Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Bilžu spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
andux5
Ceru, ka šeit šāda spēle vēl nav! blush.gif

Noteikumi: pirmais ieliek 4 nesaistošas bildes un nākamais uzraksta mazu, SMIEKLĪGU stāstu par visām bildēm kopā! Un pēc tam ieliek nākamās 4 bildes!

Es sāku:





Īvs
Pauls tup traktorā, uz sejas ziezdams kečupa masku. Traktors uzbrauc ziedam, nokrīt izpūtējs, kamēr Pauls sev uzgāž kečupu un nošmulējas.
Nīcele
CITĀTS(Apaču tuksneša rēgs @ 05.04.2008 22:08) *
Pauls tup traktorā, uz sejas ziezdams kečupa masku. Traktors uzbrauc ziedam, nokrīt izpūtējs, kamēr Pauls sev uzgāž kečupu un nošmulējas.


Un kur bildes? Vai es tik esmu akla? wink.gif
Ok, es ielikšu.



andux5
Ir 18:30, klauns staav aara, tumsaa un aukstumaa un rij jogurtu, bet maajaa uz diivaana seezh govs un klausaas muuziku!




Nīcele
Cūkmens stāv pie nogāztiem baļķiem un zvana taksim, bet visi taksisti nodarbojas ar snovu grin.gif




.Euphoria.
pīle nesen kā zaudēja savu - super duper dārgo māsīnu...
tā nu viņai nekas neatliek kā vien...dauzīt galvu pret to sasodīto grāmatu un cerēt, ka VIŅI neatņems viņai pēdējo kurpi









Potere
Tas džekiņš/džekene, kas fano par britniju ir tik dusmīgs uz tām 4 meitenēm, ka paņēma motorzāģi, lai nomušītu tās 4, bet noraustījās un vienai pārzāģēja pēdu uz pusēm.









Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.