Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kur apgūt iemaņas
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
new_zealand
Varbūt, ka te tam nav īstā vieta, bet neko labāku es izdomāt nevarēju. Tātad, lieta tāda, ka GP iedvesmota es vēlos apgūt kādu no filmā vai grāmatās aprakstītajām vai parādītajām kaujas mākslām. Īpaši mani aizrauj zobencīņas un loka šaušana.
Tādēļ, es atļāvos Jums pavēstīt šo manu sāpi un uzzināt Jūsu domas, zināšanas vai pieredzi šajā jomā! Varbūt kāds sen ar ko tādu jau nodarbojas? Iespējams, ka kādam no Jums ir info par šādām lietām, kas notiktos Rīgā? Ja arī tādiem trakajiem kā man izpriecas nepastāv, varbūt ar līdzīgi domājošajiem varam kaut ko pasākt?

Ceru uz atsaucību.
Roviela
Uzraksti PZ tepat Kedrikam! smile.gif
Par loka šaušanu nezinu, bet par zobencīņām ar viņu var parunāt wink.gif
Kedriks
rolleyes_a.gif Kuku - Kedriks jau klātu! rolleyes_a.gif Nu ta labi - jāpalielās mazliet smile.gif - nu.....eeeeee.....es tā kā druscīt pieprotu to pagali vēzēt.......kādu laiku jau to daru.....un ja labi sarunā, varbūt varu sarīkot kādu treniņu gribētājiem..... whistling.gif

Bet par sīkāku info tiešām raxti PZ.
Eridāna
Eu, es ar par to loka šaušanu safanojos... Tikai nelaba aizdoma, ka nekas tāc vēl naf izdomāc! huh.gif
Kedriks
rolleyes_a.gif Nu, ja cilvēkam interesē loka šaušana, varu ieteikt veikalu Martas ielā, ja nemaldos 10. Tas ir pagalmā - šķērsieliņa pretī krišnaītu bodei uz Barona ielas. Tur ir baigi sakarīgie pārdevēji, kas visu zin. Viens no viņiem ir Latvijas Lokšaušanas federācijas vadītājs. Vismaz mūsējie tur iepērkas samērā regulāri (piem, iegādājas apspalvojumu bultām un tamlīdzīgi). Bet ja grib uz savu roku, tad varu ieteikt vienu savu senu čomu, kas ir milzīgs elfu fans un ir izgatavojis vairākus kompozītlokus. Viņa e-pasts ir farliner@yahoo.com Lūgums atsaukties uz Kedriku.


Un vispār, šo sestdien Akadēmiskajā bibliotēkā Rūpniecības ielā būs iespēja uzdot šādus un līdzīgus jautājumus mums aci pret aci. Tas tāds mājiens... whistling.gif
Eridāna
to Kedrik: hmm a tu ar to visu padarīšanu ņemies? Kā vispār tādi pasākumi notiek? Kaut kādas apmācības...??? huh.gif
Kedriks
Nu, ņemos drusku. Daži domā ka man tas izdodas. Es gan vēl uzskatu ka esmu pārāk jauns un zaļš un nepieredzējis whistling.gif

Var jau mesties uz sportu (lokšāvējiem vismaz ir kur griezties Latvijā), bet ja nav tik daudz laika - šādi pasākumi (es domāju zobencīņu treniņus) notiek vietējā mežā kur nu kurais dzīvo. Vienkārši tauta sarunā kad visi tiek un tad savācas un uz pāris stundām iziet svaigā gaisā, lai iegūtu dažus liekus zilumus, stīvus pirkstus utt. rolleyes_a.gif Ceru, ka sabiedēju wink.gif
Northwatch
Nope. Sāki ievilināt tīklos...par lokšaušanu ar Ginger York parunā, viņa ar to nodarbojas...
Eridāna
Zobeni jau ir ok, tik man tie loki vairāk pie sirds... Nē, Kedrik, tev neizdevās sabiedēt! Es parast sāku baidīties, kad mani liek pie darba, nevis vienkārši klausoties... cool.gif
Kedriks
Nu tad tiešām iesaku šo sestdien atnākt kur jau teicu. Vari apstīties iekš LFFB.ORG. Tur titullapā ir tāds smukssss krāsains bannerīt`s............
Eridāna
Kaut kā nesanāk man apskatīties unsure.gif
Kedriks
...uz tā bannerīša ir uzraksts "Tērpu skate"...tur visa sīkākā info ir iekšā. Gan adrese, kā atrast, laiki utt.
Eridāna
Ai, es tak esmu nelga grin.gif ! Viss ok, atradu! Un bannerīc smux... Mani pārsteidza tā GP garā versija huh.gif ! Nu laikam jau būs jāiemet lūriņš kas šādos pasākumos notiekas...ja nekas nemainīsies whistling.gif
Kedriks
Nu redz! Tas taču priecē! Un draugiem ar pasaki par to kas notiek smile.gif))
Eridāna
Jap, mēģināšu pierunāt, lai gan tas ir diezgan bezcerīgi unsure.gif
Roviela
Nāc vien! Tauta tur draudzīga. Tērpus arī varēs apskatīties un pat noskaidrot, kur un kā tādus dabū.
Vēl pačukstēšu: LNT taisoties ierasties, gribot pāris minūšu sižetu filmēt. Ja veicas, var pat kadrā patrāpīties! laughing.gif
Tikai neaizmirstiet: pie Kerdika labā čoma ar adresi farliner@yahoo.com pēc loka es esmu pirmā rindā! Viņš gan to vēl nezin, grin.gif bet es viņam to apskaidrošu! tongue.gif
Eridāna
Man te ar tiem lokiem sabaidīja! Pateica, ka rokas būšot kā Švarcim.. ohmy.gif bet man jau kaut kā neticas!
Kedriks
Kādas muļķības!! Tā var teikt tikai kautkādi ļautiņu kam nekāds darīšanas ar to nav bijušas! Ja grib rokas kā Švarcim tad vaig dzelžus cilāt un proteīnus ēst...bet lai no loka stiegras raustīšanas kāds būtu uzkačājies...?! Nudien smiekli nāk... laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Eridāna
Nu es jau ar ko tamlīdzīgu pīkstēju pretī, bet mani nolika kā maziņo... sad.gif
Hā Roviela tevi ar šitā ideja paķēra? Nu labs ir, stāvi ar pirmā!! grin.gif

Tad jau jāsaka, lai draugi unpaziņas gatavo autogrāfu blociņus! cool.gif
Kedriks
Nē, nu labi, LABI! Cilvēks no jebkurām fiziskām aktivitātēm cilvēks paliek stiprāks, bet lai uzaudzētu masu ar stiegras raustīšanu būs maz...un cik es saprotu, tad profesionāli ar to nodarboties Tu taču negrasies??
Eridāna
Profesionāli? Laikam jau ne, tik tā paniekoties!
Ai, kā tu saniknojies laughing.gif
Roviela
Pilnīgas blēņas!! Tad jau peldēšana ir kaitīgāka: paskaties, kādi peldētājiem pleci un skausti un kādas kājas smile.gif
Nu, ja tu loku staipīsi pa 8 stundām dienā, tad jau nu gan... Neviens jau neliek ar Lielo Sportu nodarboties, tikai pamācīties un pablēņoties savam priekam smile.gif
Nē, mani nepaķēra! Es jau pasen to labo čomu pazīstu grin.gif Bet par loku taisīšanu tiešām vēl neesmu viņam uzprasījusi - zinu, ka pašlaik viņam tāpat daudz darba. Esot pārītis elfu bruņu jātaisa un tā... rolleyes_a.gif
Eridāna
Ok, ok, es visu sapratu!!! :ninja:
Elfu bruņas? Tas ir kaut ko... pārsteidzoša aizrautība! huh.gif
Kedriks
Es vienkārši esmu izmisumā......es te tādas pūles āģitācijā esu ieguldījis, bet Tu...............aiiiiiii!!!!! Vai manu vai!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Eridāna
Es tūlīt sākšu bļaut!!! Es nepazīstu nevienu, kas ar to nodarbojas, tāpēc ir tādi stulbi jautājumi... Nu sorry, labošos blush.gif Es tak tavu aģitāciju nebojāju huh.gif un bez tam man ir diezgan grūti iestāstīt kaut ko sliktu par lietām par kurām esmu, tā teikt, sajūsmā... wink.gif
Roviela
Ai, bet man šķita, ka es viņam aģitāciju jaucu! grin.gif Nebļauj vis!
Ēēē...???? tā ir? Es Tev, Kedrik, kaut ko nojaucu jeb palīdzēju? huh.gif
Vēl jau varēja arī šo to par vairogiem piebilst... wink.gif Bet man šķiet, ka farlineru vis tik viegli nevar ar darbu nobiedēt, tā kā nekas vēl nav zudis! cool.gif
Kedriks
Es domāju ka šis būs tikai sajūsmā par jauniem pasūtījumiem (ka nedabūs pat savu bruņukreklu līdz galam pabeigt) wink.gif
Eridāna
Ups, es atkal kaut ko sajaucu!! Tikko pamanīju, ka es jau izvēlos zizli un esmu tikusi pie vēl vienas rētiņas (tas tā ne pa tēmu)! Patiess priex, ka ir tādi fanātiski (labā nozīmē) cilvēki, kas ņemas ar šitām štellītēm! smile.gif
Roviela
CITĀTS(Kedriks @ 26.11.2003 16:05)
Es domāju ka šis būs tikai sajūsmā par jauniem pasūtījumiem (ka nedabūs pat savu bruņukreklu līdz galam pabeigt)  wink.gif

Gluži manas domas! Katrā tikšanās reizē viņš uzskaita vēl darāmos darbus un izskatās gauži apmierināts smile.gif Visvairāk man patīk kārtība, kā viņš to dara: garum garais bruņu, ieroču utt. saraksts un pašās beigās remonts dzīvoklī. Un tā jau vismaz pusgadu grin.gif
Nē, bruņukreklu nebūšot vis pabeidzis līdz sestdienai, gudroja, no kā aizņemties wink.gif
Nu, Eridāna, kas ir, atnāc sestdien, tad tos brīnumbērnus varēsi savām acīm skatīt! smile.gif
Eridāna
Jā, jā! Es jau sāku skaitīt stundas... vajadzētu tik kādu draudziņu atvilkt līdz wink.gif
Northwatch
Tikai ne LNT! Please - un es jau cerēju...*apsēžas kaktiņā un sāk šņukstēt* Paniskas bailes no kameras, saprotiet paši...
Es Internetā pameklēju kā loku taisa. rolleyes_a.gif Jautri - kas tad tur, divas nedēļas pie 70 grādu temperatūras un 60% gaisa mitruma vai vienu nedēļu pie 100 grādiem un 40% gaisa mitruma jāžāvē...nav jau daudz, nē nu ko jūs! *sarkasmu balsī NAV iespējams nepamanīt...* Un bija jau tā naivā cerība ka pati uztaisīšu...phe...
Kedriks
To NW: *tēvišķā tonī* "Neraudi susuriņ par to kameru, nopirksim tev jaunu tanku!" sorcerer.gif

A par tiem lokiem nav ko satraukāties - ja atšķiram jebkuru grāmateli par veco jautro Robinu Hudu, tad atradīsim vietu kur viņam reiz salūza šā iemīļotais loks un viņš vienkārši piegāja pie tuvākā lazdu krūma un uztaisīja sev jaunu. Šitie ar ko šaujam lomu spēlēs nav domati lai kādu nošautu pa īstam - visa tā trakā apstrāde vajadzīga, lai palielinātu loka uzvilkuma spēku...mūsu spēlēs maximālais atļautais uzvilkuma spēks ir 15 kg, turklāt bultām jābūt ar mīkstinājumu, kas tiek pārbaudīts pret pašu uzgatavotāju grin.gif tongue.gif
Northwatch
Un ļauj man minēt - tu esi tas laimīgais pārbaudītājs, ne?
No lazdas es mēģināju vienreiz izgatavot, bet smags sanāca un diezgan nelabs. Būs jāpamēģina vēl kādreiz vasarā. smile.gif
Kedriks
Kā nu kuro reizi sanāk :DDD Parasti pašam ātri jālaižas, kad iešauts kādam pēcpusē un (ne-)laimīgais loka īpašnieks aurodams nesas pakaļ grin.gif
bengalaas
Eridāna, kā jau NW teica, parunā ar Ginger York! Viņa nodarbojas ar lokšaušanu un visu tev sīkāk var apstāstīt. Ir Rīgā divi klubi. Nesen tika nokomplektēta jauniņo grupa. Nodarbības 3 (?) reizes nedēļā, bet iespējams, ka var nākt arī retāk. Šauj ar olimpisko un kompaktloku, uz vietas dekoratīvām un laju vajadzībām arī vēsturiskie loki un arbaleti. Un viņa sestdien ar visu mani būs pasākumā. smile.gif

Kaut kur Juglā esot arī paukošanās klubs, bet nezinu tieši kur. Pa reizei ir manīts busiņš ar adresi un telefonu.
Northwatch
whistling.gif Es jau skaļi neteikšu ka tajā sporta skolā kas Juglā ir to var noskaidrot, par paukošanos...
bc, taisām maču ar pagalēm? Citus laikam man neizdosies pierunāt uz pāris zilumu iegūšanu whistling.gif
Eridāna
NW, mačs ar pagalēm izklausās vilinoši! *nemierīgi lūkojas apkārt vai neieraudzīs kādu koka gabalu*
Northwatch
Vai nu es tevi nemanīju LFFB vai arī tu tur nebiji...
Ar slotaskātiem arī labi sanāk smile.gif
Eridāna
Ja tas bija jautājums man, tad jāatzīstas, ka es tur tiešām nebiju! blush.gif Kaut gan ļoti gribēju! Lai cik stulbi ts arī nebūtu, es vienkārši aizgulējos un pat aizmirsu līdz brīdim, kad ieslēdzukompi... Shame on me!!!
Northwatch
Shame on you! Un mēs tevi sameklēt centāmies! Tas bija jautri smile.gif
Nē, nubet negribu lai tu baigi nožēlotu, bet forši bija smile.gif
Eridāna
Jā varētu gan būt jautri sameklēt cilvēku, kuru nekad neesi redzējis un nav pat ne mazākās jausmas kā viņš varētu izskatīties! grin.gif Nu ko lai dara, ka es tāda diezgan aizmāršīga pēdējā laikā? rolleyes_a.gif
Northwatch
Tev varētu palīdzēt kāds zobena cirtiens pa neapsegtu galvu smile.gif
Šodien noskatījos kādi zobeni figurē un nolēmu ka es arī varu ko tādu uztaisīt, pieredze jau ir. smile.gif
Eridāna
* šaubīgi aptausta savu pauri* tas varētu būt risinājums! wink.gif Es atkal aktīvi štukoju, ka varētu uztaisīt loku, tikai teikšu atklāti - nav ne jausmas kā! Man liekas tu teici, ka kaut kur netā lasīji par loku taisīšanu?!? Vari pateikt adresi?
Northwatch
Nope, bet es kaut kur nokačāju tās adreses. Angliski.
Un kā daži cilvēki liekas izteicās te augstāk, nav jābūt tik labam. Es domāt ka problēmas var rasties ar stiegru, bet parunājot ar gudriem cilvēkiem secināju ka Kedriks saka taisnību un to var nopirkt arī Martas ielā. Jautājiens tikai cik maksā, ja jau viena bulta vien maksā ap 6Ls no koka.
A tā mežā lazdas cik uziet, jaunie dzinumi ir taisni un novelkot mizu izskatās smuki un stingri liecas kar ir izžuvuši smile.gif
Eridāna
Nu ja, man jau likās, ka tas priex tac visnotaļ sālīts! unsure.gif
Northwatch
w00t.gif Man tagad būs divas istabas!!!!! BC mira no kaujā gūtajiem ievainojumiem ar pagali!!!!! w00t.gif Man laikam vajag tagad kādu citu sameklēt vēl devil.gif
Eridāna
Hāāā, sadiste!!! :ninja: Baigi smieklīgs tev tas texts sanāca!!! laughing.gif
Northwatch
Es laikam aizmirsu piebilst ka tu esi nākamā apstrādājamā sarakstā whistling.gif
Eridāna
Nu to mēs vēl redzēsim wink.gif Kā nekā es aktīvi trenējos pagales vicināšanā! Vakar pat tā aizrāvos, ka sašķaidīju akvāriju!!! whistling.gif Cīņa būs ilga un visnotaļ neparedzama! rolleyes_a.gif
Northwatch
Ok, kur tu dzīvo un ko dari nākamsvēdien? devil.gif
Bet tā uz vienu cīņu kokam visa moza bija nost un es skraidīju apkārt vienā džemperī smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.