rakstīšu Otredons, bet jūs to uztverat kā savu tēlu!
Dārgais, Otredon.

Tu esi uzaicināts glābt Olprasas zemi. Mēs esam tevi izvēlējušies, kopā ar tevi vēl būs daži cilvēki! Ja neko nemāki neuztraucies! Mēs tevi izmācisim par kārtīgu cīnītāju! Tev būs jācīnās pret Selaprasu, un varbūt pret Hoetrindu!

Misijas vadība. *

Tev būs vēl daudz jāsaņemas.

Vai vidējais tēls paklausītu kaut kādai tur mistiskajai Misijas vadībai? Nē.
Glābt? No kā? Izskatās, ka par to nav droši pat misijas veidotāji, tā pati vadība.
Pēc kādiem kritērijiem tika atlasīti tēli? Kāpēc tieši šie? Un vai ir padomāts par viņu iespējamo reakciju uz šādu vēstuli?

Normāls cilvēks šo papīru izmantotu iekuram, vai vēl kam citam. Nekur, protams, nedotos, tik pasmietos. Vajag pārliecinošākus argumentus.

Sindra, es gotiņas nebaidu! Tikai tad ja viņas nedod pienu! grin.gif Kāds iepostojiet lomu spēlē. Man nepatīk ka manā lomu spēlē uz barjeras ir uzlidojis Selaprass! *
Ko tad tu viņu uzlidināji? laughing.gif

Es jums pateikšu kādu burvestību būs jāizmanto! *
Tas nozīmē, ka tēli dara tikai to, ko atvēl GM. huh.gif

Otredons savam vecumam šķiet pārāk nepastāvīgs un kā bērns, kurš piepeši ticis pie varas (pat ja tajā pasaulē elfi ir tik bļaustīgi). Bērnudārzs.

Un vēl — neiesaku šaut pa Selaprasu. Izbliezīsiet kuģim stiklu. xD.gif Ā, un ja nu viņi ceļo ar kuģi, tad tam ciematam, kas blakus, toč ir kirdik. biggrin.gif
zibgaismiņa
CITĀTS
Dārgais, Otredon.

Tu esi uzaicināts glābt Olprasas zemi. Mēs esam tevi izvēlējušies, kopā ar tevi vēl būs daži cilvēki! Ja neko nemāki neuztraucies! Mēs tevi izmācisim par kārtīgu cīnītāju! Tev būs jācīnās pret Selaprasu, un varbūt pret Hoetrindu!

Misijas vadība.

piesiešos,bet kā ar citām rasēm?
un vēl mani interesē tavs vecums,like:
CITĀTS
Šodien man vairs neļaus nekādas listes taisīt!

Es ieteiktu piedomāt pie pareizrakstības,un pastudēt citas lomu spēles,to pasauļu aprakstus.
CITĀTS
Lūks no laukiem nr. 2.

Buļšit.organizācijas līmenis ir nesalīdzināms
Seratna
Mattias, visiem metamie kauliņi šūpulī netiek ielikti. Varbūt nedaudz bez biedra apvainošanas, kas ne vien tev nav neko nodarījis, bet arī, kura LS uz tevi neattiecas. Vairāki sūdzas, ka Asinsbalss tā kā bremzējot.. Un man ar viena apraksta iz tevīm dikti gribas..tai pašā..nu tu jau zini, skaļi neteikšu tongue.gif

Kas attiecas uz lomu spēli:
1. attēlus cik zinu neliek spēles pavedienā, jo tam ir paredzēts ATD.
2. gramatiku GM! ja man ir problēmas salasīt GM teikto, tas neliecina par to, ka es šo LS spēlēšu (piemēram, jā piekopj raksta kopā).
3. kāds ir spēles žanrs? nopietna? parodija? piedzīvojumi? ja spēle bija domāta nopietna, tad varu teikt, ka vajag vēlreiz pārdomāt visu, šobrīd tikai parodija sanākusi (nevienā no senajām/neelektroniskajām pasaulēm pulkstenis nerādīs 5:00! kā arī dzīvokļi kā tādi ir moderns izgudrojums)

Spēle pats par sevi atgādina Lūku, ko es centos saprast un uztvert spēles humoriņu, bet man tā arī neizdevās. Tēli arī šobrīd aktīvākie tie paši..
Un neņem smagi pie sirds Mattiasu, viņam patīk ar bomi gāzt pa galvu, bet tas ir labos nolūkos. wink.gif

Spēle tāpat ir dlja lubitelja, skatos, ka ir jau novākusies konkrēta kompānija (kādi 36 cilvēki, spriežot pēc Forums 2008 LS rezultātiem), kam šāda tipa LS patīk, tātad publikai vajadzētu būt pietiekamā skaitā un Mattiasam nudien nebūtu jāsatraucas par to, ka GM beigās paliks viens! smile.gif

Galvenais, lai spēlētājiem labi! smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!