Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniels un Emma izklaidējas kopā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Elony
Mirror saitā ir rakstiņš, kurā apgalvots, ka Daniels un Emma bija kaut kādā dārzā Londonā, kur bija daudz cilvēku, bija izklaide un tādā garā. Abi it kā staigāja sadevušies rokās. Pēc tam Daniels un Emma aizgāja kopā kaut kur uz tuvējo Daniela māju pusi. ohmy.gif wub.gif

Principā iemesls baumām un tenkām. Ir kaut kāds pamats, ka abi var saieties? wink.gif

Raksts angliski ir šeit. ja ir vēlēšanās, tad var palasīt.
washulis
nu man neliekas, ka tas ir kas īpās, bet protams cilvēkiem patīk parunāt par citu attiecībām, šajā gadījumā par slavenību attiecībām, nemaz nezinot, vai tas tiesa.

nu man jau liekas normāli, ka divi draugi, vai vienkārši pazīstami cilvēki pavada kādu laiku kopā un tad aiziet uzspēlēt conter strike pie redklifa mājās ( xD.gif ). pilnīgi normāli.. grin.gif
Manolo Blahnik
rokās sadevušies? huh.gif ohmy.gif

man kaut kā šķiet, ka viņi ir ļoti labi draugi... diez vai.
bet nebūtu nemaz tik slikti! laughing.gif
Īvs
Paga, paga, tas bijis Valentīndienā.
Vai tas jau par kaut ko neliecina?
Shadowstalker
Do you really give a ````?
magic_
CITĀTS(washulis @ 20.02.2008 18:14) *
nu man jau liekas normāli, ka divi draugi, vai vienkārši pazīstami cilvēki pavada kādu laiku kopā un tad aiziet uzspēlēt conter strike pie redklifa mājās ( xD.gif ). pilnīgi normāli.. grin.gif

Piekriitu. Ja vinņi tik daudz laika ir pavadījuši kopā filmēšanas laukumā, viņi var būt ļoti cieši draugi. Rokās sadošana un kopā aiziešana mūsdienu pasaulē ne par ko neliecina wink.gif
Alija
manuprāt tā ir viņu pašu dzīve... tak lai dara ko grib...
un žurnāliem vienmēr patīk uzpūst baumas, lai tikai būtu par ko rakstīt... (gluži kā Ritai Knislei grin.gif )
Moriartijs
Taa ir laba zinja! Man vienmeer ir licies ka vinji labi izskataas kopaa. manupraat arii gramatas harijs ar hermioni buutu bijis labs paaris (mna dzinnijas nepatiik)
Century Child
Ak, bet kas tur nosodāms, ka divi jaunieši (nu jau jauni pieaugušie), kuri viens otram blakus ir jau no 11 gadu vecumaa, un teju katru dienu tiekas filmēšanas laukumā, izklaidējas kopā? Tas ir tikai apsveicami, ka pēc tik ilga laika perioda, viņi viens otram nav apnikuši un turpina pavadīt laiku viens ar otru.
Un kāpēc tik liela ažiotāža gar viņu sadotajām rokām? Kuram slavenību aprindās gan nepatīk vielgprātīgs flirts, vai preses pakaitināšana ar jaunām baumām?
Hikari
Es atceros, k reiz redzēju interviju (nu jau gan laiciņu atpakaļ) kur Daniels atzinās, ka Emma viņam ir kļuvusi kā māsa un reizē labākā draudzene, taču par viņiem baumas abu attiecību sakarā jau visu laiku ir virmojušas, tikai abi vienmēr to noliedz, lai arī cik ļoti tiek izjautāti. Viņ tiešām varētu būt vislabākie draugi pasaulē, taču, es varu tikai priecāties, ja abi ir kopā. happy.gif Galu galā, who really cares. Bet dzletenā prese paēst arī grib.
.Euphoria.
Es nekad tā īsti neesmu sapartusi cilvēkus kas vazājas pakaļ slavenībām un viņus izspiego.
Un pieķeras visam.
Parasts apskāviens mums - viņiem nozīmē kvēlojošu mīlas romānu.
Nu c'mon. Kā kkam tādam var uzķerties.

Bet tas tā.

manuprāt, tas ka viņi būtu kopā, bišķiņ kkā mainītu filmas utml.
jo parasti slavenību attiecības nav mūžīgas.

nu ja viņi izšķirtos - tad kā viņi filmā spētu tēlot labākos draugus.?!
appleseed
Esreiz lasiju ka emma teicaka viņai ar danielu nebūs nekādu attiecību ,noteikti tā ir taisnība ,kā jau teica tā ir uzpūsta pīle.cerams ka viņiem viss būs labi un laimīgi.
cukurvate
es nesaprotu, kāda kuram daļa ar ko viņi katrs izklaidējas...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.