Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: IC jeb Interneta Cūkkārpa
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu reklāmas
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Dvēselīte
Jauna diena, jauns pavediens, jaunas sarunas.


Šeit varat atrast iepriekšējo pavedienu.







Saite uz IC.
Ungaarijas ragaste
Greenwitch, nevajadzēja par to skaļi teikt, varbūt profesors nepamanītu shifty_a.gif

Ak, pirmstundas pie dārgās Vilkinsas tuvojas! wub.gif Lukasam jāsteidz uzprišināties un iesmaržoties.
Kaķe
beidzot!

un es atsāku būt aktīva iekš iC happy.gif
Dvēselīte
Man taču arī ir pēcstundas ohmy.gif
Ungaarijas ragaste
angry.gif Rokas nost no Amandas! Viņai pieder tikai Lukass. laughing.gif
Dvēselīte
Ok, ok, nav jau tā, ka es šausmīgi gribu uz viņam iet ermm.gif
Kaķe
būs vien jāiet. es saņemšos un kkad šodien atvēršu. iespējams.

Lukass? happy.gif grin.gif grin.gif viņai patīk mazi puišeļi.
..:Kerija:..
Ko jūs tur visi par Ziemassvētkiem sākāt runāt? Jums kādam IC jau ir ziemas skins? Man gan nekas nav mainījies blink_a.gif
essy
Mēs paspējām uz piecām laimīgajām ziemas skina minūtēm. smile.gif
Ļipa
CITĀTS(..:Kerija:.. @ 24.10.2008 12:09) *
Ko jūs tur visi par Ziemassvētkiem sākāt runāt? Jums kādam IC jau ir ziemas skins? Man gan nekas nav mainījies blink_a.gif



It's magic vai kā tā. w00t.gif
..:Kerija:..
Ouu.. Nice. Kas jauns IC, ja neskaita to, ka Kalambola neiet uz priekšu viena indivīda dēļ.. laughing.gif
essy
Kas jauns? Nu... kaut kad drīz sāksies kvests smile.gif un vispār vēl daudz lietas notiek smile.gif Ja tā nopietni - jāiet tik un jāpēta smile.gif
Ļipa
Ne tikai jāpēta, bet arī jāposto. happy.gif
Infuzzorija
Beidzot! Beidzot, Slīdeņi sāk tuvoties Kraukļnagiem! Lai gan vēl ir palikuši 14 punkti, bet tas taču ir nekas. jo Slīdeņi ātri tos savāks, vai ne? *glupi lūr uz Slīdeņiem* blink_a.gif
Kaķe
Es centīšos kādu punktiņu dabūt. wink.gif
Ļipa
Jā, malači, Slīdeņi. happy.gif

Es arī centīšos dabūt vēl kādu punktiņu. w00t.gif
dreamer
CITĀTS(Ļipa @ 24.10.2008 12:39) *
Jā, malači, Slīdeņi. happy.gif

Es arī centīšos dabūt vēl kādu punktiņu. w00t.gif
Viņiem tur gadījumā na haļavu kaut ko dubultā neiedeva? grin.gif
un, jā, es arī centīšos dabūt kādu punktiņu.
Kaķe
iedeva gan. kļūda.
dreamer
ak, tad tomēr kļūda, nevis kvests.. laughing.gif
Infuzzorija
nē, tā nav kļūda! laughing.gif *aqiztāv slīdeņus*
Kaķe
tiešām tie punkti ir tik sasodīti svarīgi?
Darka
Jā, Ferāno netiek galā. Vnk, kaitina.
novemberunge
Uzmanību, uzmanību!
Š.g. 27. oktobrī (t.i. skolēnu brīvlaika pirmdienā) plkst. 12:30 pulcējamies uz IC TUSU! happy.gif Ņemam līdzi labu noskaņojumu utml. sūdus. happy.gif jā, un naudu badacietēju pabarošanai arī var paņemt. veselas piecpadsmit minūtes stāvēsim uz CCP jeb Forum Cinemas tiltiņa, cenšoties izdomāt, ko darīt tālāk, lai gan tāpat visiem skaidrs, ka iesim uz tējas namiņu.

būtu makten jauki, ja šo informāciju publicētu arī draugiem.lv IC domubiedros (jo mēs tur neesam) un tas, kam ir Info (PT) parole ieliktu pašas i-cukkarpas sākumlapā. grin.gif (jā, un vēl kāds varētu apstiprināt stacijā iemesto pavedienu)

jūsu vismīļākie,
freijs & marķīzs de bass snorre



bumbumbum.
Džea
Jauki... es varēšu ierasties tikai pēc diviem getlost.gif
Kaķe
varētu ierasties, bet tikai kkur arī ap 14.00 or 15.00 grin.gif


p.s. pēcstundas Maģijā ir vaļā.
Lilla.
Ak, Ziemīši vairs nav tik tuvu. xD.gif

ēm, kārtējo reizi netieku. Dēm.
Līna ir slikta un aizmāršīga un arī nekadnekurnetiekoša. silent.gif

essy
ekc...laimīgu jums tusēšanu! smile.gif
Lilla.
Ak jā aizmirsu piebilst, ka apsveicu skolniekus ar brīvlaika iestāšanos.. happy.gif
Kāpēc Kalambols nekustas uz priekšu? ermm.gif
Džea
CITĀTS(Lilla. @ 24.10.2008 15:47) *
Ak jā aizmirsu piebilst, ka apsveicu skolniekus ar brīvlaika iestāšanos.. happy.gif

Es arī apsveicu, tiesa gan, man šis brīvlaiks iet secen silent.gif
Kalambols dro''si vien ir apstājies Seto dēļ
Ļipa
Man gan ir veselu menesi gars, jauks brivlaiks. happy.gif
Bu, viena nedela gan jau ir iztereta. Ka man neiet. silent.gif

Lilla.
CITĀTS
Tā kā Kurbijkurnē ir sarunas par IC, tad šeit būs sarunas par kurbijkurni, nav ko viņiem vien mūs aprunāt.


Sasmējos. Tik labi!!!
..:Kerija:..
Ak, brīvdienas brīvdieniņas rolleyes_a.gif Es jau, protams, priecātos, ja man tagad kkad būtu brīvdienas, tomēr man patīk arī savas ggarās brīvdienas, kuras, starp citu, sāksies jau 10. decembrī un beigsies kkādā janvārī grin.gif

Un, jā, arī es pasmaidīju par to teikumu par kurbijkurni laughing.gif
Ļipa
Es jau apsvēru iespēju iet un izteikties par kurbijkurni, ne tikai sasmaidīties, bet man jau atkal skraidāmais laiks ieslēdzies. tongue.gif
Lilla.
Nu tad izsludinām konkursu kurš būs pirmais, kas runās. xD.gif laughing.gif

Balvas nebūs
Infuzzorija
Pēdējā laikā tie ICē tusi katru mēnesi sanāk. laughing.gif bija augustā, septembrī, tagat oktobrī!
Bet man nav iebildumi- mīlu tusus! happy.gif
Seratna
Pēc 48 minūtēm man sākas atvaļinājums. ^_____________________________^
Akvarelis
Mans atvaļinājums JAU ir sācies. yahoo_a.gif

Es gribētu braukt uz mītu, jo tur būs Freijs, bet nezinu, vai tikšu. Nu varēja jau laicīgāk paziņot. meele_a.gif
Darka
Mmmm... tuss. Nezinu vai tikšu, bet ja tiksu tad uz neilgu laiku. smile.gif

Un kas attiecas uz atvaļinājumiem, apsveicu visus bet jo īpaši Kaķi. Murr...

Un par Seto - viņš ne kādi netiek pie neta. Smagi slims. Bet turpināsim ticēt un viņš noteikti tuvākās nedēļas laikā iepostotu. [vismaz es tā ceru]

Jūsu apburošā Darka
Džea
Gribu brīvlaiku, gribu pagulēt. ienīstu tehnikumu kuram nav ne pavasara ne rudens brīvlaika crying.gif
Just_Me
Mmm, brīvlaiks. Brīvs laiks... Kas tas tāds? Tātad-mana atskaite: no 26.-29.10. esmu nometnē, tātad IC un nekur citur manis nebūs. 30.10. Darbs, treniņš, jāsatiek draudzene, ja atliks laiks. 31.10. Darbs, mācību braukšana (laikam). 1.11. mājas darbi+ icyrain dzimšanas dienas lielā svinēšana. 2.11. same+teātris. Rēķiniet nu paši, kad mani var noķert IC. Visi, kas vēlās ar mani sapostot, to var izdarīt šovakar un rītvakar, varbūt rīt no rīta.

Īpašais paziņojums mopsīšiem-davai, saņemās! Tā kā es jūs pametīšu uz labu laiciņu, tad atstāju par atbildīgo Annu Gillisu. Veiksmi, jaukā! (Nesit mani lūdzu unsure_a.gif )

labu veiksmi tusā, gribēšu atsauksmes happy.gif
GooseBerry
Nu es APTZ iepostoju līdzīgu jūsu metodei par visu apģērbu, kas manam tēlam ir mugurā. Sanāca mazliet gari un ļoti tizli. ;D
Ļipa
CITĀTS(GooseBerry @ 25.10.2008 12:13) *
Nu es APTZ iepostoju līdzīgu jūsu metodei par visu apģērbu, kas manam tēlam ir mugurā. Sanāca mazliet gari un ļoti tizli. ;D



Es to laikam izmēģināšu Amandas stundā, vismaz man ir aizdoas, ka tā būs pirmā, as atvērsies. Tad es arī būšu tāda tizla. xD.gif laughing.gif
GooseBerry
Par Centi tagad smiesies. kiss.gif
Un hā. Centis būs paspējis pirmais izteikties par savu glauno apģērbu iekš APTZ. Cerams neviens viņam neprasīs parādīt apakšbiksītes.
Ļipa
man nāk smiekli to lasot. laughing.gif
GooseBerry
Centis vnk cenšas izcelties citu vidū. grin.gif
Ļipa
Jā, un viņam ir jauks apakškrekls un žēl, ka neviens neredz to pašadīto džemperīti, kuram es tagad zinu adīšanas tehniku. w00t.gif
GooseBerry
Bet nu ja jau ir sīki tad vajag arī tehniku, kā tad lasītājs sapratīs kas tur ir domāts? Tagad Tu skaidri zini, kā viņš ir adīts. grin.gif Es jau vēl domāju, ka varētu būt ieadīti mazi bumbulīši...
Ļipa
laughing.gif
Es nevaru vien sagaidīt nākamo jauno stundu, kur izmēģināt apģērbu aprakstīšanas tehniku ar visu sirdi un dvēseli. happy.gif
Kaķe
iesaku izlasīt ziņojumu dēli Maģijas vēsturē.
Mazpēdis
Sveiki ļautiņi!

Es jau protams nezinu, vai kautkas tāds ir jau piedāvāts. Iespējams, šāda lietiņa jau ir minēta, bet nu jā, iedomājos, ka kādu varētu tas interesēt.

Tātad- man ir tēls IC (Interneta Cūkkārpa) (ja kāds to vēl nezin tongue.gif ) -meitene.

Vārds Elvīra
Uzvārds Kondensa
Zizlis sarkankoks, sirellas mats, 10,2 collas
Dzimums sieviete
Apraksts Elvīra ir vienpadsmit ar pus gadus veca un viņai ir gaiši brūni, līdz pleciem gari mati. Vēl meitenei ir viegli uzrauts, smalks deguntiņš kas ir novienas vietas noklāts ar vasarraibumiņiem. Vēl meitēnam ir duļķaini zilas acis ietērptas garās skrpostās, rožsārtas, plānas lūpiņas, mazliet uzrauti pleci un tievi, pianistes pirksti.Elvīra ir apmēram1, 50 cm gara un mazliet kaulaina.
Bio Elvīra ir jauktene,- Viņas tēvs(Henrijs) ir burvis, māte(Ketija)-vienkārša mirstīgā, taču viņi abi meitenei ir kā paraugs. Viņa ir visu savu (pagaidām) īso dzīvīti nodzīvojusi vecāku paspārnē un neko diži īpašu(pēc viņas domām) nav pieredzējusi. Viņa cer, ka Cūkkārpā atklāsies tiešām kautkas interesants, jo visi stāsti ko viņa ir dzirdējusi ir ļoti iedvesmojuši mazo meitenes galviņu. Viņas tēvs strādā biblotēkā, bet māte nodarbojas ar arhealoģiju. Abi vecāki ir aizrāvuši meiteni ar šīm lietām , tāpēc viņa labprāt lasa, vai pēta senus priekšmetus. Viņai arī aptīk doties līdzi savai mātei arhealoģiskajos izrakumos. Tādā ceļā ir atradusi sev daudz draugu un arī dažus ir pazaudējusi. Tie ir bijuši pasmagi brīži.
Smagākais notikums meitenes dzīvē bija pārgājiens ar tēvu kalnos, kur viņiem uzbruka vilku bars, taču Henrijs(pēc meitenes domām) uzvedās kā īsts varonis un lieliski tika galā. Vēl var minēt, ka meitene piedzima 17. novembrī. Viņa ar vecākiem dzīvo klusā Londolas nomalē. (Tēva bibliotēka atrodas Londonas centrā)
Viņa ir diezgan smagi iepriekš sāpināta, tāpēc ir maz cilvēku kam viņa uzticas. Maz ir tādu, kas pilnībā sevi parāda.
Elvīra ir ļoti daudzpusīgs cilvēks, ar daudziem apslēptiemun jau atklātiem talantiem ar kuriem viņa labprāt dižojas.
Meitene arī ir diezgan pļāpīga, taču dažbīd var būt īsts klusuma iemiesojums, arī tam ir daži konkrēti iemesli par kuriem viņai netīk runāt.
Lietotājgrupa Grifidori
Biedra tituls Pirmziemniece
Avatars

Šo informāciju, protams, var mainīt, bet tāda nu viņa man ir.
Nu jā, un lieta tāda, ka es gribētu viņu kādam `piedāvāt`.
Vienkārši man pašai šķita, ka varēšu uzspēt veltīt šim pasākumam pietiekami daudz laika, bet nu nesanāca tā kā bija iecerēts un negribās tā vienkārši aizlaist vējā.

Nu jā, tātad ja ir kādi interesanti, cerams, man paziņos. unsure_a.gif rolleyes_a.gif


Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.