Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Poterdraugi" – labākā komēdija
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
eyedam


Vairākās interneta vietnēs izplatītie Nīla Siseregas leļļu teātra (gan īsta, gan datoranimēta) īsuzvedumi no "Poterdraugu" (Potter Pals) sērijas ieguvuši lielu popularitāti, un muzikālais piedzīvojums (kā to nodevē pats Nīls) "Noslēpumainie tikšķi" ir ieguvis YouTubei video balvu 2007 kā labākais video-komēdija.

Visus uzvedumus vari noskatīties "Poterdraugu" mājas lapā. Starp citu, "Nepatikšanas Cūkkārpā" (Trouble at Hogwarts) animācijai ir pieejama bonusaina: lai pie tās tiktu, brīdī, kad Voldemorts izpilda Avada Kedavra, video ir jāaptur un jāpaiet dažus kadrus pa labi vai pa kreisi, līdz parādās zvaigzne, uz kuras jāuzklikšķina.

Iesaku nosakatīties arī pārējo YouTube video balvas 2007 kategoriju uzvarētājus. Savukārt vēl citas filmiņas par HP tēmu foruma biedri ir savākuši šajā pavedienā.
Moriartijs
xD.gif, The Misterious Ticking Noise un Avada Kedavra ir pašas labākās.

Citas arī ir smieklīgas, kā piemēram Swearing at Hogwarts. YouTube arī to visu var skatīties, iesaku, ļoti intriģējoši.

w00t.gif
Lote
Hmn, videoklipiņus iekš youtubes atradu jau labu laiciņu atpakaļ, bēt... w00t.gif

Iesaku noskatīties, ka vēl nav redzējuši. rolleyes_a.gif
washulis
ahhh.... pupettpals!!!! xD.gif pats labākais, ko var skatīt iekš youtobe. man vairākas dienas bija tas ticking nois iesēdies un tas bija tik rēcīgi... biggrin.gif
labāka versija ticking noisam. skatīt te ----> http://www.youtube.com/watch?v=Tx1XIm6q4r4...feature=related
Lote
CITĀTS(washulis @ 22.03.2008 23:24) *
man vairākas dienas bija tas ticking nois iesēdies un tas bija tik rēcīgi... biggrin.gif


Hahā, tas nu gan - lipīgs. w00t.gif

Harry Potha, Harry, Harry Potha - daudziem nācās piedzīvot Harijrepu manā izpildījumā. grin.gif

Pie tam, patīk arī youtubē atrodamās citas The Misterious Ticking Noise'a variācijas. grin.gif
Moriartijs
CITĀTS(Lote @ 22.03.2008 23:31) *
Pie tam, patīk arī youtubē atrodamās citas The Misterious Ticking Noise'a variācijas. grin.gif


Piemēram paātrinātā un palēninātā versija.

Voldemort, voldemort, ūūū, voldi, voldi, voldi, voldi, voldemort! w00t.gif
Arno.
šitie ir ļoti izdevušies vsp. grin.gif tiešām, paskatieties tie, kas vēl nav redzējuši!
Lote
CITĀTS(mesmers @ 23.03.2008 11:57) *
Piemēram paātrinātā un palēninātā versija.


...vai arī mīļie pašdarbnieki-kopētāji. rolleyes_a.gif

http://www.youtube.com/watch?v=DnLMBPhRtiI

Mans mīļākais. grin.gif
Elony
Tad nu jaunums! tongue.gif Par šito iztaisīju pavedienu jau sen.
Reku šeit. [-- Pavediens sapludināts ar šo. -- eyedam --]
Es tikai nezinu, vai tās saites vēl ir derīgas... ermm.gif

Bet tomēr prieks, ka You Tube novērtēja šos klipus! sorcerer.gif
September
šitais klipiņš labais.. patika kā sturups izskatijās. grin.gif
krelle
jap, Potter puppet pals - arī mans favorīts jau sen! laughing.gif

Demigod.
krietnu laiku atpakaļ man kāds parādīja "The Misterious Ticking Noise" - joprojām no visām smieklīgākā, taču nu rēcu ļoti. grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.