Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pasakām pa pēdām
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3
Seratna
Denija &Dženija (Sister September&Kaķis) piedāvā spēli:
"Pasakām pa pēdām"

Visā pasaulē šad tad pazūd cilvēki. šad tad viņi atgriežas, šad tad — neatgriežas. Kādu dienu no Zemes virsmas izgaisa bariņš cilvēku,
lai nonāktu tur, kur reiz sapņojis nonākt katrs. Viņi kļūst par pasaku varoņiem.



Spēles sākuma laiks: Trešdiena, 2008. gada 12. novembris.
Vieta: Zeme.
Spēlētāju skaits: 5-7

Tēli ir cilvēki. Nekādas maģiskās vai necilvēcīgas spējas. Drīkst būt apdāvināts kādā jomā, bet neieteiktu pārspīlēt.
Tautība un dzīvesvieta ir jūsu brīva izvēle, tomēr, ja izvēlaties, piemēram, Honkongu, tad rēķināties, ka virspusēji nepieciešams arī pārzināt tās sadzīvi un ..vēlams arī pasakas ticamākai tēla atspēlei, bet nav obligāti. smile.gif


Spēles noteikumi
Ir jāiekļaujas vispārējos foruma noteikumos un cilvēku sabiedrības pieņemtajās kultūras normās, kā arī jāievēro zemāk norādītie nosacījumi.
  1. Spēli vada Denija & Dženija, mums pieder ideja un tās realizācija. Mēs nepiesakām tiesības uz izmantotajiem tēliem. Spēles ideju nav atļauts izmantot (piemēram, to realizēt kā citu LS) bez mūsu piekrišanas.
  2. Ja GM saka, ka kaut kas nav iespējams, tad tas nav iespējams, diskusijas par GM pieņemtajiem lēmumiem netiek izskatītas.
  3. Spēles vadītājiem (un tikai un vienīgi viņiem) ir tiesības lemt par to, vai spēlētāja tēls kādas darbības rezultātā nomirst. Šī jautājuma apspriešana notiek tikai pa PZ. Spēles vadītāji patur tiesības tēla vai spēlētāja neadekvātas darbības gadījumā likvidēt spēlētāja tēlu bez apspriešanās un pēc saviem ieskatiem (noteikums koleģiāli nosperts no "Asinsbalss" ATD).
  4. Vienīgi GM ir tiesības aprakstīt citu tēlu darbības (tai skaitā spēlētāju tēlu darbības, ja tas ir nepieciešams).
  5. Spēli uzsākot, jūs apņematies neiebilst, ja Jūsu neaktivitātes rezultātā, Jūsu tēls var tikt atdots citam spēlētājam. Ja vēlaties izstāties, dodiet ziņu spēles vadītājām. Mēs nekožam (pat tādā situācijā), tomēr lūdzam izturēties ar atbildību un cieņu pret mums kā GM — nepieteikties spēlē, ja neesat droši, ka Jūs tā interesēs.
  6. Ja GM kādu iemeslu dēļ neapmierinās spēlētāja anketa, tā tiek saskaņota caur PZ. Tikai ar GM atļauju to drīkst pievienot ATD pavedienā.
  7. Raksti tiek iesūtīti, ievērojot pareizrakstības likumus. Pārrakstīšanās nav nekas briesmīgs, bet rakstīšana bez pieturzīmēm, vai neadekvāti lietojot/nelietojot lielos burtus ne tik, un tā tagad ir modē vai tāds ir mans stils kā argumenti neder (noteikums koleģiāli nosperts no "Asinsbalss" ATD).
  8. Spēles reitings ir PG-13. Spēles vadītāji nevēlas, lai šis reitings tiktu pārsniegts!

Personu sākotnējā izspēle notiek caur pz vai skype!

Anketa jāsūta kā PZ man vai Denijai (koordinātes augstāk).
KODS
[b]Vārds:[/b]
[b]Dzimums (s/v):[/b]
[b]Vecums (no 16 - 35):[/b]
[b]Tautība:[/b]
[b]Dzīvesvieta (norādīt arī dzīvesvietas tipu — māja, dzīvoklis utt.):[/b]
[b]Nodarbošanās, amats:[/b]
[b]Tēla attieksme pret pasakām:[/b]
[b]Ģimene (vai citi tuvi cilvēki):[/b]
[b]Biogrāfija:[/b]
[b]Izskats (attēls nav obligāts, bet apraksts ir):[/b]
[b]Spēlētāja (nevis tēla) mīļākā pasaka:[/b]


Ja varēja trešais tēva dēls, varēsiet arī jūs! Veiksmi spēlējot! blushing.gif
Logan
Jūs nu gan esat manīgi. ermm.gif Palikusi vairs tikai viena brīva vieta . Priekšroku dosim puiša tēlam, tomēr pieteikties nav aizliegts arī tiem, kas vēlas tēlot sievieti. Un ja nu kāds izdomās no spēles atteikties, mēs noteikti ziņosim.

Spēlētājiem, kuru anketas ir apstiprinātas, atgādinu, ka tās nevajag iesūtīt ATD pavedienā. Pēc spēles sākuma izspēles ārpus LS pavediena, anketas tiks papildinātās un tikai tad tās vajadzēs ielikt šeit.


Lai jums jaukas brīvdienas! smile.gif

GM.
Seratna


Dārgie draugi, pagaidām izskatās, ka visas vietas LS ir aizņemtas, ja šī situācija mainīsies, mēs Jūs par to informēsim!

Visiem veiksmi spēlējot un ļoti ceram, ka Jums spēle patiks tikpat ļoti kā mums!

GM
Beppo
Vārds, uzvārds: Naula Neimane
Piešķirtās pasakas tēla vārds: Kārena
Apģērbs : zaļa un gara kleita, uz muguras sasienama ciet ar zīda lentēm, piedurkņu galos baltas mežģīnes, jostas daļā iestrādāti smaragdiem līdzīgi akmeņi.
Izskats: vidēja auguma sieviete, ļoti kopta, ārkārtīgi rūpējas par sevi — baseins un vaksācija ir viņas izdevumu prioritāšu augšgalā — īsi, balināti mati, vienmēr mēdz ģērbties: uz darbu — klasiskos kostīmos, brīvajā laikā — džinsos. Ja vērīgāk ielūkojas viņas sejā, izrādās, ka to pat varētu nosaukt par klasiski skaistu, taču tā ir visai neizteiksmīga. Naula vispār ir no tiem cilvēkiem, kurus mēdz neievērot un neatcerēties.
Citas īpatnības, kas parādījušās spēles gaitā: divas garas un noļukušas ēzeļa ausis.
Malduguns
Vārds, uzvārds: Stefans Stērlings
Piešķirtās pasakas tēla vārds: Džeks
Apģērbs: Balts krekls, sarkans kaklauts, brūnas ādas bikses, zābaki ar atlokiem, pie sāniem duncis.
Izskats: Bilde
Puisis ar platiem pleciem un labi veidotu augumu. Garš – tuvu pie 2 metriem, bet ja gribam būt precīzi, 1,94 m. Diezgan glīts, ar gariem pelēkbrūniem matiem, kuriem ir dažas tumšas šķipsnas. Matus parasti tur izlaistus, bet nepieciešamības gadījumā arī saņem. Piedomā pie sava izskata, tomēr parasti tērpjas melnā. Dažādu apsvērumu dēļ.
Citas redzamas īpatnības, kas parādījušās spēles gaitā: Rokās neliela kastīte, kas pārsieta ar zilu lentu.
Elony
Vārds, uzvārds: Namejs Naumovs
Piešķirtās pasakas tēla vārds: Ali Baba
Apģērbs: Netīrs, vecs apmetnis ar kapuci, zem kura manāmas greznas arābu drēbes, izšūtas ar zeltu un pērlītēm. Uz pirksta sudraba gredzens.
Izskats:
Lai spriestu par seju un ķermeņa uzbūvi, skatīt šo attēlu.
1,85 m garš. Izskatās jauns saviem gadiem, reti kurš pateiks, ka viņam ir 30 gadi. Tumšiem, īsiem matiem. Tumšzilām acīm. Nopietns, pieklājīgs jauns cilvēks. Izskatīgs, tomēr liekas arī nedrošs. Nesen iedegušu ādu.
Citas redzamas īpatnības, kas parādījušās spēles gaitā:
Atsvešinātība no realitātes. xD.gif
Massacre
Vārds, uzvārds: Elizabete
Piešķirtās pasakas tēla vārds: Malkas cirtēja meitiņa;
Apģērbs: Vilnas svārki, balta lina blūze, kažoks, zeķes, zābaki;
Izskats: Brūni, viļņaini mati, izteikti zaļas acis, 175 cm gara, smalkas, taču ne trauslas, miesasbūves īpašniece.
The Bilde;
Citas redzamas īpatnības, kas parādījušās spēles gaitā: Pauniņa ar mantām (kas aizdomīgi izskatās pēc trīs kleitām sašūtām kopā interesantā veidā).
echo3
Vārds, uzvārds: Juris Baltais
Piešķirtās pasakas tēla vārds: Jēkabs
Apģērbs: parupja auduma bikses, koši zaļš krekls, kājās koka tupeles
Izskats: 19 gadus vecs. Augums 1,78 m, tumšmatis (mati gari, nēsā astē). Acis zilas, deguns taisns. Glīts, pat ļoti glīts.
Citas redzamas īpatnības, kas parādījušās spēles gaitā: zaļas brilles, pergamenta rullis un koka lodīte
Ungaarijas ragaste
Vārds, uzvārds: Elizabete Grāviņa
Piešķirtās pasakas tēla vārds: Šeherezade ar iesauku Salātlapiņa
Apģērbs: sārta zīda puscaurspīdīgas bikses un vidukli atsedzoša puscaurspīdīga zīda blūze ar garām piedurknēm, ausīs žvadz auskari, pēdas ieautas dīvainās čībiņās, kas rotātas dārgakmeņiem.
Izskats: 1, 69 gara, bet noteikti vēl paaugsies, līdz viduklim gari, kastaņbrūni mati, zaļas acis, ļoti pievilcīga. Pašlaik gan seja ir nosmērēta ar putekļiem, uz ķermeņa vīd nobrāzumi, drēbes nosmērētas, it kā viņa ar muguru būtu rīvējusies gar sienu.
Citas redzamas īpatnības, kas parādījušās spēles gaitā: pavadonis — liels pūķis ar divpadsmit galvām; aiz bikšu malas aizbāzts salocīts papīrs.
Pūķēns Sāra
Un te nu es nāku happy.gif

Vārds, uzvārds: Konstantīns Rogozovs
Piešķirtās pasakas tēla vārds: princis Ēriks
Apģērbs : Šobrīd - ērtas drēbes ceļošanai, pie jostas bl.ašķe un neliela jostas soma.
Izskats (to var no anketas): ap metru 87, īsi brūni mati un zaļas acis. Kopta āriene, staigā formālā apģērbā. Bilde
Citas īpantības, kas parādījušās spēles gaitā: solījums apprecēt Mazo Nāriņu
Seratna
Tā kā spēles pirmā daļa ir pabeigta, t.i., visi mūsu varoņi ir izspēlējuši spēles pirmo kārtu ar PZ vai Skype palīdzību, tad līdz ko tiks izveidots PPP spēles pavediens, varat droši turp doties un turpināt risināt savas sasāpējušās problēmas ( xD.gif ) turp.
Feju krustmāte Denija ir jau ceļā, tāpēc sagatavojieties savai elpu aizraujošajai tikšanās reizei ar feju krustmāti!

Jauku jums mums visiem spēlēšanos! smile.gif

GM
Logan
Dženija ir pagatavojusi karti, lai jums un mums vieglāk saprast, kas un kā notiek pie Feju krustmātes namiņa. Karte apskatāma: šeit.

GM
Ungaarijas ragaste
Smuka karte, es jau paklusēšu, ka visvairāk jūsmoju par rozā pūķi (laughing.gif). Vai tiešām kāds(-a) būs apēdis nepareizo ābolu no nepareizā koka? rolleyes_a.gif
Forši domāt, kādas pasakas LS tiek izmantotas. biggrin.gif
Massacre
Wīī. Es pat sākumā kartē neiebraucu, bet tad es pamanīju pūķīti! w00t.gif
Man prieks, ka spēle tik drīzi atsākas pavedienā. happy.gif
Beppo
Mani traumē divas Elizabetes vienā spēlē xD.gif
Massacre
Jā, mani arī tas sākumā traumēja. Tagad vairs nē. biggrin.gif
Beppo
Vai jūs ar Ragasti to tīšām?
Un kas tā par ligu, katrā otrajā spēlē gadās tēli ar līdzīgi skanošiem vārdiem.
Massacre
Nē, tas nebija tīšām, vienkārši mums domas vienā frekvencē aizķērās, kad veidojām anketu. tongue.gif
Nekas, tas ir interesanti. Kā nu kuru tagad sauks, citi varēs domāt. happy.gif
Seratna
Šeherezāde un malkas cirtēja meitiņa. Simple like that. silent.gif
Massacre
Muļķības. Tas ir tas kā GM mūs dēvēs. Spēlētāji ir cita lieta jau!
Ja es ieraudzīšu kādu spēlētāju Elizabeti nodēvējam par malkas cirtēja meitiņu... Nu, viņa, vienvārdsakot, parādīs raksturu. Tas būs sāpīgi. xD.gif
happy.gif
Malduguns
Karte smuka un es ilgi nevarēju izdomāt, kurš no visiem tēliem ir Stefans un tad sapratu, ka viņš ir pirātiskā paskata puisis.
Lai nu kā, jūs esat ļoti ātri priekš cilvēka, kurš mācās pēdējā klasē. xD.gif
Seratna
[11:34] Denija: so young and so tallented grin.gif

So young and so tallented Dženija atļāvās uzzīmēt īpaši slepeno un īpaši nepieciešamo karti nr 2. smile.gif

Karte nr. 2

PS bultiņa apzīmē avotiņa tecēšanas virzienu.
Seratna
Draudzīgs ierosinājums no GM puses: mazāk pievērsties NPC izprašņāšanai un tā vietā pamēģinātu šo to noskaidrot no PC tongue.gif

smile.gif
Beppo
…un tā viņi visi sasēdās aplī, sadevās rokās, un Om skandēdami nošārēja visas savas atmiņas kopš ierašanās Pasakzemē…
echo3
Un kā informāciju izspiest no tiem, kas nerunā un vispār vēl nav pat pļaviņā nokrituši? silent.gif
Ungaarijas ragaste
Burvīgi, mans tēls pagaidām izvairījās no infas sniegšanas. laughing.gif
echo3
Iespējams, bet Jurim jau paliek garlaicīgi.
Malduguns
Nu, bet tiem, kuri nav postojuši tik aktīvi, piemēram man, nav tik daudz laika sēdēt pie datora un visu laiku postot.
echo3
Es nevainoju nevienu lēnā postošanā. Man jau arī nav laika.
Man paliek neinteresanti tāpēc, ka jau tā retajos postos nekas netiek ne runāts, ne darīts. Atliek runāties ar NPC.
Logan
Norādes par to, kur atrodas Pelnrušķīte bija vairākiem tēliem. Ēriks jau Feju Krustmātei šo to pateica, patiesībā ļoti daudz, arī Naula šo to zina (pat, ja domā, ka nezina tongue.gif ), patiesībā ir tā, ka... saprotiet, jūs esat tik tuvu pirmajam atrisinājumam, ka negribas teikt priekšā: "Ejiet divsimt metrus uz to pusi, tur būs viņa." Un jā, NPC tēls jums var palīdzēt. Un kā vēl! Jūs tikai novērtējāt viņu par zemu jau pašā sākumā. Kā senie latvieši teica: kā sauc, tā atsaucas! smile.gif
Elony
Es savu tēlu varu aizbildināt ar smadzeņu bojājumiem, tāpēc no viņa labums būs... neprognozējams. xD.gif
Attiecīgi - iespējams vairāk ļaunuma kā labuma. tongue.gif
Beppo
Nu kāpēc GM tik ļaunas laughing.gif
Logan
Ļaunas? cool.gif GM priecājas, ka jūs pēkšņi sapratāt, kas jādara. blink_a.gif
(GM ļauni deva mājienu, ka jums jābūt komandai. happy.gif Ja ne morāli, tad fiziski turēsieties kopā tongue.gif)
Beppo
CITĀTS(sister september @ 02.12.2008 21:43) *
- Tu, būsi pirmais, un galvenais, tika norādīts Jurim, ruksītis manīja, ka viņš vienīgais centās kaut ko noskaidrot. - Tālāk tu, tika piesieta Šherezāde, tad Elizabete (tā, ar vilnas svārkiem), tad Stefans, tad otra Elizabete, tad Namejs. Parādi noslēdza Konstantīns.


Man šķiet, tā Elizabete, kura ir Šeherezade, dubultojas.
Logan
Es ļoti atvainojos, izlabošu postu, otras Elizabetes vietā bija domāta Naula. >_<

Juris --> Šeherezade --> Malkas cirtēja meitiņa --> Stefans --> Naula --> Namejs --> Konstantīns
Beppo
Naula bļauj skaļā balsī un protestē. Viņa netika piesieta un punkts. Ja kāds spēlētājs šitā kļūdītos, būtu paša vaina. Šitā tas neies cauri.

Ir pat loģisks iemesls, lai tā arī būtu — sasietam zirgu aizvest varētu būt pagrūti.
Logan
Iebildumi netiek pieņemti. unsure.gif Nu, neesat jau jūs sasieti kā cietmunieki, starp katru no jums ir savi trīs, četri metri striķa. Un zirgu var vest aiz pavadas. smile.gif
Beppo
GM iepostoja, ka Naula nav striķī, un Naula arī nav striķī — es pat jau pavedienā paspēja iepostot. Protams, šī ir GM pasaule un tā tālāk, bet pasaule, kurā vienā brīdī tu neesi sasiets un pēkšņi bez jebkāda pamata esi, man škiet ārkārtīgi neoomulīga, lai neteiktu vairāk. Tā nav godīgi.
Logan
Es jau atvainojos, ka uzrakstīju Elizabeti divas reizes. GM arī ir tiesīgi kļūdīties, pie tam tā bija pārrakstīšanās kļūda. silent.gif Pakāpties malā un pasmieties par citiem Naula var arī tad, ja ir sasieta. Četri metri no katras puses ir daudz.
Beppo
Tikai tādā gadījumā viņai nav nekāda iemesla smieties par citiem.
Nu, tā bija kļūda, kura pietiekami ilgi netika izlabota. Naula jau paspēja reaģēt uz sākotnējo variantu. Ja Naula patiesībā gribētu pamelt ūdeni no avotiņa, bet netīšām ierakstītu, ka ieguļās tajā ar visām drēbēm, un GM paziņotu, ka pusi no viņas labās auss nograuž piraņas, vai no viņas tiktu pieņemts labojums, ka nē nē, viņa ar tāss krūzīti uzmanīgi pasmēla ūdeni?

Ko tad mums, vispār spēlēt tā, ka katrs neposto ātrāk, kā iepriekšējam ir beigušās rediģēšanas tiesības? getlost.gif
Seratna
CITĀTS(Naula)
Kas tad Naulai nekaitēja smieties. Ā. Ja nu vienīgi ēzeļa ausis.


xD.gif

CITĀTS(Namejs)
"Kas ar atmiņu? Man viss..." Namejs pacentās atcerēties, ko šeit dara.


xD.gif

CITĀTS(Juris)
Paldies, laumiņa Nif-Nif.


xD.gif

OMG. Es tā smējos. ^_____________________^ Jūs esat lieliski.
Ungaarijas ragaste
ermm.gif Kas notiek ar Pasakām pa pēdām? Kaut kā diktam klusums iestājies spēles pavedienā. Es saprotu, ka decembris, sesija un vis kaut kādi citi gada noslēguma darbi, ieskaitot briešanu Ziemassvētkiem, un es vienīgā laižu luni, bet…
Logan
Viens no GM brīvdienās tika ieslēgts pats savā istabā (durvis nācās izlauzt, lai dabūtu viņu ārā) un šobrīd cīnās ar dažiem veselības traucējumiem, bet otrs GM līdz pieciem rītā mācījās un šobrīd dzīvo no antibiotikām. Mēs ceram uz spēlētāju sapratni un apsolām, ka nekur nepazudīsim. Ja vien nepazudīs paši spēlētāji. smile.gif

GM.
Seratna
+ Mana ieslodzījuma laikā dīvaini gļukoja Kurbijkurne. Posts jau vairākas dienas kā marinējās pabeigts, bet neizdevās iesūtīt. happy.gif smile.gif

[11:47] Denija: LOL.
[11:47] Denija: tev tā padodas kartes grin.gif
Ungaarijas ragaste
Nu, tas nebija domāts tikai GM, jo izskatās, ka pagaidām tikai Elizabete tā kura Šeherezade atbildēja uz Jura aicinājumu pastāstīt par sevi. Pārējiem laikam nav ko teikt. Tā kā tur arī bez GM var izmuldēties par deviņiem mēmajiem. laughing.gif
Malduguns
Kā sev par attainojumu varu piebilst, ka Stefans nav diez ko runīgs un es gaidīju, kad vēl kāds būs iepostojis savu pastāstiņu.
Seratna
Īss pārstāsts par notikumiem spēlē.


Feju krustmāte visus aizbūra uz zaļu pļaviņu, kur viņi satika Naulai (ēzeļausītei) pazīstamo zirgu Kučieri un viņus visus (ceļiniekus) kopā sasēja sivēntiņš Nif-Nifs. Tad visi ceļinieki (7 cilvēki un zirgs) devās pa ceļu uz priekšu līdz kamēr puisis, kuru Nif-nifs bija nozīmējis par grupas vadītāju (Juris/Jēkabs), neizdomāja lekt iekšā labības laukā. Labības lauka viducī viņi ieraudzīja zaļu laukumu ar divām ābelēm (sarkani un dzelteni āboli tajās auga) un avotiņu. Šeherezāde pārbaudīja ābolus un noskaidroja, ka sarkanie izaudzē ragus pierē, dzeltenie tos noņem. Naula pagaršoja dzelteno ābolu, bet nekādas izmaiņas izskatā nebija. Arī padzeroties no avotiņa, vizuāli nekas nemainījās.

Zirgs Kučieris apēda sarkano ābolu un kļuva par vienradzi. Ļaudis vāc ābolus Elizabetes (malkas cirtēja meitiņa) piedāvātajā maisā un Stefans (Džeks) pieteicās to nest.

Ali Baba visiem dāvā maģisku gredzenu, bet šķiet pārējie viņu uzskata par traku. Vēl viņš stāsta kaut ko par ēzeli, kas esot piesiets.. un Aļošku.

Tālumā šad tad dzirdami Paldies, Feju krustmāt!, kas nāk no pils un Šeherezādei šī balss šķiet pazīstama.

Pašlaik visi atrodas zaļajā pļaviņā un Stefans, Juris, Malkas cirtēja, meitiņa, Šeherezāde vāc ābolus, Naula dzer no avotiņa, Ali Baba piedāvā gredzenu un princis Ēriks iegrimis bezcerīgās apcerēs par savu neskaidro stāvokli.

Jūsu GM
Logan
OMG, jūs šovakar esat apburoša komanda. happy.gif Es dabūju trīs reizes labot postu, jo jūs bijāt ātrāki, kā es. xD.gif
GM ar jums lepojas. kiss.gif
Beppo
Tātad, šobrīd nomodā ir Juris, Naula, Šeherezade, Stefans, un Elizabete malkas cirtēja meitiņa?
Seratna
Jap, princis Ēriks krita magoņu varā. silent.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.