Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Rons un Hermione – viens no labākajiem pāriem
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
Elony
Valentīna dienai par godu, Entertainment Weekly izveidojuši popkultūras labāko pāru sarakstus. Divdesmit sestā kategorija ir izdomāto pāri, kuru vidū ir arī Rons ar Hermioni. Viņi ieņem astoto vietu no 26 pāriem, kuru vidū ir Ross un Reičela no TV seriāla Draugi, Mārdža un Homērs no animācijas seriāla Simpsoni un Aragorns un Arvena no Gredzenu pavēlnieka.

"Harija Potera divi labākie draugi oficiāli nekļūst par pāri līdz pat Nāves dāvestiem, taču viņu mīlestība/kaislīgā draudzība aizsākās Uguns biķera laikā. Līdz pat šim laikam bija alternatīva pāra versija. Ilgu laiku Rona+Hermiones faniem nācās izcīnīt interneta karus ar Harija+Hermiones atbalstītājiem."
Daniels_Redclifs
laughing.gif ko tik neizdomaa izdariit, izdomaato paaru tops grin.gif bet nu, nav jau briinums, no4 graamatas patieshaam vareeja jau kko pateikt, ka tur kkas veidojas.. grin.gif
washulis
tā kā potera grāmatas ir šausmonīgi populāras, tad jau loģiski, ka tiek iekāuts kaut kas no tās. tas būtu kauns, ja tā nebūtu. no 4 daļas pilnīgi acīmredzami vareja paredzēt, ka abi būs kopā, bet man jau radās šādas aizdomas noslēpumu kambara daļā... interesanti, ko par to saka emma ar rupertu? happy.gif
Elony
Ko Rūperts nezinu, bet Emma mierina Harijs+Hermione fanus, staigājot sadevusies rociņās ar Danielu. laughing.gif
washulis
hmm.. tā ir sazvērestība. viss ir savstarpēji saistīts (ziņās par šiem pāriem un tad arī pieķertie emma ar danielu), kas tad būs tālāk? shifty_a.gif
Seratna
Ronam bija jāmirst. Tad vismaz 7. grāmata mani pārsteigtu.
September
Njaa es ar lasiju ka valentindienā Emma ar Danielu bija kādā vietējā baarā.. grin.gif man liekas ka Harijs+Hermione skan labākk.. smile.gif
cola
Es arī esmu Rona/Hermiones fane. smile.gif
Kety
Nu var jau būt, ka Harija Potera grāmatās Rons un Hermions ir kopā, taču dzīve tas ir savādāk nu nezin, kad pēdēja septītajā grāmatā Ronam un Hermionei n nāksies skūpstīties, tad ko par to teiks Daniels (Harijs) smile.gif
avillife
To man gribētos redzēt, ko par to teiks Daniels.... laughing.gif
Ilgi gan tem Ronam ar Hermijoni gāja, kamēr aizgāja... laughing.gif laughing.gif laughing.gif
sentinela
Interesanti, kas topa 1. VIETĀ es jau liktu Hariju uz Džinniju
pundurvilcinjs
kas zin, varbūt Hermione iemīlēsies kādā no viņiem arī īstenībā.... tas būtu diezgan jauki smile.gif un smieklīgi grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!