Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Zudušajām dvēselēm
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Aizkulises
Lapas: 1, 2, 3
Pūķēns Sāra
Turpmāk šis pavediens būs vieta, kur visiem Lomu Spēļu spēlētājiem un GM paziņot par periodu, kurā nespēsiet būt aktīvi spēlēs, kurās piedalāties/vadāt.

Būtu ļoti jauki, ja tiktu norādīts vismaz aptuvens laika periods no - līdz, kurā nebūsiet pieejams un arī iemesls.
Lūdzu norādīt arī tādus gadījumus, ja jūs domājat pašā Kurbijkurnē parādīties, bet nepostot Lomu Spēlēs, tādu vai citādu iemeslu dēļ, kuri jums obligāti nav jāmin (bet būtu vēlams).




Uzmanību!
Līdz ar šī pavediena rašanās laiku visi ATD pavedienos veiktie posti, kuros būs rakstītas tikai atskaites par savu prombūtni, tiks uzskatīti par SPAMu un draud sods - procenti.
Massacre
Svētku brīvdienās (14.novembris - 18. novembris) Massacre būs Klīstošais Holandietis un velns-viņu-zina cik bieži parādīsies, lai postotu LS.
Tāpēc, mani mīļie SPAMotāji, pacietieties un ejiet atpūsties! Lai man nav jāklausās pārmetumos, ka es esmu nejauka. meele_a.gif

Priecīgas brīvdienas!

Ar cieņu,
M.
Lianjuks
Nespēlēšu un nevadīšu nākamās divas nedēļas LS. Varbūt vairāk, varbūt mazāk. Noteikti, ka uzpeldēšu forumā katru dienu un biežāk par reizi dienā. Ar postošanu konkrēti LS ir problēmas. Atvainojos. silent.gif

AM.
Hworang666
Līdz 18. nebūšu... Atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Hwo
Elony
Nebūšu 17. un 18 novembri.
Jaukas jums brīvdienas, ļaudis. happy.gif
mr Bl@ck
sakarā ar to ka Universitāte sāk piegriezt man skābekli, es laikam parādīšos labi ja 1-2 reizes nedēļā, kas nozīmē, ka kāds var droši pārņemt manu džedaja tēlu, ja tas vēl nav nomušīts.
Nakts brālībā gan es turpināšu piedalīties.
Paldies par uzmanību.
Sindra
Paldies par informāciju mr Bl@ck.
Es gan nepiekopju čaru atdošanas politiku.

Un btw, es biju pazudusi pāris dienas līdz 18. novembra vakaram.
happy.gif
Lianjuks
Iepriekš minētais termiņš, ka pazudīšu uz neilgu laika periodu ir mainījies es pazūdu no LS uz kādiem diviem mēnešiem. Varbūt ilgāk, varbūt mazāk. Tas veselības apsvērumu dēļ. Es ļoti ceru, ka manas LS neslēgs vai viņas nepazudīs.
Ungaarijas ragaste
Paziņoju jau laicīgi, lai neaizmirstu.

No 28. novembra (piektdiena) līdz 30. novembrim (svētdiena) dodos kārtējā vizītē uz laukiem, tāpēc šajās trijās dienās manis nebūs, ja vien neizdosies tikt uz kādu brīdi pie neta.
Malduguns
Uz nenoteiktu laiku otrdienās un ceturtdienās ar datoru esmu uz Jūs.
Moriartijs
Nebūšu līdz svētdienas (7. decembris) vakaram.
Hworang666
Skolas nobeigums - līdz 14. decembrim īpašu aktivitāti nesolu... Parādīšos, bet ne pārāk bieži...
washulis
Atvainojos, ka jau laicīgi nepabrīdināju, bet...

Nebūšu nemaz līdz kādam 18 decembrim.

Ceru, ka spēsiet iztikt bez manis...
Moriartijs
Nebūšu līdz 17. decembra vakaram. Tas var mainīties, taču pamatā nebūšu.
Ungaarijas ragaste
19. un 20. decembrī KBKN velti mani meklēt (piparkūkas tad kādam ir jātaisa laughing.gif).
Massacre
Kā jau lielākā daļa forumiešu būšu svēti un jauki atpūtā laukos turpmākās divas nedēļas. Dažbrīd parādīšos, taču uz manām atbildēm LS neceriet. Pēdējā mēneša laikā man ir sesijas stress un iedvesmas trūkums, un tāds tas domājams saglabāsies līdz sesijas (t.i., janvāra) beigām.
Nedusmojieties, bet ņemiet par labu. Tēlus lūdzu nenovākt, tikai izlikties, ka tie devušies kādās darīšanās vai vadīt GM pašiem. Atļauju.


Priecīgus svētkus! happy.gif

Ar cieņu,
M.
Hworang666
Pūķēns uz nenoteiktu laiku nebūs pie neta interneta devēju problēmu dēļ...
Elony
Uz kādu laiku būšu mazaktīvs dēļ slimošanas. Varbūt pāris dienas, varbūt ilgāk. silent.gif
Pūķēns Sāra
31.12.08. - 02.01.09.
Džea
Nebūšu līz 02.01.09
Logan
vismaz līdz 22.01. no manis negaidiet neko "Pasakām pa pēdām" sakarā. (sesija smartass.gif )
Seratna
Neprognozētu personisku apstākļu dēļ lūdzu negaidiet no manis postus aptuveni nedēļu (līdz 25.01.), iespējams ilgāk.

PPP, ja spēlētāji vēlas, viņi var pavirzīt notikumus paši uz priekšu, cik daudz tas atkarīgs no viņiem nevis GM (Piemēram, Šeherezāde var uznākt augšklājā, Stefans&co - nonākt pie pils, Namejam un pārējiem gan laikam būs jāpaciešas, es tiešām ļoti atvainojos).
Nakts Sardzē — ja nepieciešams, ļauju GM vadīt manu tēlu.
Roviela
Atvainojos par savu un echo3 neaktivitāti spēlēs, jo Lattelekomam 78 serveris nav kārtībā, un atslēdzas tad, kad viņam to sagribas, rezultātā internets ir uz pusminūti, tad atslēdzas. Knapi var paspēt vienu lapu ielasīt.
Logan
CITĀTS(Logan @ 15.01.2009 19:53) *
vismaz līdz 22.01. no manis negaidiet neko "Pasakām pa pēdām" sakarā. (sesija smartass.gif )

Prombūtnes termiņu pagarinu līdz 01.02. (Sesija + prakses vietas nokārtošana)
Ungaarijas ragaste
30., 31. janvārī un 1. februārī būšu zudusī dvēsele, ja nu vienīgi uz brīsniņu neopukēšu kādu no vietējās bibliotēkas datoriem. happy.gif
Pūķēns Sāra
No šodienas līdz 2. februārim nebūšu.
Iespējams, ka īslaicīgi parādīšos, bet iespēja postot nebūs.
Massacre
Massacre nebūs. Līdz 5.02.09.
Ja es līdz 6.02.09. neesmu atpakaļ - izziņojiet meklēšanu (vai iečekojiet jaunāko Vanity Fair numura fotosesiju)!

Kjāā!
Priecīgu nedēļu.
Massacre
Līdz 8.02. (ieskaitot) būšu Klīstošais Holandietis.
Neko grandiozu šajās brīvdienās no manis variet negaidīt.
washulis
Ismu nedaudz apslimusi, tāpēc forumā rādīšos retāk. Vismaz tuvākajā laikā.

Centīšos vismas reizi dienā kaut kur iepostot, bet nesolu.

Veiksmi citiem LS spēlētājiem wink.gif
Seratna
2 nedēļas.

9.02 - 23.02 nebūšu kurbijkurnes lomu spēlēs saistībā ar vēlmi normāli (kā to dara cilvēki) uzsākt jauno mācību semestri.

Atļauju štrumbanšu GM Antaress rīkoties ar manu tēlu pēc saviem ieskatiem un Nakts Sardzē Elony tāpat.
Ar jautājumiem par PPP vērsties pie Denijas. Paldies.
Malduguns
Nebūšu līdz jaunās nedēļas sākumam, dažādu dzīves apsvērumu dēļ.
washulis
Sakarā ar Skati, nebūšu līdz Trešdienas, 25. februāra, vakaram. Lūdzu pavilkt manu tēlu līdzi visiem.
Malduguns
Nebūšanas termiņš sakarā ar skolu un tamlīdzīgām lietām tiek pagarināts uz nenoteiktu laiku.
Massacre
Pašlaik LS es esmu Zudusī Dvēsele bez pašas pazušanas. Man galīgi nav iedvesmas rakstīt, postot un spēlēt.
Tie GM, kas grib, lai turpinu spēlēt - sazinieties ar mani pa PZ, moš man garīgais reizi dienā uzlabosies tiktāl, lai es postotu (bet tad mani būs jābaksta regulāri).

Pārējie - neliecieties par mani ne zinis un iesaldējiet vai izmantojiet kā vēlaties manus tēlus. Ja mans dvēseles stāvoklis uzlabosies, atgriezīšos, ja visi mani tēli jau nebūs nomirdināti.

Ar cieņu,
Massacre.
Ungaarijas ragaste
Pzudīšu sākot ar 27. februāra pēcpusdienu, beidzot ar 1. marta vakaru.
Roviela
Man tas pats, kas Ragastei. smile.gif Un domāju, vēl visai daudziem.
Pie reizes piesaku echo3.
Sindra
Sindra gan grasās pazust tikai ap 28.02 plkst 12.00 līdz svētdienas nezinu cikiem.
Ungaarijas ragaste
Zudusi dvēsele no 27. marta pēcpusdienas līdz 29. marta vakaram līdz 30. marta dienai. smile.gif
Miervaldis Gotiņš
Sakarā ar dalību visādās klātienes aktivitātēs nespēšu pilnvērtīgi darboties LS visu sestdienu, 28. martā un lielāko daļu svētdienas, 29. marta. Ja arī pa vidam pie neta piesprukšu, tad ļoti epizodiski (iečekošu PZ).

Ceru atgriezties apritē uz svētdienas vakarpusi.
Roviela
Šodien, sestdienā, mēs ar echo3 pie datora, visticamāk, nebūsim. Svētdien kaut kad varētu parādīties.
September
nebūšu līdz 8. vakaram. :/
zibgaismiņa
Atvainojos visiem kam sagādāšu neērtības- līdz 14.aprīlim mana tikšana pie interneta būs visai ierobežota.
Īvs
Prombūtne uz šo nedēļas nogali.
Pūķēns Sāra
Šī nedēļas nogale un tai skaitā, iespējams, 1diena - neesmu interneta sasniedzamības robežās.
Hworang666
Pūķēns nebūs pa šīs nedēļas nogali...
Moriartijs
Nebūšu šovakar, un līdz svētdienas vakaram.


Solās labs pasākums Irbenē happy.gif
Moriartijs
Sorry par dubultpostu, bet nebūšu līdz piektdienai... sad.gif
Miervaldis Gotiņš
Pazūdu no LS līdz 3. maija vakaram. Iemesls - mulla Utumārs grin.gif
Ungaarijas ragaste
Zudusī dvēsele no 1. maija līdz 4. maijam.
Mattiass
Izzūdu līdz 3. maijam — uz Utumar Alive laiku.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!