Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Reguluss un vampīrs Sangīni
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony


Izplatīta informācija, ka Siriusa Bleka brāli Regulusu sestajā Harija Potera filmā tēlos Toms Mūrkrofts. Intervijā vortālam Potterish viņš apliecina, ka filmā parādīsies, bet tikai fotogrāfijās uz profesora Gliemjraga galda. Par 7. filmu, kurā viņam būtu plašākas tēlošanas iespējas, vēl nekas neesot nolemts.

Savukārt aktieris Čārlijs Benisons tēlos vampīru Sangīni, kurš piedalās Gliemjraga Ziemassvētku ballītē.

Citas aktieru fotogrāfijas vari apskatīties SnitchSeeker.com galerijā.
Elony
PAPILDINĀJUMS:

Aktieris vārdā Tonijs Koburns (Tony Coburn) apstiprināts gados jaunā Lūcija Malfoja lomai. Acīmredzot, parādīsies pagātnes ainās.
Šeit ir foto un intervija ar viņu.


CITĀTS
BlogHogwarts: Had you read any of the Harry Potter books before getting the role?
Tom Coburn: I hadn't seen any films before or read any books UNTIL i got the role and thought I should watch how Malfoy is and I saw Order of the Phoenix to get an idea of his character. I didn’t even need to audition ‘cause they said i looked very much like Jason Isaacs when he was younger so i was picked immediately for Young Lucius Malfoy.

BH: Have you filmed your scenes for Half-Blood Prince? In which scenes are you involved?
TC: The scenes have been shot and I was in a dinner scene with Professor Slughorn. I was also an extra in Dumbledore’s death scene which was a night shoot.

BH: Who did you work with? Who did you meet?
TC: I acted with Jim Broadbent and was in the death scene with Michael Gambon, Daniel Radcliffe, Maggie Smith and Robbie Coltrane.

BH: How did you feel participating in a Harry Potter movie?
TC: It’s amazing to be in the film and I would never have imagined that I would feature in one, even though the part is small, it's still fantastic fun.

BH: In which other projects have you been involved?
TC: I have played Scrooge on stage before and featured on Totally Doctor Who.
Malduguns
Man viņi visi šķiet puslīdz vienādi. Bet jaunais Lūcijs izskatās diezgan līdzīgs savam vecākajam "es". Nogrimmēs un tad jau vispār būs pa pirmo, tā šķiet.
.Euphoria.
Es nezinu..Tonijs man neliekas sevišķi piemērtos Malfoja lomai. blink_a.gif
Mattiass
Tas aktieris ir pat baudāms. Domāju, ka būs labi. Tiesa, grāmatā nekādu Malfoja vecākā atmiņu ainu nebija. huh.gif
la sindy
Kur viņi to Malfoju iebāzīs?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.