Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: aprakstīšanas (nu kā lai savādāk sauc?)
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3
cukurvate
tāks, spēle tāda.
ne jau mēs visi visus pazīstam, bet būtu interesanti kā katrs domā kā pēc nika,paraksta,avatara izskatās otrs. tā pavisam aizspriedumaini.

vienkārši katrs nākamais apraksta,kā pēcviņa domām varētu izskatīties iepriekšējais forumietis. nu pēc visa kā var apģērbs,mati,kurpes, kas patīk kas ne,domas, uzskati.. utt.
Purple mist
12 gadus veca meitene. Blondiem, pusgariem matiem, ar čolku. Patīk spēlēt inbox spēlītes. Apģērbā dominē rozā un dzeltens. Visumā, pēc domāšanas gaišs, naivs cilvēks. Nedomā ļaunu. Bieži izdarītas muļķības. Laiku pavada dejojot, klačojot ar sava tipa draudzenēm.

Lai piedod man spēles autore, bet aizspriedumaini prasīts, aizspriedumaini pildīts.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Septiņpadsmit gadi. Pusgari , viļņaini mati, kuri reizēm pūkojas un nestāv, kā gribas - tā izpaužas viņas iekšā esošā vēlēšanās izdarīt kaut ko TĀDU , paveikt kaut ko TĀDU, bet viņa sev to liedz, jo zina, ka labāk ir nogaidīt un rīkoties mierīgi. Džīnas, pelēkas, vienkāršas, bet izmeklētas drēbes. Viņai ir skaistas acis, man tā liekas. Viņa ir taisnīga, bet neatsakās no kaut kā vai neaizliedz kādam kaut ko , sakot : "Mamma teica, ka tas ir slikti/ka tā nevajag". Viņai ir savas robežas. Viņa ir stipra un neatkarīga, bet pagaidām vēl - ne tik stipra, lai būtu vāja.
cukurvate
17 gadi. Patīk veclaicīgas lietas un grāmaas, tās viņa lasa diezgan daudz.Necieš tīņu romānus.ļoti gudra. Prot zīmēt skaisti, bet to nevienam nesaka. Oranži mati, pagari. Drēbēs- kleitas un svārki, jo nepatīk džinsas. Un protam lakati, kādi tagad ir visiem. Un vēl viņai ir lina maisiņš.
SilverDove
varētu būt ap kādiem 13 gadiem. Ģērbjās koši un krāsaini, ģērbšanās stilā mēģina līdzināties kādai slavenībai. Spītīga. Skolā iet un mācīties īpaši nepatīk, taču patīk tikties ar draugiem, sabiedriska.
cukurvate
15. gadi.
Patīk cilvēki. Un gaida no tiem mīļumu, bet bieži vīlusies.. Dažreiz gribas vienkārši aiziet prom no visiem,aizcirst aiz sevis durvis. Ja ar kādu iedraudzējas tad ļoti pieķeras. Apģērbs- patīk vilnas džemperi un bumbuļauskari(nezinu kā lai savādāk sauc).Kājās- smukas kurpes, bet ne no ādas jo patīk dzīvnieki, it īpaši putni
Lilla.
12/13 gadi. Spītīga un mazliet aizspriedumaina. Liepājniece? Gaiši brūniem viļņainiem matiem un zaļām acīm. Mazliet cacīga. Vienmēr krāsotāma cīm un lūpām. Bālu ādu sarkani krāsotiem nagiem. Apburošu smaidu. Pievilcīga. Ģērbjoties Rōzā krāsas drēbēs un Nike botiņās. Priekš saviem gadiem normāla garuma.
cukurvate
12 gadi. vēlas būt gote, bet kaut kā nesanāk. Draugos raksta pie albūmiem tādus omentus kā :buč, buč, princesīte, jo redz tā visi takš dara. Izliekas, ka patīk lasīt grāmatas, lai šķistos gudrāka, bet tomēr tās vi'nai riebjas.Apģērbs.. parastais maikas,botas,džinsas.
Skalds
Diev zin kāds vecums, gaiši brūni vai izbalināti mati. Nēsa mesenger tipa somu. Psiho uz ielām un krāso melnus nagus ar oranžiem un citu krāsu laukumiem.
Nevar ciest negatīvi noskaņotus cilvēkus , kā arī mīļākais aoģērba gabals iespējams ir svārki kopā ar tīkliņzeķēm.
Ā un aizmirsu baidās no zirnekļiem un citiem kukaiņiem
Džūna
Uz gadiem 15, meitene ar zēngalviņu, kopumā patīk izskatīties pēc pašpuikas, brauc ar skrituļdēli un nēsā converse kedas. Draugos.lv nobloķējusi pusi klases, jo domā, ka viņi ir k.retīni.
Lianjuks
Vīrietis uz 30 gadiem. Ironisks un mozahistisks. (nemāku rakstīt)
Garš, plecīgs ar melniem, īsiem matiem. Iebrūnu, kaulainu seju. Patīk čakarēt smadzenes un ir veiksmīgs šīs lietas pratējs. Staigā melnās drēbēs un zilās lakādas kurpēs. Patīk slēpt savu īsto es.

( Zinu, ka izklausās galīgos krūmos, es zinu... xD.gif )
kikjo
Gara, tumšiem matiem.
Tādu nepiekāpīgu seju un lūpām kuras nepārtraukti mazliet smīn un acīm kas zibsnī.
Nēsā vai nu tumšas un klasiskas drēbes vai arī kaut ko spilgu, kārtainu, kas liek uz ielas atskatīties.
Daudz žestikulē, runā ātri vai uzsvērti lēni, lauza rokas, kad uztraucas un koda lūpas pirms šķaida purnus.
Uzskata lielāko daļu sabiedrības par sevis necienīgiem, bet ir pietiekami augstsirdīga, lai to uz katra soļa neizrādītu. Iet ar mazliet vairāk kā taisni paceltu seju un, lai gan pieklājības pēc atbild pieklājīgi, ar lielāko daļu sabiedrības runā snobiski, taču kad satiek kādu, kurš tai šķiet patīkams, acis sīk mirdzēt un smiekli burbuļot. Tā kā avatarā.

Lianjuks:
Īsiem, blondiem matiem, apaļu seju ar spicu zodu un vasarsraibumiem vairāk kā var saskaitīt.
Īsa un smalka, ģērbjas kā pagadās, par to īpaši nesatraucoties. Skrien, lec, skraida un bļaustās. Saka ko grib. Gauž nagus un baidās no pārāk daudz kā. Varbūt arī no sevis.
Labs draugs, bet garlaicīgs ienaidnieks.
Malduguns
ap 15-17 gadiem.
Apsēsta ar Austrumu kultūru, brīvajā laikā pa māju staigā zīda halātiņos un vicina katanu.
Mēdz būt mazliet ērcīga, bet arī sapņaina un piedzīvo diezgan biežas garastāvokļa maiņas.
Iegrimusi savā pasaulītē un tur arī jūtas labi.
Tieša.
Tumšiem, taisniem un uz pieresa apgrieztiem matiem, kuri sniedzas līdz pat uzacīm. Ikdienā staigā kā jebkurš jaunietis - džinsos, krekliņos un kedās.
Klausās jocīgu mūziku un neatsakās no zīda halātiņiem.
Juliette
16 - 17.
Pelēkiem matiem un acīm, tādu pabiezu poniju. Varbūt ar brillēm, varbūt ne. Kaklā koka krellītes, apģērbs tāds vienkāršs - zili džinsi, t krekliņi, tank topi. Metāliski aksesuāri - jo cenšas izskatīties alternatīvi. Kedas vai skeitšūzi.
Droši vien klausās roku, poproku, bet dažreiz arī ko pavisam vieglu. Iespējams, labas attiecības ar apkārtējiem, tāda smaidīga, mēģinot to noslāpēt. Pirmajās stundās skolā ar prieku paguļ par spīti skolotājiem, vai vienkārši labi notusētā vakara dēļ.
shocked mouse
storyteller - brūni, taisni, pusgari mati. bāla āda, pelēkas acis.
nepatīk īpasi izcelties, patīk labas grāmatas.
dzer no rītiem kafiju.
reālistiska, saka ko domā, bet bieži nonāk pretrunās.
patīk ironija un melnais humors.
nēsā vienkārsu apģērbu, neskrien pakaļ modei.


--

juliette - kastaņbrūni mati, kuri nedaudz lokojas. zaļas acis.
bāla āda, kas pasai patīk.
klausās mierīgu mūziku, vienmēr ieklausās dziesmu vārdos.
patīk lasīt un iespējams arī pasai ko rakstīt.
uzskata sevi par māksliniecisku, necies liekuļus utt.
nēsā visbiežāk svārkus, tumsas drēbes.
evija
plāniem matiem - visticamāk krāsotiem. uz gadiem 14,15. nemanāma milzīgā pūlē, bet tie, kuri viņu pazīst, drošvien ir veltījuši īpašu vietu savās sirdīs tieši viņai. gribētos viņai vairāk izcelties, bet tai pat laikā bail, ko citi teiks par pēkšņām pārmaiņām.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Evijai ir septiņpadsmit. Evijai nevar būt sešpadsmit, jo tas ir saldi naivais vecums, bet astoņpadsmit arī ne, jo tas ir pārāk nopietni un ne-īpaši. Septiņpadsmit ir ceļš uz kaut ko. Viņa meklē savu ceļu.
Evijai ir blondi mati un lielas, apaļas acis. Viņas seja ir defaultā klusi smaidīga. Evija ģērbjas vienkārši, jo viņai nav jāmēģina izcelties ar ārējo, viņas iekšējā pasaule ir tik gaiša un krāšņa, ka pat nevari iebilst par to, ka reiz viņai būs jāviļas. Viņa pārliecina ar savu būtību, ka viņa ies savu ceļu un, ja tas ir būt maigi saprotošai un gaišai, viņas kāja nepaslīdēs un viņa varēs pateikt nē vēlmei nodarīt pāri vai būt ļaunai. Man šķiet, viņai ir pērļu kaklarota.
September
Liekas kaut kādi 16/17 gadi. Viņa ir ļoti aktīva, izskatās arī, ka par katru viņa spriež savādāk. Viņai ir savas domas par visu, visu kas ir uz zemes. Iesaistās foruma darbībā, ļoti aktīva. happy.gif Ja nemaldos tev ir brūni vai melni mati. Modes meitene?
Grēkmeistars
Par MMB

Bezgalaristokrātiska. Sievietes vecumā. Gariem, glīti sapītiem matiem. Ļoti trausla, lieki nerunā, klusi smejas. Lielas acis un mazliet biedējošs skatiens. Viņa piestāv baznīcās, putnu pilnos laukumos, pie veclaicīgas strūklakas ar saulessardziņu rokās. Viņa nēsā smagas rotaslietas un daudz mežģīņu. Viņas personība ir pieblīvēta, nesakārtota un tumša. Viņa daudz jūt, reizēm lieki jauc pati savu prātu, daudz iedziļinās, domā, daudz pieraksta, atzīmē.
Viņai patīk izsmalcinātība un viņai blakus sēž liels, sniegbalts suns. Viņa un suns ir pilnīgi brīvi. Viņai ir ļoti garš vārds.
Viņa vēro cilvēkus un īpaši mīl tos, kas viņu sargās.

Blond Bestia
Šitajam rokās ir cirvis un uzgērbta piedauzīga kleita. Pilnas kabatas ar sazagtām mantām un otrā rokā miniatūra totēms, kas nozīmējot elkdievību. Sejā atspoguļojas kaut kāda vēlme kaut ko atņemt vai ļoti ieriebt. Brīvajā laikā daudz grēko un pavedina citus. Daudz cērt un daudz netrāpa. Viņai ir gari melni mati, nenosakāmu gadu un dzimuma seja un kaulains ķermenis. Greizs smaids un ir somiņa ar apšaubāmiem līgumiem. Bet vispār ir glīta, tikai pati sev nepatīk.
Es labprāt parakstītos, lai tik pamāca man ar kādu nesmukumu.
Valhalla.
Inteliģents cilvēks, kas meklē jēgu. Jā, es teicu inteliģents, bet šajā vārdā neietilpa labs - drīzāk samaitāts un iespējams iekšēji netīrs. Grib izsisties un sevi parādīt, godkārīga, tomēr stipra. Dziļdomīga un visdrīzāk nesaprasta. Kāds man liekas izskats? Domāju, ka neatšķiras ne ar ko pārāk ekstravagantu vai jocīgu - drīzāk ģērbjoties normāli, cenšas pierādīt to, ka spēj iederēties.


omg, šķiet, ka es tiko aprakstīju kādu iekšēji ļoti pievilcīgu personu. Piedodiet, ja te mana ideālistiskā fantāzija darbojas par daudz.
Kalevale
~14-15 gadus veca, ne pārāk gara, tumšmate bez čolkas. Iespējams, ar brillēm. Zaļu, brūnu vai kādu citu tumšu acu krāsu. Viņa droši vien bieži velk džinsus un pieņemu, ka ausīs ir caurumi auskariem. Daudz smaida. Un (iespējams) valkā jakas, kurām ir kapuces un / vai kabatas to priekšpusē.
mr Bl@ck
Rudmate ap 18-19 gadiem ar vēju matos, garos. Čilvēks ar gaišu smaidu. erm gaišas krāsas drēbēs, kas pastaigājas pa jūras malu un lūkojas tālumā.
Blond Bestia
Kungs cienījamos gados. Garmatains, ka reizēm labi sapinas pats savos matos. Nepievilcīga seja, bet toties daudz gudrību galvā. Mīl sievietes vairāk garīgi nekā fiziski, lolo daudzus ideālus. Mājās šim daudz papīru esot - raksta melnu dzeju. Vispār jau karotājs, bet patīk primitīvi karacirvji, rungas, šķēpi, bumbas ar dzelkšņiem. Īsumā tā, lai vairāk asiņu un lēnāk mist. Bet neteiktu, ka viņam patīk noraudzīties nāvē, viņš ir līdzjūtīgs un izpalīdzēs. Diezgan spalvains pats un mīl suņus, vilkus un citus suņveidīgos. Plati smejas, biedē ar saviem zobiem. Baigi kalsns un jaunībā bija metālists, kamēr saprata, ka tādā paskatā grūti būs atrast darbu un pamainīja drēbes. Tā tas nu ir.
cukurvate
Gadi.. nu taakaa lielaakajai daljai no kurbijkurnes 13-16. Nobalinaajusi matus, kaa visas.Dziivesprieciiga un jautra. Bet tomeer klusa. Bet tie, kas iepaziist piekjeras. Patiik filma "Bandidas".

[oj,piedodiet par ee un aa,bet klaviatuura sapliisusi un nestraadaa garumjziimju poga.]
Kalevale
īsiņa, tieviņa, maziņa, pūkaina. tumšiem matiem, tumšām uzacīm, bet zilām vaiii pelēkām acīm. bez vasaras raibumiem, gaišu ādu. šaurām melnām biksēm un pagaru krekliņu ar svītrām (lokeidā). Dažādas krāsas krekliņā. Košas. Un kedas. Patīk sev.
Sol Invictus
(mani apsteidza, laboju)
16 vai 17, mati varētu būt tumši un beidzas kkur ap pleciem, patīk radoši izpausties, izliekas, ka visus mīl un pasaule ir brīnišķīga
[pogu taču var nomainīt, ja tev ir tilde]
Kalevale
Ap divdesmit, varētu būt nekrāsoti pelēcīgi tumši mati. Smuki, mīksti. Iespējamas brilles. Vidēja auguma, kalsnas miesasbūves. Drēbes tumšos (matētos, nespilgtos) toņos. Varbūt kāds gredzens pirkstā. (Sudraba?)
Reālistisks cilvēks, kurš domā ar galvu un kaut kādā mērā cenšas norobežoties no apkārtējiem, tajā pat laikā ar entuziasmu dzīties uz priekšu un varbūt ticību, ka tomēr būs savādāk nekā ieplānots.
Nu, kaut kā tā es domāju.
Simple Girl
17-18. Gaiši brūni mati. Augums ap 160. Briļļu nav.
Drēbes: gaišos toņos, iespējams valkā diez gan daudz zilās krāsas apģērbu. Pārsvarā valkā bikses, brīvas. Uz krekliem varētu būt asprātīgi uzraksti. Bez gredzeniem, iespējams, ka ausīs ir auskari.
Silts cilvēks. Pozitīvisma iemiesojums.
cukurvate
ļoti dzīvespriecīga. Ap 15 gadiem. Patīk dejot. Velkā košās drēmbes pārsvarā sarkanā krāsā. Viens no retajiem gadījumiem, kad nav nobalināti mati līdz pelēkai matu krāsa, jo viņa atbalsta dabisko skaistumu. Mājās ir liels suns no patversmes.
vienmēr līdzi ir MP3.Klausāš to visur.
Adē
~15 gadu veca, meitene parastā. Priecājas tad, kad viņu kaut kas priecē, un otrādi-- neizdomā sev liekas problēmas. Klausās vieglu rokmūziku un ģērbjas mazliet hippijiski. Kaut ka tā.
cukurvate
17. gadi. Patīķ vēšture, piestrādā par arheoloģi vasarā. Melni mati. Patīk svārkus, džinsās jūs viņu neredzēsiet. Kut kas uz gotu pusi. Bāla seja. Patur visas domas iekšā. Patīk tā mūzika, pie kuras visi krata galvas.
SilverDove
14 gadi. Pļāpīga un sabiedriska meitene. Ģērbjas košās krāsās un ir optimiste. Īsti labi nepadodas saglabāt noslēpumus.
cukurvate
15. gadi. Kādreiz patika Britnija Spīrsa, tas ir kādreiz. Patīk tusi un skaļa mūzika, dejot. Blondi mati, bet nekrāsoti. Kājās tas pats parastākais džinsas un Jaka no Bik Boka.
shocked mouse
14-15 gadi.
patīk hipiji un pozitīva mūzika.
patīk krāsainas nagu lakas.
nēsā parastas drēbes - džinsus, t-krekliņus utt.
patīk krelles, gredzeni un rokassprādzes. varbūt nēsā brilles, bet tās tīri labi piestāv.
īsa, tieva.
bieži smaida, neiedziļinās citu [un savās] problēmās. patīk slinkot.
WinterLea.
14 gadi, ar peļu pelēkajiem matiem, zilām acīm, nu, tāda standartmeitene
patīk viegli alternatīvā/rok- mūzika
dzīvo tuvu skolai, uz turieni dodas ar kājām, ar vieglu smaidu sejā un austiņām ausīs
sapņaina, patīk humanitārie priekšmeti, it īpaši literatūra
cukurvate
14 gadi. Kādreiz klausījās Avrilu, nu vairs ne, jo pārāk ''rõzīga''. Melni, krāsoti, mati. Garšo tēja, zaļā. Visiem saka :''cik jauki pasēdēt pie karstas tējas krūzes, kad ārā sniegs''. Bet īstenībā ziema nemaz nepatīk, jo tad ir auksti. ļoti labas atzīmes angļu valodā, bet pašai tā riebjas, nu vispār diezgan gudra. Nepieder nevienai stulbai subkultūrai, velk to, ko gribās, un kad gribās. [gribas vai gribās? ai gramatika, gramatika...]
WinterLea.
eu bāc, kā tu mani tā pazīsti? grin.gif

astotklasniece, gaiši, čirkaini mati, pelēkzilas acis, smaidīga un pozitīva, izpalīdzīga, labās attiecībās ar visiem klasesbiedriem, klausās 60-80to gadu mūziku (nu, bītlus un visādas foršās rokgrupas), un tā. iespējams, viņa gribētu būt hipijs, bet pagaidām ir tikai cilvēks kedās
Massacre
Gaišais tēls, ģērbjas brīvi, necenšas sevi iestīvēt drēbēs, kas tikai labi izskatās, bet nav ērtas. 14 - 15 gadi, veido savus uzskatus un nebaidās pieņemt arī citu viedokļus, ir labsirdīga, saprotoša un gudra.
zibgaismiņa
WLea-Melniem matiem un kedās.krāsotiem matiem,protams.mūžīgi cieš no nelaimīgas mīlestības,publiski noliedz savu īmō bērna esību,bet... shifty_a.gif
patīk zaļa krāsa,ir problēmas attiecībās ar pretējo dzimumu,iespējams ar kādu konkrētu subjektu.

Massacre-jauniete,vecumā ap 20.Ugunīga rudmate,mīl rudeni,dzejiskā dvēsele.Smalka un trausla,aizraujas ar acu kosmētiku.Nodarbojas ar cosplay-viņas mīļākais kostīms-lauma ar zelta spārniem.Dzīvo mazā mājīgā dzīvoklītī ar pašas krāsotām sienām.
mr Bl@ck
Rakstniece pamatīga sapņotāja. Visdrīzāk ģerbjas brīvi neitrālās krāsās. Vecums ē, aptuveni, 15-17 gadi.
evija
es zinu, kāds tu izskaties. bet iedomājos tevi pavisam savādāk pēc interneta.

brelles paliek. pieaudzējam matus un nokrāsojam melnus. tad vīrišķīgāki vaibsti. un apģērbu nomainam pret uzvalku un neuzkrītošiem, melniem apaviem. apģērbs, protams, melns tongue.gif . ā, vecums. 20gadīgs, nopietns jauneklis ^^ .
Massacre
Mr. Bl@ck:
Blondi vai gaiši brūni mati, zilas acis, ādas jaka, džinsas, kerzas vai armijas zābaki. Skarbais tēls izskatā, bet ne uzvedībā. Aptuveni divdesmit gadi, konkrēts mērķis dzīvē, gaume, kas mainās līdz ar garastāvokli, bet paliekošas vērtības nekrāpjot. Viņš uzmanīgi skatās uz Tevi, kad Tu runā un ir sajūta, ka ieurbjas dvēselē. Pirmos mirkļus šķiet, ka viņš ir nerunātīgs, taču pēc kāda laiciņa viņš un iepazītais cilvēks nevar vien beigt runat par visādām tēmām, sākot no kaut kā pilnīgi muļķīga, beidzot ar visuma bezgalības apspriešanu.

Evija:
Izteiktas sievišķīgas formas, defaultā sejas izteiksme, kas līdiznās vieglam smaidam, izteikti gaišs acu skatiens un vējā brīvi palaisti mati, pat tad, kad tie ir saņemti astā. Ģērbjas kā ļauj garastāvoklis, vai tas būtu mikimausa T-krekls, vai piedauzīga paskata blūzīte, kura viņai nemaz neizkatās piedauzīgi.
kukainis ragainis
Es viņu iztēlojos kā neliela auguma, slaidu krāsotu rudmati vai dabīgu bruneti, visai ekstravaganta paskata meiteni, kura studē, beigusi vidusskolu pirms pāris gadiem. Studiju joma — hmm, visai aizraujoša tēma minējumiem. Varu derēt, ka šai ar lielisko fantāziju apveltītajai būtnei riebjas matemātika un tamlīdzīgas sausas padarīšanas, viņa studē kaut ko neparastu, nekādi standarta ekonomisti, drīzāk Mākslas Akadēmija vai konservatorija, vai arābu valoda.
Beppo
Kārtējais jauniņais biedrs, kurš domā, ka citiem par viņu ir diži daudz ko teikt.
Nu labi, es papūlējos un apskatījos viņa rakstus.
Ja nebūtu profilā norādīts dzimšanas datums, es teiktu, ka viņam ir gadi četrpadsmit, piecpadsmit, jo ir manāms pusaudžiem raksturīgs lecīgums un kašķa meklēšana. Starp citu, tev avatars par lielu, brīnums, ka vēl nav noņemts. Sīka auguma briļļains džeks, kurš ir iemīlējies klases/kursa/whatever krutākajā čiksā, un mēdz mājās spilvenā par to liet asaras, regulāri mēģina izdarīt pašnāvību, taču nepietiek dūšas to izdarīt līdz galam. Ārkārtīgi loģisks, šķiet, cilvēciskas emocijas viņam ir svešas.
Nekā personīga, ragaini.
cukurvate
kaut kur ap 14. ļoti patīk Harija Potera grāmatas, nu tas ir arī iemesls kāpēč šēit ieradās. ikdienā staigā melnā un visu laiku klausāš mūziku.patīk mistiskas lietas. bieži skarbs pret citiem, bet tie jau ir pieraduši.
Dvēselīte
Kaut kāds random emocionālais bērns. Ne gluži emo, bet tuvu tam. Visādi karekļi pirkstos, ap plaukstu locītavam, ap kaklu, uz gurniem. Krāsainas drēbes vairākās kārtās, droši vien, ka kedas. Sarkanas. Ar baltām šņorēm. Klasiski.
Mati... hmm, laikam ietekmējos no pirmā posta, bet varētu būt gaiši brūni vai blondi. Neviendabīga garuma, iespējams, ka reiz bijusi pakāpe, kura jau sen ir pazudusi. Var jau būt, ka speciāli tā, mazums ko tie bērni šodien uz galvas nēsā.
Vecums, nu tā ap piecpadsmit. Droši vien ne vairāk.

Hmm, esmu aprakstījusi avataru, lieliski, lol. Varētu būt glīta meitenīte. Meitenīte tāpēc, ka vēl jāaug. Nepārliecinātība, kas slēpjais aiz spilgtām ārišķībām. Mazliet nestandarta domāšana, bet tikai mazliet.

Nu, kaut kā tā, jā.
cukurvate
~15. gadi. nu kā visiem šeit.
smalka un gudra. klausās, manuprāt, dīvainu mūziku, bet ja patīk tad patīk. (nu tā kuras laikā visi krata galvas). Smēķē jau no 13 gadiem, jo tad domāja, ka baigi liela. nu bet tā nebija.
ģēŗbjas melni. bišķ iedomīga , kā mēš visi.
bet, kopumā, jauka persona ar kuru var pasmieties
Grēkmeistars
Kira Haru

Astoņpadsmit gadus veca sarkanmate. Ass un vērtējošs skatiens, mazliet augstprātīga, bet draudzīga. Drīzāk tā augstprātības deva ir tādēļ, ka viņai piemīt aristokrātisms. Viņa dzīvo Skandināvijā, precīzāk Somijā, atbalsta klasiskas vērtības. Redz cilvēkiem cauri, pamana pārsteigumus, kamēr draugi vēl tos tikai gatavo, grūti kaut ko no viņas noslēpt. Mīl kruasānus un ēšanu ar kociņiem, nevis dakšām. Mazliet saistīta tumšu lietiņu važās, kā jau mūsdienu jauniešiem raksturīgs. Bet tas neizpaužās kā iesaistīsanās, bet drīzāk gan kā cieņa. Nepatīk trakošana un dejošana, viņa patiesībā ir ļoti vēsa un liedz sev kaislīgas nodarbes, varbūt tādēl, ka nespēj nekam līdz galam nodoties, neliela cinisma dēļ. Reizēm viņai uzsauc "God, cik tu esi dzelžaina!" Viņai ir izkopts vīrieša ideāls.
SilverDove
18 va 19 gadi. Gara, slaida tumšmate. Mākslinieciska, prot gan zīmēt, gan dziedāt. Vienmēr saka acīs, ko domā, neaprunā aiz muguras. Patīk lasīt. Reizēm pesimistiski noskaņota. Par visu un visiem ir savs viedoklis.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.