Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Roulinga turpinās rakstīt bērniem
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
Elony
Lielākais jautājums literatūras pasaulē, kopš Džoanna Ketlīna Roulinga publicēja pēdējo grāmatu par Hariju Poteru, bija – ko viņa darīs tālāk? Baumas par to, ka viņa rakstīs detektīvromānus pieaugušajiem neapstiprinājās. Galu galā viņa izlēma izmantot to pašu formulu, kas padarīja viņu par visvairāk pārdoto grāmatu autori. Par Roulingas nākotnes nodomiem raksta Lielbritānijas laikraksts Telegraph.

"Es turpināšu rakstīt bērniem, jo tas ir tas, kas man sagādā prieku," atklāj Džo, kura stāstu par zēnu burvi ir veiksmīgi pabeigusi. "Šis īpašais atvaļinājums bez rakstīšanas bija lielākais tukšums manā dzīvē." Viņa tomēr atstās Cūkkārpas maģisko pasauli aiz muguras. "Es ticu, kas tas nāks par labu man un maniem lasītājiem, ja es sākšu strādāt pie kaut kā citāda," viņa paziņo.

Džo atklāj, ka iedvesmas meklējumos ir atgriezusies Edinburgas kafejnīcās, kur viņa pabeidza savu pirmo grāmatu, kad vēl bija bezdarbniece un dzīvoja ar pabalstu. "Man sekmīgi izdodas atrast piemērotas kafejnīcas. Es iejūku pūlī un, protams, nesēžu viducī, lai nepievērstu lieku uzmanību. Deviņdesmit procentos gadījumu kafejnīcas personāls ir tas, kas parūpējas, lai varu netraucēti strādāt."
cola
Žēl, ka nerakstīs viņa neko Poteram līdzīgu. Patika man - ļoti. Pietrukst un pietrūks arī - ļoti!
washulis
nav jēgas sērot. kas pa daudz, tas pa skādi. ja viņas jaunās grāmatas būs tik pat labas, kā poteru sērija, tad poters jau būs noiet etaps un visi tā pat fanos par jaunajiem roulingas gara darbiem. bet pavisam poteru no cilvēku atmiņām neizdosies izdzēst. tas 4 ever... grin.gif
dullā
Jap, Poters man pietrūks. Bet ar nepacietību gaidu jaunas grāmatas, kas cerams būs tikpat aizraujošas un interesantas. smile.gif
Laura Felton
[font="Arial Black"]žēl, ļoti žēl, ka šī bija pēdējā no Potera ēras. sad.gif[/f[size="4"][/size]ont]
Viesis
Tā kā neesmu lasījusi nevienu citu Roulingas darbu (neesmu pārliecināta, vai tādi maz eksistē), tad nespēju iedomāties viņu rakstām par ko citu. Tiesa, Potera grāmatās ir redzams, ka viņa ir ar patiesi bagātu fantāziju apveltīta sieviete, tāpēc nebrīnīšos, ka no viņas puses sagaidīsim vēl ne vienu vien lielisku daiļdarbu.
Atliek vien gaidīt.
ķirsis
Nu jā, bet ja būtu līdzīgi tad jau nebūtu tas blink_a.gif , varbūt tajās kafejnīcās viņai kāda vēl labāka (tas ir iespējams?) huh.gif ideja ienāk prātā... cool.gif
Dark_Latvian
ceru, ka viņa uzsāks un turpinās rakstīt tādā pašā stilā, ietverot fantāziju pasauli, kura atšķiras no mūsējās. rolleyes_a.gif
September
tiešām žel ka Poteru vairs nerakstīs.. tā vai tā poteru no bērnu sirsniņām neizdosies izņemt nekad..jo cilvēkiem patika un patiks Poters un cilvēki skatiisies vai lasiis vinju ar peieku!! smile.gif
Magical
zb,es gribēju vēl HP grāmatas..
Moriartijs
Pēc kādiem gadiem viņai gan jau pietrūks naudas tējai un pēkšņi grāmatplauktos parādīsies, Džeimss Poters un Maģiskās Pupas, vai kas cits tik pat maģisks.

Taču prieks ka viņa turpina rakstīt, pat ja ne Potera sēriju.
Anabellpaula
mesmer,naudas diez vai viņai pietrūks.Viņa ir ļoti bagāta sleeping.gif yucky_a.gif
Žēl,ka nebūs vēl Poteru,bet labi,ka vēl rakstīs!
Sfinksa ar uguns zobenu
bēdas ka HP vairs neraksī bet labi ka vēl vispār rakstīs

jā naudas viņai ir diezgan
deniss
Domaaju, ka gan jau vinjai idejas ir.
nu cerams, ka tikpat labas... grin.gif un pavisam noteikti atskiriigas no potera.
piekriitu washulim - kas par daudz, tas par skaadi...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.