Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: 1 diena liidz naavei..
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Lapas: 1, 2
SilverDove
Ko jūs darītu, ja zinātu,ka tieši rīt būtu jāmirst?
Tējas Tantiņa
man ir tikai viens vēl-dzīvošanas iemesls, un visādi citādi tas būtu skaisti mirt... bet ko es darītu? cilvēkiem kurus mīlu, to arī pateiktu, kurus ienīstu- arī tiem pateiktu ko par viņiem domāju... ko vēl? izdarītu ko ļoti pārdrošu. un vēl pēdējoreizi nopeldētos.... un sarītos mandeles šokolādē tā, ka jāvemj. piedzertos. izdarītu visu, kas vēl nav darīts. nu labi, visam laika nepietiktu... bet pacenstos pārsteigt cilvēkus grin.gif
anhela
es izliktos, ka neko nezinu.
floksis
cerētu.
Adē
Es pateiktu pasaulei visu, ko es domāju.
kikjo
Nodzīvotu vēl vienu sasodītu dienu un viss, neko nemainot un uz neko necerot. Mierīgi gaidot vakaru kurā man it kā būtu jāmirst, ir ļoti maz lietu kuras es esmu gribējusi izdarīt un neesmu to izdarījusi, varētu auto tiesības nolikt, bet tam vajag daudz laika un pasaules apceļošanai tāpat, visas pārējās lietas kuras esmu gribējusi izdarīt, esmu tad arī izdarījusi, un manas domas un jūtas/viedokli par kādu, nekad neesmu slēpusi, man nav tādu ienaidnieku kuri nezinātu ko es par viņiem domāju, tāpat kā tuvu cilvēku kuri nezinātu,ka es viņus mīlu. Kaut gan pēdējo varētu arī atkārtot, varbūt.
Es vienkārši dzīvotu dienu kā visas citas, lūk tā.
Un vispār, pasūtītu to kurš man ir pateicis, ka šī ir mana pēdējā diena, kaut vai tā arī būtu pēdējā.
Vēl tikai viena lieta ko teikt: Live fast, die fun.
Viss.
mehaniskais kolibri
pateiktu atvadas un atzitos milestiba sev dargam cilvekam
Hworang666
Nu jā atzītos mīlestībā... Skaisti. Bet ja zinātu kā miršu varbūt censtos to kā mainīt... Pateiktu dažam labam ko par viņu domāju... Censtos izdarīt ko tādu, par ko ilgi esmu sapņojis... Un ko tādu, no kā visvairāk bail...
Erasmus
Raise some hell. Pateiktu visu, well, cik nu varētu, ko neesmu pateicis.
Eriette
Es beidzot pateiktu cilvēkiem visu, ko par viņiem domāju, izlamātu visus pēc kārtas.
Grēkmeistars
Man šķiet, ka es izmisīgi domātu, ko man tādu pirms nāves izdarīt, laiks aizietu un es droši vien nomirtu neko tā arī neizdarījusi.
Varbūt atvadītos no tuvākajiem, pierakstītu vēstules un testamentu, aizietu uz sev tuvajām vietām, izdarītu ko traku, ko tāpat vien nebūtu darījusi.
Christina
pateiktu zenam,ka vins man patik! un ta talak.visu,kas pie ta piederas!
ta butu dullaka diena mana muza!
P.S.nemirtu nevainiga! grin.gif
SilverDove
CITĀTS(anhela @ 18.11.2006 16:44) [snapback]1064246[/snapback]

es izliktos, ka neko nezinu.


Cik ilgi?Es gan tā nevarētu smile.gif
Casandry
Ew baigais jautajums! Pat apstulbu! Nezinu ko daritu, Droshi vien mejģinātu no nāves izvairīties! Bet ja tas nebutu iespējams, tad nobeigtu visu uzreiz, lai nav lidz nakamai dienai ar sho domu jamokas! Ja es saktu darīt trakas lietas, tad jo labak justos, jo vairāk mocītu apziņa ka tas viss jazaudē! Un uz beigām tās būtu nenormālas emocionālās mocības! Labak bez ta visa silent.gif
Demigod.
CITĀTS(Frozen Cherry @ 18.11.2006 16:28) [snapback]1064237[/snapback]

man ir tikai viens vēl-dzīvošanas iemesls, un visādi citādi tas būtu skaisti mirt... bet ko es darītu? cilvēkiem kurus mīlu, to arī pateiktu, kurus ienīstu- arī tiem pateiktu ko par viņiem domāju... ko vēl? izdarītu ko ļoti pārdrošu. un vēl pēdējoreizi nopeldētos.... un sarītos mandeles šokolādē tā, ka jāvemj. piedzertos. izdarītu visu, kas vēl nav darīts. nu labi, visam laika nepietiktu... bet pacenstos pārsteigt cilvēkus grin.gif



precīzi vārds vārdā, ko es darītu. nu, līdz tām mandelēm... biggrin.gif
Sarkanais Krūšturis.
Es pasūtītu meiteni, kas it kā ir mana otrā labā draudzene, galīgi ````. Pateiktu saviem vecākiem ko par viņiem domāju. Obligāti izdarītu visu, ko neesmu darījusi, un ko paspētu izdarīt.
Paspētu krist visiem uz nerviem un vēl pēdējo reizi tā kārtīgi, no visas sirds- izraudātos.
Un pateiktu kādam man mīļam cilvēkam to, ko nekad nespētu uzdrošināties. silent.gif
Visa visumā- rīt es toč nemiršu, tā kā to nāksies atlikt uz 21. februāri, dienu pēc manas dzimenes. biggrin.gif
Minki
Man šķiet, ka līdzīgs pavediens jau ir.

Jums nu gan idejas! Dota taču tikai viena diena!

Es sakārtotu māju. Lai pēc manis paliek tīrs. Un uzrakstītu vēstuli visiem. Lai paliek.
The Shine
Pateiktu visiem visu, visu, visu, ko domāju.
Izdzīvotu visu, ko gribu. Vai vismaz censtos pēc iespējām.
Apskautos, skūpstītos, mīlētos.
Dziedātu. Noklausītos visas savas sirdsdziesmas skaļi, skaļi un dziedātu viņām līdz.
Raudātu.
Varbūt piedzertos. Nezinu.
Smietos. Vismaz censtos.
Ausminta
ala Veronika-grib-mirt? smile.gif

Savāktu kopā visus mīļos un visu nakti dziedātu, dejotu, smietos un raudātu, no rīta skatītos saullēktu un teiktu visu labo, ko nav sanācis pateikt un atzītos visās mīlestībās. Būtu vislabākā savā līdzšinējā dzīvē. Varbūt. Kas to lai zina.
Seila
Nu, ja man šodien pateiktu, ka rīt es miršu es laikam pats pirmais ko izdarītu. Būtu cenšanās sazvanīt trīs savus labākos draugus un pateikt, ka ļoti viņus mīlu un nekad dzīvē neesmu gribējusi ar viņiem strīdēties. Pēc tam laikam piezvanītu savam mīļumam un beidzot pateiktu cik ļoti viņu mīlu. Un pats pēdējais es laikam, lai cik tas smieklīgi neskanētu. Nopirktu bloku cigarešu vairākas kastes alus, savāktu savus labākos draugus un uzrīkotu smagu dzerstiņu. Galu galā nāve ir tikai nākamais piedzīvojums.
Džūna
Ja tiešām zinātu, ka mirstu es visiem, kas man nepatīk, pateiktu visu, visu, ko par viņu domāju. Izdarītu visas extreme lietas, ko esmu gribējusi un beigās izdarītu pašnāvību, jo es gribētu mirt pēc saviem ieskatiem.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Psihopāti.
Noteikti neatzītos mīlestībā. Tas ir tik egoistiski. Cilvēks tevi mīl , bet tu, ````, nomirsti. Nē , nē. Nav prātīgi. Labāk - es atvainotos šim cien. cilvēkam par to, ka nu, ahem, nekas nesanāk. xD Esmu aizņemta. Ar nāvi xD
Man šķiet, es dotos kaut kur viena pati. Uz mežu , uz pļavu... tā, visticamāk. Man nav tieksmes pasūtīt cilvēkus , esmu pasūtījusi visus, ko vien esmu varējusi. Iespējams, TAS cilvēks vēlētos doties līdzi. Visticamāk. Abi uzsmēķētu - neesmu to darījusi, viņš ir rūdīts xD
Izsmietos, izpriecātos un tad es lūgtu viņam doties prom.

p.s. Ja to šodien uzzinātu, šovakar neliktos gulēt. Sadzertos kafiju un sagaidītu saulrietu un dotu norādījumus bērēm/mana stāsta pabeigšanai / un to, kam jāatdod mana dienasgrāmata ( personīgā, protams . nejau skolas ) Pārdomātu dzīvi kā tādu. Sāktu rakstīt atvadu vēstules kuras , protams, nespētu pabeigt. Iespējams, ap pieciem no rīta dotos pastaigā.
Christina
CITĀTS(Porcelāna Eņģelītis @ 22.11.2006 20:32) [snapback]1065975[/snapback]

Psihopāti.
Noteikti neatzītos mīlestībā. Tas ir tik egoistiski. Cilvēks tevi mīl , bet tu, ````, nomirsti. Nē , nē. Nav prātīgi. Labāk - es atvainotos šim cien. cilvēkam par to, ka nu, ahem, nekas nesanāk.




Itkā jau prātīgi, bet padomā kā tas ir, katru dienu kādu mīlēt, vai būt šim cilvēkam ļoti pieķērusies, bet viņš to neiz, pat tad,ja visi apgalvo, ka jums ir savstarpējas simpātijas, bet nesaprotat vai otram maz interesējas, un tad uzzināt, ka tev rīt jāmirst! un tad tu pēc būtības satiecies ar apziņu-es šo cilvēku nekad vairs neredzēšu. Un tu jau tā esi cietis dzīvs esot, un tad, zinot, kz jāizdara viss, lai kaut reizi pabūtu kopā ar viņu, viņa apskāvienos-Vai tu neatzītos? Vai negribētu viņu uz atvadām apskaut vai noskūpstīt!??
es domāju, ka tad, ja arī šim cilvēkam pret tevi ir jūtas, viņš labāk gribētu tevi kaut reizi dzīvē paturēt savās rokās, just tavas lūpas, ne kā skumt par to, ka nav varējis saņemties un izdarīt kamēr TU biji dzīva!? crying.gif
Beppo
Sakārtotu savu istabu, lai citiem tas nav jādara.
Izšķirotu papīrus un sadedzinātu tos, kurus negribētu, lai kāds redz.
Ielūgtu visus, ko vēlos, uz savām bērēm.
Pateiktu, ka mani vajag kremēt.
Un atlikušo laiku vienkārši dzīvotu kā parasti.
Susuris
CITĀTS(Džūna@touchdown21.wt @ 22.11.2006 20:24) [snapback]1065965[/snapback]

Ja tiešām zinātu, ka mirstu es visiem, kas man nepatīk, pateiktu visu, visu, ko par viņu domāju. Izdarītu visas extreme lietas, ko esmu gribējusi un beigās izdarītu pašnāvību, jo es gribētu mirt pēc saviem ieskatiem.

Jā! Es arī izdarītu pašnāvību. Iedurtu kādu jauku nazi sirdī pēc tam, kad būtu izpsihoies pa ielām un nospēris kaut ko ēdamu.
lionlife772
Droši vien iefilmētu video materiālu... Pateiktu mīļus vārdus ģimenei un dotu dažus padomus. silent.gif
Tajā dienā droši vien atzītos mīlestībā. blushing.gif
Kārtīgi izārdītos. devil.gif
Pateiktu visu ko domāju. whistling.gif
Sakārtotu visu. two_handed.gif
Atstātu ģimenei savu apskatu par dzīvi. thumbsup.gif
Vakarā pēdējo reizi uzceptu šašļikus cool2.gif
Labi atpūstos. cool.gif
Darītu visu lai nenomirtu. unsure_a.gif
Gulēt ejot sataisītu gultai apkārt sveces, lai sanāktu tāds kā upurēšanās rituāls...
Aizmigtu sveču gaismā.
ZIZI
Tas būtu ššāāāusmīgi ja tā notiktu sad.gif . Akdievs es pat negribu domāt. fear.gif crying.gif
negative
es noteikti sacereetu kaadu dzejoli...
noteikti apeestu saldeejumu.
izniicinaatu veestules un dazus pierakstus.
dotos pie maates dabas. veerotu saulrietu un nostrinkskinaatu kaadu last song.
Emociite
Es lugtu piedoshanu visiem, kam esmu nodariijusi pari.
Es veliitu pedejo dienu manai milestibai. Es gribetu mirt tikai vinja rokaas.


Hēbe
Uzrakstītu garu atvadu vēstuli sev mīļiem un tuviem cilvēkiem, un tad aizbrauktu uz jūru,mežu. Izbaudītu dabas skaistumu,kad būtu palikušas tikai dažas minūtes līdz nomiršanas brīdim,nolēktu no kraujas,lai kaut uz brīdi izjustu putna lidojumu...
photozõõm
Nezinu. Laima paraudātu, atcerētos labos brīžus, visiem pateiktu atā, izveidotu testamentu, nofotografētu pēdējo bildi. Nezinu vispār neesmu par to domājis. Visam savs laiks.
šausmiņa
CITĀTS
Ko jūs darītu, ja zinātu,ka tieši rīt būtu jāmirst?


izbaudītu šo pēdējo dienu pēc iespējas labāk un jautrāk..... ja tiešām rīt būtu jāmirst, izdarītu visu to ko cilvēks darīt pēc likuma nedrīkst..... jo savu sodu būtu jau saņēmusi... nāvi next day....
photozõõm
Vai, kur forši darīt būtu kaut ko tādu kas ir nelikumīgi. Pēc tavas nāves būsi populārākais cilvēks, tava seja uz visiem žurnālu vākiem. wink.gif
Poesie*
Kaut ko uzrakstītu. Arī testamentu. Vēstuli dažiem tuvākajiem cilvēkiem. Un censtos ar viņiem sastapties. Parunāt. Par nākotnes plāniem.
Saēstos daudz Migles. Tādas garšīgas konfektītes sarkanos papīriņos. Šo to palasītu. Darītu TO. Laikam.
Piedotu. Aizmirstu. Saprastu.
Aizietu uz mežu. Nē, uz mežu vēl nē. Aizietu līdz garāžām, tur, pāri ielai, ietu pa putekļaino kalnu lejā un censtos atcerēties, vai ūdenstornis arī tad, kad man bija seši gadi, bija tikpat nosūbējis un senatns, tāds, kas liek acīm tapt miklām.
Nu jā. Un tad uz mežu un noslīkt Melnezerā.
Soleisa
Es izbaudītu vienkārši laiku apbrauktu, pēc iespējas vairāk vietu.
Man, tomēr, nepatīk šī doma mirt no kaut kā,labāk tad pašam izvēlēties nāvi.
Es lektu ar izpletni, bet to neattaisītu.
photozõõm
CITĀTS(Poesie* @ 02.04.2007 19:08) [snapback]1126668[/snapback]
Kaut ko uzrakstītu. Arī testamentu. Vēstuli dažiem tuvākajiem cilvēkiem. Un censtos ar viņiem sastapties. Parunāt. Par nākotnes plāniem.
Saēstos daudz Migles. Tādas garšīgas konfektītes sarkanos papīriņos. Šo to palasītu. Darītu TO. Laikam.
Piedotu. Aizmirstu. Saprastu.
Aizietu uz mežu. Nē, uz mežu vēl nē. Aizietu līdz garāžām, tur, pāri ielai, ietu pa putekļaino kalnu lejā un censtos atcerēties, vai ūdenstornis arī tad, kad man bija seši gadi, bija tikpat nosūbējis un senatns, tāds, kas liek acīm tapt miklām.
Nu jā. Un tad uz mežu un noslīkt Melnezerā.


Mani tu censtos sastapt? Mēs ar tevi vēl neesam tikušies. whistling.gif Bet varbūt tomēr? Tu kādu rītu man esi padragājusi garām ar savu vilcienu, kamēr stāvu Dubultos un gaidu mikriņu?

P.S. Sit pieci. Man arī garšo Migles. Tikai es atturos no saldumiem - negribu, ka pie 40 mani sagaida resns vēders un nošļucis ģīmis.
Marelle
Uzrakstītu kādas vēlos bēres, vēstules ģimenei, draugiem, klasesbiedriem. Un tad aizietu uz veikalu, nopirktu šādus tādus saldumus, diētisko kolu un padzīvotos apkārt, varbūt noskatītos kādu filmu, kuru neesmu redzējusi, bet ļoti gribas vai aizietu uz kādu teātra izrādi. Ar draugiem diez vai tiktos, tāpat kā ar ģimeni ne. Es vēlētos kaut ko izdarīt viena pati.
Poesie*
CITĀTS(RihardsScerredins @ 03.04.2007 11:38) [snapback]1126870[/snapback]

Mani tu censtos sastapt? Mēs ar tevi vēl neesam tikušies. whistling.gif Bet varbūt tomēr? Tu kādu rītu man esi padragājusi garām ar savu vilcienu, kamēr stāvu Dubultos un gaidu mikriņu?

P.S. Sit pieci. Man arī garšo Migles. Tikai es atturos no saldumiem - negribu, ka pie 40 mani sagaida resns vēders un nošļucis ģīmis.


Ko var zināt, varbūt kādu dienu arī esmu ''dragājusi'' tev garām. Tomēr šaubos, vai tevi censtos sastapt. Tādā dienā pirms nāves labāk nesākt jaunas pazīšanās, bet nobeigt vecās. happy.gif
Hēbe
CITĀTS(RihardsScerredins @ 02.04.2007 17:38) [snapback]1126579[/snapback]
Vai, kur forši darīt būtu kaut ko tādu kas ir nelikumīgi. Pēc tavas nāves būsi populārākais cilvēks, tava seja uz visiem žurnālu vākiem. wink.gif


Un cilvēki tavās bērēs teiktu: "Viņš bija labs cilvēks tikai uz beigām nojūdzās. Tagad viņa ģimenei par viņa nelikumībām ir kauns,bet drīž avīzēs aprakstītais aizmirsīsies un viņa upuris pazudīs aizmirstībā." Tik tiešām "forši".

Malduguns
Hā! Un kas gan notiktu, ja jūs nemaz nākamajā dienā nenomirtu, bet uzzinātu, ka tas, ko kāds jums pateica par miršanu nav taisnība. Un kā gan dzīvotu tie, kuri atzītos mīlestībā?
Es gan neko nemainītu. Lai ir tā, kā ir.
Aiva
Aizietu nomiegt pāris cilvēciņus. Tos kas jau sen manā prātā pelnījuši nomiegšanu.
Bizii van Dope
Nebūtu nemaz tik slikti. Ja vien tikai, tas nebūtu sāpīgi. grin.gif

Nu, es izdarītu šādas lietas:

1. Pateiktu visiem, ka rītdien mirstu.
2. Tad aizietu izdemolētu Bukša dzīvokli un savu ienaidnieku atspārdītu tā ka viņu iebāztu slimnīcā.
3. Zaudētu nevainību.
4. Piedzertos.
5. Uzpīpētu zālīti.
6. Visbeidzot pārnāktu mājās un mierīgi pasēdētu ar ģimeni un paklausītos mūziku, lasot labu grāmatu.
Ernestine
Pateiktu radiem, ka rit nomisu! Tikai domaju, ka vini man netices!
Dros vien mani pat noratu, jo vini uzskatis, ka esmu izspelejusi launu joku!
Nu to dienu espavaditu izklaidejoties!
LaurCIs
atlikušo laiku pavadītu ar cilvēkiem, kuri man ir svarīgi un mīļi.
Cecilia
sagatavotu piknika grozu un aizbrauktu uz mežu. dejotu kaila meža ielokā nakts vidū, vai lietus vai mēnesnīca. pēdējoreizi klausītos dzīvībā, meža ritmiskumā. pēdējo reizi nopeldētos. izbaudītu pēdējo maltīti lāpas gaismā. saritinātos guļammaisā un aizmigtu pēdējo reizi.

kāda gan jēga būtu ''visiem pateikt, ko par viņiem domā''? apkraut ar iespējamu vainas sajūtu, ar neizdzīvotiem sapņiem? ````.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Beidzot apēstu tik daudz šokolādes, ka slikti paliek. w00t.gif

Oh, well. Es nezinu. Es tiešām nespēju iedomāties.
Lianjuks
Mēģināt izdarīt visu ko neesmu paspējusi.. Varbūt lektu ar izpletni.. Izdarītu to, ko man nekad nav bijis drosmes izdarīt.. Mēģinātu labot dzīvē pieļautās kļūdas.
ČoČanga
es mīļajiem pateiktu to, nīstamajiem - ko par tiem domāju, sarītos labi daudz saldumu, piedzertos labi daudz ''Lāsēnu'' un limonādes, tā ka vēders klunkšķ pie katras kustības, un vēl es vnk pateiktu visiem, ko par tiem domāju!
andux5
Nu taa.. Ja tev buutu atlikusi 1 diena lai dziivotu, ko tu gribeetu izdariit?

Mans laikam aplaupiitu banku un visu naudu apraktu zem zemes pie savas maajas! xD.gif
(Protams, dalju no naudas es izteeereetu izklaideem.. shifty_a.gif )

Un kaa ar jums? wink.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Vienu dienu pirms tavas nāves es tev pateiktu sekojošos vārdus : "Šāds pavediens jau ir bijis."

Šāds pavediens jau ir bijis, saulīt!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.