Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Driving Lessons
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
cola
Zinu, zinu, ka nav jauna filma, taču diskusiju par šo filmu neatradu. Driving Lessons - ar Rūpertu Grintu. Esat redzēujši? Kā patika?

Un ja esat redzējuši, kur jūs nolodējāt, jo es pus dienu vakar mēģināju, nesanāk. Vai nu torrentos nolodējas kāds nepilnais gabaliņš vai vēl kas.
Kivi
oijj ((: man šī filma ir datorā, bet vēl neesmu noskatījusies. paldies, ka atgādināji. (h)
pati vilku no torrentiem, veselu filmu.
washulis
redzēju gabaliņu, kad to rādīja pa tv 1000. tas jau ir alternatīvais kino, nevis holivudas ražojums, tāpēc filma netika popularizēta tālāk. jāsaka, ka tajā gabalā, ko redzēju, nekas interesants nenotika. par to te runā un tā ir plašāk pazītama, tikai tāpēc, ka tajā ir ruperts... bet tiem, kam patīk, uz priekšu. wink.gif
magic_
Es novilku no DC++ Skatījusies vēl neesmu Datorā stāv.
Edzinsh
Par filmu jau minēju šeit, esmu arī nedaudz komentējis.

Kopš tās reizes esmu redzējis vēlreiz un labākā kvalitātē, un viedoklis nav mainījies - laba. smile.gif.
cola
Ehh, žēl, ka nezināju, ka rāda tad. Tagad visādi mēģinu novilkt, sanāk tikai mazi gabaliņi.
℮mma_charlottedac℮
nesen noskatījos,
patika, nekas īpaši spožs jau nebija, bet bija vērts skatīties. . .
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!