Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Josifs Staļins - svētais?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Elony


Josifs Staļins ir jāieceļ svēto kārtā, šādu pārliecību pauduši Komunistu partijas aktīvisti Sanktpēterburgā, neraugoties uz to, ka padomju diktators ir atbildīgs par vairāku miljonu cilvēku nāvi savas 31 gadu ilgās valdīšanas laikā.

Sanktpēterburgas komunisti uzskata, ka Krievijas pareizticīgo baznīcai vajadzētu kanonizēt Staļinu, lai viņš varētu baudīt to pašu godu, ko citi kristiešu svētie. Partijas pārstāvji pat sagatavojuši nelielas ikoniņas skici, kurā redzams kādreizējais padomju līderis. Ja Pareizticīgo baznīca izlemšot kanonizēt Staļinu, partija varētu finansēt ikonas izgatavošanu un tiražēšanu.

Tomēr pagaidām ideja par Staļina iecelšanu svēto kārtā nav guvusi ne mazāko atbalstu garīdznieku vidū.

Pareizticīgo baznīca kļuva par vienu no Josifa Staļina īstenotās kampaņas galvenajiem upuriem. Viņa valdīšanas laikā tika iznīcināts tūkstošiem baznīcu, bet vairāki desmiti tūkstošu mācītāju beidza dzīvi izsūtījumā.

Video no 900 sekundēm.
ils
Pilnīgi pareizi, ka garīdznieki neliekas ne zinis par šo ideju.
Bet komunistiem Staļins patiešām ir un paliks svētais. Kā tajā parunā - jo vairāk tu suni sitīsi, jo vairāk viņš tevi mīlēs.
Neiesaku gan tā darīt!
Hikari
Es tieši to raidījumu redzēju un, ja godīgi, sāku smieties. Kaut ko tik muļķīgu nu jau kādu laiciņu nebiju dzirdējusi. Es cenšos saprast, ka kādam tāds cilvēks kā Staļins var būt svētais, bet man to izdarīt ir ļoti grūti. Es domāju, ka baznīca neko tādu nedarīs. Par svētajiem jāieceļ svētos, nevis tirānus masu slepkavas.
Overlord
Bet no otras puses? biedrs Staļins Krieviju no agrāras valsts pārveidoja to par rūpniecisku impēriju.Var jau strīdēties ar kādiem līdzekļiem viņš to panāca-terors un bads,bet tomēr šinī ziņā PSRS ieguva diezgan daudz ko,lai pēc kara varētu kļūt par varenu lielvaru pasaulē. Un kur nu vēl Molotova-Ribentropa pakts un "Lielais Tēvijas karš",kā rezultātā PSRS ieguva vēl dažu labu teritoriju.Un visi šie nopelni visu pasaules boļševiku acīs piederēja Staļinam,tad ko var gribēt,ka vēl tagad lieliski nozombēti subjekti prasa šamējā iecelšanu svētā kārtā? Galu galā kas tad ir,ka badā nomirst kādi miljoni "hoholu"? "Tautu Tēvs un Skolotājs tak zina ko dara"
Elony
Nu, tas laikam kā ar Vladu III. Tirāns,nežēlīgs viltnieks, kas savus pretiniekus dūra uz iesmiem un tika iesaukts par Drakulu.
Viss pareizi, bet Rumāņu tautai ir nacionāls varonis.

Tikai kaut kas gan savāds - kāpēc komunisti, kas tā kā būtu ateisti, grib lai Staļinu atzīst par svēto? Galu galā viņi tā kā neticot, ka šis būtu debesīs līdz ar dieviņu. rolleyes_a.gif
Man liekas, ka tas tāds reklāmas triks, lai pievērstu uzmanību komunistiem, citādi par šiem gan vairs neko nedzird.

Bet tās ikoniņas ar Staļinu tiešām ir jautras. laughing.gif

(sun)
Staļinikonas ^^
Bet nu absurds - lai nu kas, bet Staļinu nu toč nē.
Bizii van Dope

Eh, komunistu muļķības un veltās cerības. Neviens nepieļaus Staļina iecelšanu svēto kārtā. Smieklīgi, ka komunisti vispār cer, ka baznīca šo ideju atzīs. Baznīca, kuru viņa laikā tā noliedza un nostūma malā. rolleyes_a.gif
Tad jau tikpat labi varētu tā pagodināt arī Hitleru. Tas būtu tikpat necilvēcīgi (netaktiski) pret tiem cilvēkiem, pret tām valstīm, kas cieta viņa/viņu dēļ.
Massacre
Labi, mans viedoklis, pavisam īss un nepamatots:
Viņam līdz svētajam kā līdz Ķīnai četrrāpus.
Un tā kā mirušie četrrāpus nelien, tad par svēto Staļinam nekļūt.

Lai arī, ko viņš ir izdarījis Krievijas labā, pasaulei tas īpaši par labu nav nācis (un tas būtu maigi teikts).
Shadowstalker
Un teikt, ka arī Krievijas labā viņš baigi daudz vērtīga izdarīja, es kaut kā negribētu teikt. Industrializēt valsti var arī bez apšaubāma slaktiņa, lol.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.