Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Labie un ļaunie/Balts un melns
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Kamazs
Labie un ļaunie, gaišie un tumšie, tie, kas vienā, tie, kas otrā pusē -- daudzās spēlēs (filmās, grāmatās) tiek izmantots šāds stereotipisks dalījums. Kaut vai tajos pašos "Zvaigžņu karos" Dark Side/Light Side (or whatever). Protams, dzīvē tā nekad īsti nav, ka kāds būtu pilnīgi ļauns, kāds -- pilnīgi labs, tomēr spēlēs šāda terminoloģija, jēdzieni, domāšana figurē diezgan bieži, jo tā tomēr ir spēle.

Jautājums ir vienkāršs -- ja rīt būtu spēle, jūs būtu tumšajā pusē, vai gaišajā pusē? Pa vidu īsti nevar -- situācija ir tāda, ka jāizvēlās.
DarkJedi
Atkarīgs no spēles un settinga, bet ja nu tie būtu Zvaigžņu Kari tad tumšajā pusē. smile.gif
Bet tā principā man vienalga kurā pusē spēlēt ja abas ir vienlīdz interesantas. Beigu beigās arī SW var spēlēt labo pusē.

Pārsvarā gan lomu spēlēs esmu spēlējis gaišajā pusē. Nobalsoju par tumšo pusi gan.


Un jā pie visiem velniem, labāk pasaki kad beidzot būs tevis veidota lomu spēle? Tas Fantasy ko reklamēji vai kāds S.U.X. or whatever kas!
Lia'angia
Es nobalsoju par labajiem. Pāris reizes esmu mēģinājusi spēlēt ļaunīti un secinājusi, ka es to nemāku, man nesanāk. Teorētiski es saprotu, kas un kā būtu ja'dara, bet rīcība nesanāk. Egoistu, aprēķinātāju, muļķi - jā, to māku. Bet tādu ļauno raganu - nea.
kurland
Labo pusee! (: newaru saprast tos kam patiik dark side ! (: Speeles vienmeer esmu good - labie vienmeer uzvar!!
Lia'angia
Nu, es par to nebūtu tik pārliecināta grin.gif
Roviela
Labie spēlēs neuzvar vienmēr smile.gif Bet parasti nav tik ļoti viss balti/melns, lai to uzskatītu par Pasaules Traģēdiju.

Es nespēlēju ļaunīšus tāpēc, ka tādu, kuru es uzskatītu par īstu ļaunīti (ne stulbu, ne iznesēju, vārdu sakot ne to pozētāju, uz kuru attiecas visi stereotipi par ļaunīšiem), es vienkārši nespētu nospēlēt smile.gif Turklāt man ir pārliecība, ka, ja viņš būtu tik vērtīgs, kādu es viņu gribētu, viņš nebūtu ļaunītis laughing.gif
Dvēselīte
Ļauno grin.gif
Kaut vai tāpēc, ka viņiem gandrīz vienmēr ir stilīgāks prikids happy.gif
Farliner
Drīzāk jau labos, bet, vispār, tas atkarīgs no konkrētās spēles.
Dinaer
es laikam būtu labais tēls, jo filmās visi sliktie parasti ir ar kaut kādām psihiskām novirzēm uz atriebību.

vispār spēlēs tas ir pozitīvi, ka patiesībā, visiem (atskaitot GM) ir sajūta ka viņi ir tie labi, par spīti tam, ka katram ir savs nāvīgais ienaidnieks, un kaktram kāds ir nodarījis pāri, tai pat laikā nenopozicinājot kurš tad oficiāli ir tas ļaunīts, jo pie visa taču vainīgs GM tongue.gif
Kormaka brigade
Gudru ljauno!
Sindra
Atziimeeju, ka labo, bet vispaar nemaz nevaru taa iisti atbildeet uz sho jautaajumu.
Ir daudz un dazhaadi nosaciijumi, kas ietekmee manu izveeli. Parasti tie ir cilveeki, kuri jau ir izveeleejushies, kuraa pusee buut.
Un tad es domaaju vai es speeshu ar vinjiem sadarboties, vai izveeleeshos labaak ppreteejo frakciju.

Atziimeeju labo taadeelj ka man liekas, ka pa dziivei es vairaak balanseeju uz gaisho pusi.
Bet Star Waros, protams, ka speeleetu dzjedaju, kursh gradeedams noiet uz Dark Saidu.
Jo tragjiskaak, jo labaak. laughing.gif
mausns
nobalsoju par sliktajiem... reizēm apnīk pozitīvisms....
Northwatch
Tumšā. Viņiem tomēr galu galā ir cepumiņi un alus.
Īvs
Es esmu perfekcioniste - labajā/gaišajā.
Es esmu ļauna - ''sliktajā'' pusē.
Viens no diviem.

Iks dē.
kauliņš
ne viss ir balts vai melns. ir arī pelēkie toņi.
starp labo un ļauno ir smalka robeža, pa kuru var staigāt kā uz naža asmens, atrodoties iktā visās trīs pusēs vienlaicīgi. labais, ļaunais un neitrālais.

divkosīgi. silent.gif
Andza
Pilnīgi konkrēts labais. Nespēju pavilkt ļaunos tēlus, jo man vajag vairāk spēlēt kaut ko, kas atbilst man, un mans kaut kāds iedomu alter-ego ir pārāk paladinisks, lai es spētu efektīvi spēlēt ļaunīgus tēlus.

Tiesa LARPos ir diezgan maz labo tēlu patiesībā. Pārsvarā dominē reālistiska pelēcība ar gana daudz ļaunīšiem un vienkārši random pidariem. Gluži kā galda spēlēs. Vismaz zinu ko tādu no savas pieredzes.
Nadīna
Labais, viennozīmīgi, man tāda kā ticība, ka vidusceļa nav.
Elernass
Protams, ka labo, jo labais ir taisnīgs un vienmēr uzvar!
...dovenda...
pinch.gif Man vnk. nepatīk izvēlēties kurā pusē labo vai ļauno.. Labie ir pārāk labi, bet ļaunie pārāk ļauni... Es nevaretu būt ne viens ne otrs variants.. cool2.gif tad nu beigās iznāk ka es esmu kaut kur pa vidu, tomēr vairāk uz tumšo pusi..
aivvv/troll dream walker
kaa var buut llaunais teels???
tur kur es esmu tur essev esmu labais viss atkariigs no filozofijas
manupraat viss ir no nepareizas saprassanas xD.gif

vai tad kaads kaut mirkli iedomaajaas ka romeo vai dzzulijetas puse ir llaunaa? vai arii tomaa soijeraa tas ggimennu naids abas puses sev ir labaas un taapat tas ir visur llaunums sevi biezzi vien ir daudz patiesaak labs kaa labie vispaar var buut

vispaar man dziilli vienalga domaaju ka varu nospeelet ko vien vajag tikai peedeejaa laikaa speeleet labo ir gandriiz vai stilaiigaak kaa speeleet llauno lol
zenofeX
Ja būs zināms, kādi vēl cilvēki spēlēs kurās pusēs, tad sākumā izpētīšu šo informāciju un spēlēšu kopā ar cilvēkiem, kas man vislabāk patīk! Bet, ja šādas informācijas nebūs, tad tajā pusē kurai man visvairāk patiks priekšvēsture, kura mani visvairāk aizraus ar sākotnējo informāciju. Mani maz interesē, kas tā par pusi.
tupenis
nu cik es esmu spēlējis tad mans tēls gandrīz vienmēr ir bijis vairāk vai mazāk negatīvs takā
ļaunums ir labs
un
labais ir ļauns
Jaukais Aikis
Viennozīmīgi man patīk spēlēt interesantu labo sabiedrībā! grin.gif
Mattiass
Atkarīgs no settinga, bet pārsvarā — par labajiem. Tiesa, parasti esmu ļoti nešpetns labais — bet labais.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.