Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Žurnāla "Nickelodeon" dāvanas
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
eyedam


Laimīgajam vinnētājam tiks dota iespēja lidot uz Holivudu, iet pa sarkano paklāju un sajusties kā zvaigznei Harija Potera un Jauktasiņu Prinča pirmizrādē Losandželosā. Šo lielisko iespēju mums piedāvā Nickelodeon Magazine. Ir tikai jāiesniedz pieteikums.

Ievērojiet, ka konkursa pieteikumu pieņemšana notiek līdz 1. maijam ieskaitot (filmu sāks rādīt 21. novembrī). Un ievērojiet arī to, ka pieteikties drīkst tikai bērni vecumā no 6 līdz 14 gadiem. Un vēl konkursa dalībniekam jābūt pastāvīgam ASV iedzīvotājam.

Vēl Nickelodeon Magazine aprīļa numurā kopā ar Jauktasiņu Prinča reklāmu publicējuši jaunu filmas kadru ar galveno trijotni Grifidora koptelpā. Kadra lielizmēra versiju Warner Bros. atsūtījuši arī MuggleNet.
washulis
ak, cik žēl, ka šada iespēja ir tikai amerikāņiem... sad.gif un arī jau pa vecu esmu. protams starp tiem miljoniem tikai viens uzvarēs. tad jau ne tik nevarētu laimēt to iespēju. nu nekas, skatīšos to te pat latvijā un jutīšos nevis kā zvaigzne, bet kā es pati... grin.gif
Dark_Latvian
tikai līdz 14? paga paga! lielā daudzumā ir arī cilvēki pāri 18, kuri ir lieli HP fani! bet tā kā to rīko bērnu žurnāls tad neko nepadarīsi! mad.gif
Īvs
''Žurnāla "Nickelodeon" dāvanas''. Khem. Es te redzu tikai vienu dāvanu vienam sīkajam.
Mattiass
CITĀTS(eyedam @ 23.03.2008 21:15) *
Un vēl konkursa dalībniekam jābūt pastāvīgam ASV iedzīvotājam.

Nedomāju, ka te, forumā, ir dikti daudz ASV iedzīvotāju, līdz ar to ziņas aktualitāte atkrīt. Kadrs gan ir jau interesantāks.

Kāda joda pēc viņi piepeši izlēmuši parādīt tādu laipnību? Reklāmai? Viens sīkais. Varu iedomāties, kādi ASV būs sīko puņķi un asaras, kad vesela orda fanātisku HP fanu aplauzīsies, iepriekš sacerējušies, ka varbūt viņi būs tie, kas laimēs.
eyedam
Nu, ar to viņi piesaista auditoriju. smile.gif Nav jau šis vienīgais konkurss – viņi tur pastāvīgi visādus rīko. Protams, viens sīkais uz to miljonu fona neko daudz neatšķiras no simta, bet kopējis iespaids nav slikts. smile.gif

Jānis
September
Pff stūlbi ka no ASV tikai var piedalīties konkursā.. sad.gif
Bet tā bilde smuka. ^^)
Flightless Bird
Es īsti nesaprotu, kāpēc mūsu latviešu vietnē tiek publicētas ziņas par amerikāņu sīkajiem veltītām "dāvanām"? blink_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.