Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Maģiju saraksts
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2008. gada sezona > Nolādēto Tīstoklis
Goldberry
Zemāk esošajā linkā var novilkt maģiju sarakstu. Exela dokumenta apakšā var atrast skopus izmantoto apzīmējumu paskaidrojumus.

Ievērībai:
  • 1 solis = 3 pēdas
  • Pasīvās maģijas un lāstus (tāpat kā izdzertās mikstūras) reprezentēs lapiņa ar attiecīgo hieroglifu, kas pielikta pie attiecīgās krāsas lentītes uz kreisās rokas. Maģijas - zilas; lāsti - dzeltenas; alķīmija zaļas.
  • ->D - līdz dispelam.
  • Kolonna Q. apzīmē prasmju punkti skaitu, kas nepieciešams lai levelapā maģiju apgūtu. Katrā līmenī PC saņem 10 prasmju punktus, kurus var izmantot pēc saviem ieskatiem (iegūstot vairāk MP, HP, DMG, iemācoties maģijas, receptes, atpazīstot augus, attīstot klases spēju, iegūstot fītus)
  • ! Sarakstā dotā informācijas VAR mainīties (tiesa gan drastiskas izmaiņas nav gaidāmas).
Maģiju saraksts
Mattiass
Uz to maģiju sarakstu noklikšķinot, izdod, ka:

CITĀTS
Not Found

The requested URL /nt/NT_Magijas.xls was not found on this server.
___________________

Apache/2.2.8 (Ubuntu) PHP/5.2.4-2ubuntu5.3 with Suhosin-Patch Server at superfantasy.nemirst.lv Port 80
Goldberry
Hm. Citiem kaut kā izdodas (4 dažādi datori dažādās vietās). Vai vēl kādam ir problēmas?
Sindra
man izdodas.
Viņa vaina noteikti ir apstāklī, ka nav maģijas, grāmatas, pointi heta un staffa.
wink.gif
Mattiass
Vispār jau ne tajā. Lai nu kā, padsmit minūtes vēlāk viss aizgāja un es to sarakstu dabūju. Kas man uzreiz radīja jautājumu — kāda jēga bija pieminēt izliegtās maģijas, ja tās ir aizliegtas? huh.gif
Kamazs
Maģijas ir aizliegtas spēles pasaulē un tās nevar iemācīties levelupos.

Bet tās var dabūt spēles laikā ar citiem paņēmieniem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.