Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Konkurss: Spaidervika hronikas
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Vietējās ziņas
eyedam


Vai zini kas redzams šajā bildē? Un vai zini, kādi izskatās pūķu mazuļi? Bet varbūt tev labi padodas taisīt banerus? Ja tā, tad piedalies "Spaidervika hroniku" konkursā, ko Kurbijkurne rīko sadarbībā ar ForumCinemas, un iegūsti filmas plakātus, brīvbiļetes vai citas balvas! Konkursa darbu pieņemšana notiek līdz 19. martam (trešdienai) ieskaitot.

Nekas no dotajiem uzdevumiem nav obligāts: vari atbildēt tikai uz daļu no jautājumiem vai neatbildēt ne uz vienu, bet iesūtīt tikai baneri, vai arī tikai atbildēt uz jautājumiem. Ja tev paveiksies un citi dalībnieki būs slinkāki, arī tā varēsi nopelnīt pietiekami daudz punktu, lai tiktu pie kādas balvas. Labākie darbi pēc konkursa tiks publicēti.

Konkurss tiek rīkots sakarā ar "Spaidervika hroniku" grāmatu sērijas ekranizācijas iznākšanu Latvijas kinoteātros 14. martā. Vari apskatīt gan grāmatu, gan filmas oficiālo vietni.
eyedam
Sakarā ar dalībnieku neaktivitāti konkursa darbu nodošanas termiņš tiek pārcelts par nedēļu uz priekšu.

Gaidīšu jūsu atbildes uz konkursa jautājumiem vai/un filmas baneri līdz 19. martam ieskaitot.

Vai tiešām nekārdina ne jautājumi ne balvas?! smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.