Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Megijas Smitas cīņa
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
eyedam
Portāls Telegraph.co.uk ziņo par ievērojamās britu aktrises Mārgaretas Smitas (profesore Maksūra) cīņu ar krūts vēzi. Tas jau ir ticis izoperēts, un aktrisei ir pabeigta arī ķīmijas terapija. Ārstēšanas pasākumi ir bijuši veikti piesardzībai, un stāvoklis izskatoties labs. Pēdējais, ko Megija gribot, ir sacelt par to nevajadzīgu jezgu.

73 gadus vecā "Oskara" laureāte, kurai ir darbojusies kā aktrise jau 50 gadu, uzstāja, ka vēlas turpināt spēlēt savu lomu Harija Potera sērijā kā ierasts par spīti pagājušomēnes veiktajai radiācijas terapijai. Tāpat Smita tuvākajā laikā plāno piedalīties Džuliana Felousa filmā Ik pa laikam (From Time to Time), kas ir Zaļā paugura bērnu adaptācija, kā arī pagājušā gada nogalē veiksmīgi atsākusi piedalīšanos teātra izrādēs uz Vestendas skatuves.
Īvs
Viņa ir pelnījusi būt par Pasaules Lepnums. Izspiest pēdējo, kas no viņas atlicis. Tā teikt, godam paveikts (gandrīz paveikts) mūža darbs.
Daniels_Redclifs
manupraat, cilveeki kas slimo ar veezi, juut, ka vai nu tuvojas vai jau driiz vinju muuzhs beisies, taapeec domaaju smita grib paveikt sheit peec iespeejas vairaak, lai atminas vinjas vaardu un galu galaa, kameras priekshaa vinja juutas laikam vislabaak, tad kaapeec vinjai liegt to prieku!? lai gan ceru, ka shij sievietei tomeer veel ir ilgs muuzhs priekshaa.. smile.gif
Malduguns
Smita ir superīga aktrise. Esmu redzējusi viņu ne tikai Poterā un viņa spēj būt patiešām brīnišķīga, tāpēc es nebrīnos, ka viņa vēlas izbaudīt visu, ko dzīve var sniegt un dot cilvēkiem daudz pretī.
Edzinsh
Noteikti visa laba vēlējumi.
Un tas, ka gribas atpakaļ uz skatuves, nav ne nosodāmi, ne nepareizi, bet tikai atbalstāmi, lai veicas! Savā vidē tomēr ir daudz vieglāk atkal tikt uz pekām.
washulis
kailijai minogai jau arī bija krūts vēzis un viņa atgriezās mūzikā. es ticu, ka megija arī to spēs. kas gan tā būs par poterfilmu, bez tik labiem aktieriem? jācer ka viss būs labi... wink.gif
Nadīna
Apbrīnojama sieviete un aktrise. Viņa ir ideāla Maksūra. wink.gif
September
man patīk kā aktrise Megija Smita vinja no maanm miljaakajaam akktriseem poterfilmā! un veel vinja teeloja Māsas uzdarbojs filmā.. grin.gif
La Keira
pirms es biju redzeejusi 1. filmu un taada vispaar bija bijusi, es jau Megiju iedomaajos kaa Maksūru. smile.gif man bija videokasete ar nosleepumaino daarzu, ko meedzu bieži skatiities. Viņa tur teeloja bargo un stingro mājas uzraudzi un atbildiigo par visu. viņas seju nevar aizmirst! happy.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.