Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš labāks režisors?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
odzina
Kā jūs domājat, vai Alfonso Kuaronam izdosies uztaisīt filmu labāk par Krisu Kolambusu? wink.gif
·spid·
lai jau meegjina.. swaigas asinis!
Che
Es domaaju, ka nekas iipash nemainiisies - jo nevar jau peec divaam radiitaam filmaam kautko kardinaali mainiit. Manupraat jaunas veesmas vareetu ienest jauna scenaarista pienjemshana, es tik nezinu - varbuut tas jau ir izdariits. Katraa zinjaa neko labu no naakamaas filma negaidu.
Goldberry
Es domaaju ka izdosies gan smile.gif Redz ieprieksheejaas filmas bija vairaak kaa taadas graamatas ilustraacijas - tas ir zieniet tak, ka burvju pasualeee atteeli ir kustiigi tad nu luuk abas filmas pilniibaa atbilst definiicijai - jo nelasot graamatu shis un tas paliek neskaidrs, shis tas kljuust nesaprotams utt.

Es domaaju (vismaz spriezhot peec treilera) shitaa filma buus labaaka, kaut vai taapeec vien ka tagad taa buus filma nevis piedeva graamatai wink.gif
eyedam
Es jau esmu vairākās vietās to teicis - man liekas, ka trešā filma patiešām būs labāka par abām iepriekšējām. grin.gif Alfonso ir pavisam citādāks nekā Kolambuss, un, lai gan, kā es laikam lasīju, scenārists joprojām ir tas pats, no režisora tomēr arī ir ļoti daudz kas atkarīgs. smile.gif

Un visas bildes, jaunie aktieri, reklāmrullītis, režisora un aktieru izteicieni par filmu u.c. - viss, ko es redzu par jauno filmu, manas cerības tikai padara stiprākas. smile.gif Vai varbūt ir otrādi huh.gif - manas cerības liek visai šai informācijai izskatīties pievilcīgākai?

eyedam
·spid·
s izdomaaju sawu atbildi! beidzot! taatad - s domaaju ka jaunaa filma buus kraashnjaaka... taada nopietnaaka nekaa pirmaas diwas... jo rezhisors to ir ietekmeejis & arii taapeec ka pati graamata ir forshaaka par pirmajaam diwaam & arii aktieri kljuust pieredzeejushaaki! taaatad Kuaronam izdosies uztaisiit labaaku filmu par Kolumbusu!
Pirlipete
Varbūt būs labāk... huh.gif Bet vienā bildītē,ko redzēju Harijs,Rons un Hermione bija vientiešu drānās...Man šķiet,ka lab;ak būtu,ja viņi ārpusstundu laikā Cūkkārpas teritorijā būtu burvju drānās...
ils
Internetā bija parādījusies informācija, ka Stjuarts Beirds (Stuart Baird) varētu kļūt par 5. filmas režisoru, tagad tā ir atsaukta. Vēl nekas nav zināms.
Ashly
Nu noteikti nemainīsies tas, ka viņi nesaskaņo notikumus ar grāmatā minēto.
·spid·
jaa, gan jau sliktaak nebuus... kur nu weel sliktaak par pirmajaam 2 filmaam laughing.gif
aicha
Man liekas 3. filma būs labāka par abām iepriekšējām. Tad jau laikam Kuaronam būs izdevies pārspēt Kolambusu.ermm.gif Bet īsti spries jau varēs tikai pēc filmas noskatīšanās.
Siri
Njā...tagad laikam gan Kuarons pacentīsies pārspēt Kolambusu un parādīt,ka viņš ir foršāks režisors cool.gif smile.gif
Calipso
Alfonso centīsīsies izveidot labāku filmu par iepriekšējām "Harija Potera" filmām, jo līderisms ir ieraxtīts katra cilvēka gēnos un ieprogramēts smadzenēs.... getlost.gif
aivvv/troll dream walker
nu tagad sskkiet ir atbildeets ka neuztaisiija gan lbaaku bet daudz daudz sliktaaku ... getlost.gif
harry
Es domāju, ka Alfonso ir labāks režisors par Kolambusu.
-=RonS=-
Es gan lielu atšķirību starp Kolumbsu un Cuaronu neredzu, jo viņi abi ir lieliski režisori un visas trīs filmas ir vienreizējas grin.gif
Hermione
DOmāju, ka Alfonso ir labāks režisors, tagad filma ir nedaudz līdz ar PG 13... Interesantāka, vairāk emociju, ir lielāka iespēja aktieriem izpausties!
***Dancing_Queen***
man liekas, ka ir tikai mazliet, mazliet atshkjiriiba starp filmaam, vienkaarshi Kuarons filmu ir uztaisiijis druumaaku un ar vairaak emocijaam, tas arii viss.
aivvv/troll dream walker
jaa man arii liekas ka ir mazliet atsskkiriiba un tas mazliet ir milziigs vinnu vajaadzeetu nossaut par ssito ko vinnss ir sadariijis ar hp
duucis
nezinu vai kautkas daudz mainisies jo es domaju ka neviens no viņiem nav paraks par otro varbut sanak vel sliktak ka sakuma bet tresha filma bija laba ceru ka tadas bus ari citas
Lussy
Nevaru gluži spriest par režisoriem bet katrā gadījumā HP unAzkabanas Gūsteknis bija labāka filma! Drīzāk tas ir gan jaunā režisora nopelns, gan aktieri ir pieredzējušāki, un pati grāmata bija aizraujošāka par pirmajām divām. Un protams arī specefekti!
jazz
Kuarons pats labākasis,bet otrā filma bija daudz aizraujošāka.
A.D.I.D.A.S
Vispaar kuaronam ir labaaka slava taa kaa labaak vareetu buut un man liekas buus jo varonji paaugushies nebuus vars nekaadi beerni
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.