Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ar kuru tu cīnītos divkaujā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Elony
Ja tu būtu burvis, tad kuru no sliktajiem, negatīvajiem burvjiem, kas parādijās grāmatās par hariju Poteru, tu vislabprātāk cīnītos?
Tāds pats jautājams par to, ar kuru no "labajiem" jeb pozitīvajiem tēliem tu cīnītos.
Un cīņas nopietna - uz dzīvību vai nāvi.


Un ja posto atbildi, tad drusku garāku kā pāris vārdu. Paskaidro, kāpēc izvelies tiesi šo personu. smile.gif
Alija
heh... ar Fliču, noteikti (viņš tak ir niekkalbis) tur notiktos siiva kauja


njā un tad vēl vecais labais Nevils grin.gif
washulis
ar ambrāžu, jo tas varētu būt diezgan interesanti. skatities, ko viņa darītu, ja es viņu atbruņotu un tādā garā. droši vien draudētu, ka man uzsūtītu fadžu, bet viņš droši vien jau būs aizņemts ar citiem duelantiem.. devil.gif

un otrais dumidors. pirmkārt, tas būtu liels izaicinājums. droši vien, ka viņš ātri liktu man atstiept kājas, bet mēģināt jau var... laughing.gif
La Keira
es ciiniitos ar Krabi un Goilu...2 idioti..tiešaam! Pat kā ļaunie varoņi viņi nekur neder! rolleyes_a.gif

un no labajiem - ar Tonksu. jo man viņas nava žēl! devil.gif kā kāds no varoņiem graamataa viņa ir OK, bet nekaadas iipašaas simpaatijas pret viņu nejuutu.
nešķīstais skuķis.
es cīnītos ar Bellatrisi..
būtu grūti, viņa zin tumšās zintis, bet viņa ir pelnījusi, ka viņu sakauj! grin.gif

no labajiem ar Persiju..
nez'..
man viņš vienkārši nepatīk.. ermm.gif
Īvs
1.
Ar Bellatrisi. Vairāk par visu šo sievieti vēlos redzēt niknumā plosāmies, redzot, kā viņa padevīgi mirst.
Un tad es teiktu: ''Es nogalināju Bellatrisi Svešovsku! Ha ha hā. devil.gif''
2.
Ar Siriusu. Mīlīgs pretinieks; es varētu pārvērsties par kaķi...
Moriartijs
Zeltiņš Sirdsāķis
Man kādu pusgadu atrašanās vietā ir rakstīts Morijas raktuvēs, divkaujā ar Zeltiņu Sirdsāķi
Tā kā tā ir vienīgā pareizā rīcība

Vilksons
Viņš bija spēcīgs duelants, tātad viņš.

Ja Strups būtu "labo" sastāvā, izvēlētos viņu. Tā paša iemsla dēļ.
..:Kerija:..
No sliktajiem: Man gribētos izmēģināt spēkus pret Bellatrisi, lai varētu ļauni smieties, kad apkaunošu viņu ar vienkāršu atbruņošanas burvestību, tad ieburšu viņas pinkainajos matos ziedlapiņas un spīgulīšus un likšu viņai tēlot, ka ir laimīga maza meitenīte, kas lec klasītes.

No labajiem: ar HP, lai pierādītu visiem, ka viņa veiksme ir tikai cūcene, ka viņam vnk nepaveiksies, sastopoties ar līdzīgu laimes krekliņā dzimušu pretinieku laughing.gif

Bad girl me!! cool.gif
Hermiones zizlis
No sliktajiem ar Malfoju jaunāko, lai redzētu viņa pārbiedēto seju, kad viņš zaudēs. grin.gif

No labajiem: Ar Hagridu.. es varētu viņu pamocīt ar.. kutināšanu. Varbūt.
evita6308
No sliktajiem ar Tomu Melsudoru, bet no labajiem ar Dumidoru. Tas būtu interesanti cīnīties ar Dumidoru, jo pārējie parasti burvji vien ir.
Forstērija
Bellatrise no slikrajiem, jo viņa ir superīga.
No labajiem es cīnītos ar tramdānu, izmēģināt spēkus
...dovenda...
Tā uz ātro man šķiet tā:

1. Toms Melsudors..
2. Tonksa..
smaidīgā.
No sliktajiem, es cīnītos ar Tomu Melsudoru, Voldemortu jaunībā, jo būtu interesanti uzzināt cik īsti stipras ir viņa burvju spējas un varbūt pat viņu uzveikt. Pie tam viņš izskatās diezgan(bet ne ļoti)labi.
No labajiem es cīnītos ar Persiju Vīzliju tajā laikā, kad viņš ignorēja savu ģimeni un pieglaimojās ministrijas ierēdņiem. Jo tad jau viņš nebija īsti pieskaitāms pie labajiem tēliem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!