Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ziemassvētkos televīzijā — fantāzija
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony
Latvijas Neatkarīgā Televīzija (LNT) savas svētku programmas ietvaros Pirmajos Ziemassvētkos — 25. decembrī — plkst. 20:35 rādīs skatītāju izvēlētu filmu: tā būs vai nu piedzīvojumu pasaku filma Gredzenu pavēlnieks. Karaļa atgriešanās, vai piedzīvojumu fantāzijas filma Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis, vai arī datoranimācijas filma Polārais ekspresis, informē Diena.lv.

Kuru filmu rādīs, noteiks skatītāju telefonbalsojums: par Gredzenu pavēlnieku jāzvana uz 90501531, par Hariju Poteru — uz 90501532 un par Polāro ekspresi — 90501533. Maksa par zvanu: 0,30 Ls (ieskaitot PVN).
angel13
Re, kā izdomājuši piepelnīties. laughing.gif Nu ko redzēsim, kurš uzvarēs. Es personīgi esmu par GP, bet zvanīt gan netaisos. Nebūs liela traģēdija, ja to neparādīs, man vienalga filmas labāk patīk skatīties angliski.
Sol Invictus
es arī nezvanīšu (a kas tur ir ar biti ? tur arī jāmaksā ?), bet esmu par polāro ekspresi, jo abas pārējās vēl astoņdesmitreiz uz katrām skolēnu brīvdienām atkārtos un šī nav redzēta (nu labi karaļa atgriešanās arī nav, bet tur doma tāpat skaidra)
washulis
It kā viņiem nauda trūktu? Vai arī tas ir PVN paaugstināšanas dēļ. Baidās, ka nauda aptrūksies.

Nu, es ne arī man kāds zināmais par to murgu nebalsoja. Naudas izspiešana.
arturchix
Varētu padomāt, ka LNT jau nav iepirkusi visas trīs filmas. rolleyes_a.gif Man personīgi ir vienalga, kuru filmu rādīs kurā datumā, tāpat redzēsim visas trīs. Vienīgi es pabrīnījos, ka kā trešā filma tika pielikta "Polārais ekspresis". Ja jau gribēja, lai skatītāji notic, ka viņu balsojumam ir kaut kāda reāla ietekme, varēja kaut vai ielikt trešos Zvaigžņu karus.
Elony
Vai tad šiem ir trešie SW? Nezinu, iespējams, izlēma, ka vajag ielikt kaut ko tādu, kam ir reāla saikne ar Ziemassvētkiem.
Un jā, skaidra lieta, ka redzēsim visas trīs. Vienu ziemassvētkus, vienu Jaunajā gadā un trešu gan jau vēl kaut kad. smile.gif
September
Esmu par Hariju Poteru. happy.gif Starpcitu, ja nezinājāt varēja balsot arī wap.biteplus.lv , varējāt balsot cik uziet un bez maksas. grin.gif Tagad gan vairs nevar.
washulis
Par to, ka beigās parādīs visas, es nešaubos, bet kāda jēga tad balsos?

Kuri bija tie, kas to patiesi darīja?

It kā sūdzās, ka nauda trūkst... silent.gif

Jebkurā gadījumā man teju vai visas pieminētās ir mājās un "Polāro ekspresi" es negribu redzēt tongue.gif
Sol Invictus
SW visu laiku bija TV3
Daniels_Redclifs
hmmm, lai gan poters man patiik, tachu piekritiishu vienam koemntaaram @ LNT, ja jau saaka raadiit LOTR un paraadija 2 filmas, tad arii vareeja raadiit tresho.. vieniigi diivaini ir skatiities cut versija, nū, respektiivi, tos ko raada TV nav directors cut un var diez gan viegli pamaniit vietas, kur truukst kkas.. smile.gif
ils
Lai nu kā - uzvarēja Poters 3.
Elony
Nu jā, Harijs Poters uzvarēja Sauronu un kaut kādu tur vilcienu. grin.gif

CITĀTS
Ceturtdiena, 25. decembris, plkst. 20.35
Skatītāju balsojumā izvēlētā filma! Harijs Poters un Azkabanas gūsteknis

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Rež. Alfonso Kuarons.
Lomās: Daniels Redklifs, Emma Vatsone, Rūperts Grints, Gerijs Oldmens, Alans Rikmens, Megija Smita, Deivids Tjūliss, Maikls Gembons, Emma Tompsone, Robijs Koltreins, Bonija Raita.

Britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas bestsellera ekranizējums.



Vēl pirms ir sācies trešais gads Cūkkārpas Raganības un burvestību skolā, Harijs atklāj, ka maģijas pasaule ir daudz bīstamāka, nekā viņš bija domājis – no Azkabanas cietuma ir izbēdzis bīstams ieslodzītais – noslēpumainais burvis Siriuss Bleks, kurš grib nogalināt viņu!


Šītāds apraksts bija LNT mājas lapā.
Apraksts īss, bet vismaz neatiet no satura, kā reizēm notiek ar dažām filmām.
Džea
Es nebalsoju, neredzēju jēgu tam visam grin.gif. LNT tikai nolēmuši piepelnīties, jo cik esmu dzirdējusi tad visas filmas jau ir lv valodā un lasīju ka iekš DC arī varot dabūt lv valodā.

Katrā ziņā prieks par Poteru pat ja to filmu neredzēšu. Mātei būs jāsvin dzimšanasdiena
Sindra
Da nu!
Azkabanas gūsteknis ir jau vecs kā pasaule.
So last thuesday. getlost.gif

Un vispār kāda jēga no televīzijas?
Filmas, kuras man patīk man ir dvd veidā un es tās skatos orģinālvalodā un bez reklāmām, kad vien vēlos.
Mattiass
Aha.

TV reklāmas — vāks. xD.gif Tādēļ jau kādus trīs gadus vispār neskatos.
čukča
Njā, es ar nebalsoju, bet tomēr labāk, lai HP iet nekā kaut kāds tur polārais ekspresis,
vai gredzenu pavelnieks. Sen bija laiks parādīt kaut ko jaunu, (runāju par LNT) savādāk vienu un
to pašu katru gadu apnīcīgi lūrēt. wink.gif
LLily
Jā, tas tiesa.
Vismaz kaut kas jauns. (no LNT puses)
desiree
Nu, es pat skatījos (it kā par to vaarētu būt kādu šaubu)
Jā, un pat nobalsoju- kā nekā- savējais jāatbalsta un tā
Labāk kā Viens pats mājās
rolleyes_a.gif
rolz
Njā...bija interesanta filma, tikai es skatoties aizmigu grin.gif (ko var gaidīt no cilvēka, kas cēlies 5.00?) grin.gif
September
Es gan nē. grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!