Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko es redzu...
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
andux5
Ceru, ka līdzīgs raksts šeit nav atrodams!

Noteikumi ir pavisam vinkārši - tev ir jauzraksta ko tu redzi pa logu! laughing.gif

Tātad es sāku: es pa logu redzu kā mans kaimiņš izspiego, ko es daru! grin.gif
nešķīstais skuķis.
es pa logu redzu kkādu sīko, kas brauc ar divriteni.
un vēl vienu kaimiņu, kurš tikko pārradies no skolas.
nekas cits aktīvs tur aiz loga nav.. grin.gif
Grēkmeistars
Redzu, manuprāt, lielāko bērzu Rēzeknē, tā plikie zari šūpojas vējā. Redzu ceļazīmi, ka "jādod priekšroka". Zilipelēkas, skaidras debesis. Pieci elektrībvadi. Tālāk atrodas bērzu laukumiņš un vispār ir kluss un neviens tur nestaigā.
krelle
suņa izmīdīto dobīti un pīles.
...dovenda...
Es redzu Talsu centru..
La Keira
Rīgas Centra nomali - Ķengragu. Melni pienainas debesis. Priekšā tāds kā futbola laukums. Pāri tam klusas ieliņas ar oranžām lampām. kā iz Harija Potera, tikai ik pa 10min garaam pabrauc kaada mašiina. Blakus lielās 9staavu maajas. vienvārdsakot - skats uz back yard
Tējas lapa
Gandrīz neko neredzu, jo ārā tumš. Redzu tikai gaismas pretējās mājas logos.
Džūna
Burtnieku ielas koju gaišos logus, laternas.
Lianjuks
Es redzu daļu no balkona un tumsu. huh.gif
ogle.
es redzu kā tumšie koku zari maigi pieglaužas mājas fasādei, susējas ielā deg laternas, un visuvisu apņem migla.
un vēl es redzu savu atspīdumu stiklā.
Hermiones zizlis
Es redzu pļavu, kuras vidū arodas tukšs rotaļlaukums. Un mājas.
dullā
Vairākas ābeles, sporta laukumu, un ūdenstorni. Trīs kaķus, kas viens otro plosa. Vientuļu laternas stabu. Kaimiņa nepārspējami kārtīgo puķu dobi. grin.gif
.Euphoria.
tumsa
Moriartijs
mašīnas brauc tumsā. no otrā stāva ļoti labi var novērot cilvēkus uz ielu apmalēm. šobrīd līst. tumšs.

ja pieceļās kājās un nedaudz sasprindzina redzi var ieraudzīt cik rāda pulkstenis uz LMT ēkas, blakus VEF Kultūras pilij, jumta.

lampa un pagalms. koki un navienas spuldzes pagalmā.
.Euphoria.
Lampa.
Imanta ietīta tumsā
Mašīnu silueti
Alija
Jāsāk laikam ar to, ka pusi mana istabas loga aizsedz tumšsarkani aizskari.
bet pa to otru pusi, ko es redzu, es varu ieraudzīt, tumšzilas, gandrīz melnas debesis. laternu spuldzes un to izgaismoto ceļu. tad vēl nedaudzos koku stumbrus un pakalnu. kaimiņu mājas aprises. hm... škiet tas ir viss, ja neskaita jau iepriekš minēto tumsu grin.gif
Ķipītis amonjakā
Es redzu tumsu. happy.gif
Nīcele
Es redzu - neskaidru - jumta kori,, Reval Hotel Latvia liftu & gaiteņus, ja tos tā var nosaukt. grin.gif happy.gif
La Keira
aizkarus grin.gif
Potere
es pa logu redzu sava dzīvības koka ēnu. + vēl mašīnu gaismiņas
La Keira
balkonu, sauli un daudzstāvu ēkas....
September
Redzu otru māju, futbola laukumu un karājoties visvisādas drēbes. grin.gif
smaidīgā.
Redzu savu veco skolu. Redzu augstus bērzus, kuru zari lokās vējā. Redzu jaunas daudzstāvu mājas tālumā. Redzu cilvēkus un suni. Redzu futbola bumbu laukuma vidū. Un savu atspulgu loga stiklā.
cukurvate
lielu koku, tiltu pa kuru iet cilvēki. debesis, divstāvu mājas
La Keira
Daudzstāvu mājas, zemu lejā kokus, sauli, lodžiju, zilu palagu un žilbinoši gaiši zilas debesis! happy.gif
nešķīstais skuķis.
kaimiņmāju, kaimiņu mašīnas, koku bez lapām, zaļu zāli
CityCat
Acīs diezgan stipri spīd saule, tādēļ visas krāsas liekas pabalinātas. redzu zaļumu visapkārt un zilas, zilas debesis. Tikko atplaukušas koku lapas un kaimiņu māja. Pats kaimiņš mūrējas ap mašīnu. Sīkā kaimiņu meitenīte plūc tikko izlīdušo puķīšu galviņas. Heh... un ierasto apkārtējo ainavu xD.gif
September
Redzu koku, māju, skursteņus, zāli, krūmus, veikalu, taciņas, logus, smilšu kastesun šūpoles, āā vēl veļas šņores. grin.gif
CityCat
Hm... ierastā ainava, tikai pie kaimiņiem ir atbraukuši ciemiņi un šobrīd viņi cep šašļiku xD.gif
cukurvate
kādu kas brauc ar riteni
Flightless Bird
Priedes. Dažas nepabeigtas mājas. Pūkaini mākoņi.
cukurvate
noliekušos koku
kaiva
nabaga cilvēki

nespēju to visu aprakstīt bet-
Slocenes senleju ar nebeidzamajām noslēpumainajām mežu galotnēm, Durbes pili un estrādi.
tuvāk Lapeni dzīvžogu, skujeņus, dārza kokus un āra kokus, nocirstos kokus un nozāģētos kokus- joprojām redzu
hiacintes narcises "kamoliņpuķes" zālājā
bet tas tikai tā pa virsu...

ak jā un vel bez kaķiem visas tās kazas-dumjās stirnas
happy.gif
(parasti agros rītos)

mūziku
Nadīna
vienā pusē skatu aizsedz saņurcīts, tumšizaļš aizskars-drapērija. Gar malu redzu izmocītu koku un laternu gaismas tumsā.
Purple mist
Pretējās mājas priekšā uz soliņa sēž divi vīrieši un malko alu.
Garām iet pāris ar bērnu ratos.
Visnotaļ patīkama krēsla, ja to tā var nosaukt.
Lilla.
Deglava ielu, pretī pie privātmājas uzrakstu ''Autodetaļu veikals. Autoserviss.'' Milzīgu ozolu stāvlaukuma malā un zem ozola zaļu mašīnu, kas šķiet jau nav kustināta gadus 3. puķes un sveci uz sava balkona. redzu lietus piles uz balkona malu. pretējās mājas logā kādu sīko, kas sēž pie datora, uz ielas sievieti ar sarkanu lietussargu un autobusa pieturu kurā saspiedušies diezgan daudz cilvēku.
Flightless Bird
Saules pielietu pagalmu, šķūni, kļavu, ceriņkrūmu, akmeņdārzu, piebūves jumtu, šūpoles, veļasauklu, ķiršukoku, vēlvienu šķūni, āra dušu, lielu šķūni, malku, telti, ceļu dārzu, ābeles, mašīnu, jasmīna galotni, satelītšķīvi kas maitā skatu pa kreisi, tauriņu, daudz koku tālumā, siena ruļļus, debesis, mākoņus, tālāk citas mājas, elektrības vadi, kokmatereālu kaudze.
Purple mist
Laukumā mazi bērni dzenā bumbu, domājot, ka tas ir futbols. Uz soliņas sēž trīs taenku večiņas. uz soliņa, kas priekšā deviņstāvenēm, sēž kāds cilvēks ar sarkanu augšu. Saprast nevar, koki priekšā. Sieviete tikko pagāja garām ar lielu iki maisu,
Malduguns
ārkārtīgi spožu sauli, kuras dēļ aizvelku aizkarus
Massacre
Strādniekus. Un cigarešu dūmus.
Lilla.
vadu kas novilkts pa diognāli manam virtuves logam trīs metrus no tā.
Hermiones zizlis
Es pa logu redzu rotaļlaukumu, kurā šodien neviens nerotaļājas, Kā vējā plīv vecās lazdas zari, kā no karstās saules slēpdamies, ēnā guļ miskastes runči, vienmuļa sarkana mašīna iebrauc sētā, kāmis ved riteni uz garāžu, un citas neaktīvas lietas, kuras šeit stāv jau 10 gadus.
Just_Me
Ceriņkrūma galotni, Veikalu, pie kura, pāmaiņas pēc, neviens nedzer, superīgus, baltus mākoņus.
la sindy
Salauztas šūpoles, un smilšu kasti...
Hermiones zizlis
Rotaļlaukumā spēlējas jaunā banda. Jēkaba atstāto burn, Kāmja kritiena pēdas, ceļa remontētājus
Redz_Dolar
Es redzu vadu kas karājas tieši pie mana loga... Māju kura ir nokrāsota pretīgi zaļā krāsa... Un savu māsas dēlu, kurš brauc ar savu ritenīti.
Kristiāna.Z.
es pa logu redzu mašīnas, kuras brauc pa kreisi grin.gif
Unicorna
es pa logu redzu ūdenstorni, kas ir apvienots ar Bite torni, daudz kokus, kaimiņu mājas un īpaši labi varu izspiegot viena smukā tēva sētu, kur pa reizei gadās arī pats smukais grin.gif te nu gan varētu ziepeni sarakstīt...
Sfinksa ar uguns zobenu
Tā es pa logu redzu grants ceļu un patālāk garu, garu egli. Pa kreisi ir mājas un viena ķūnēta mašīnīte, kas man jau sen iepatikusies. Pa labi redzu akmeņainu kalnu lejup, baltu ēku un kolonniju.
vasaras nakts.
Redzu pustumsu, kādas nomaldījušās mašīnas uguņus un koku kontūras. Blāvas mākoņēnas arī tur ir, bet zvaigznes nav jau kuro nakti.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.