Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cik daudz tu pārlasi Harija Potera grāmatas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Pipardilliite
sorcerer.gif
nju cik reizes? smile.gif
Paige
Visas grāmatas neko neizlaizot esmu izlasijusi loti daudz reizu, bet loti, loti biezi es parlasu savas milakas nodalas, piemeram 7. grāmatai pedejas tris...
washulis
neskaitāmi... kurš gan vairs spēs saskaitīt... xD.gif parasti pirms filmu iznākšanas konkrēto grāmatu, vēl, kad nav ko darīt un vēl saziņ kādu iemselu dēļ. njā... vēl jādabū ir septīto tad būs noteikti dažas reizes klāt.. rolleyes_a.gif
nešķīstais skuķis.
es neskaitu, bet zinu, ka ĻOTI daudz!! grin.gif
Massacre
Pagaidām zem 20 reizēm.
Atceros visas no tām pat to 'kad' un 'kāpēc'.
Elony
Man liekas, ka vidēji katru grāmatu trīs reizes. Tātad 21 reizi. Ja godīgi, tad ir vairāk. smile.gif
Arbūzgalva
Es varu godīgi atklāt, ka vairāk par 30 reizēm kopā visas. smile.gif
Big Bad Wolf
Domāju, ka kopā varētu sanākt kādas 20 reizes. happy.gif
Jūens
Man saskaitot sanāca 12 reizes, jo pats vēl neesmu izlasījis 7 daļu.
evija
katru vairāk kā 10 reižu ermm.gif . un vēl pa gabaliņam vislaik palasos.
7to tagad lasu otro.
Alija
vai die... nu no sākuma es izlasiijus vasas daļas pēc kārtas...
pēctam vēlreiz...
un tad es sāku pārlasīt tās grāmatas kas man patika visvairāk(tiesa man visvarāk patīk visas grāmatas, tapē es turpinu visas tik lasiit un lasiit grin.gif rolleyes_a.gif )
Seila
Katru grāmatu vismaz piecas reizes. Pēdējo septīto daļu, gan pagaidām ir sanācis izlasīt tikai divas reizes.
Aiva
Daudzas reizes. Vecākās vairāk, jaunākās pagaidām mazāk reižu.
image
Nu ļoti daudz reižu smile.gif visvairāk laikam 6. daļu 7. tiko 2. reizi sāku lasīt ...
Kaķe
īsti nevaru pateikt, bet, ja mana vecā atmiņa mani neviļ, tad kaut kur zem 20 reizēm.
Kkas
Apmēram 10. Man mājās ir tikai 3. un 7. Bet kopā ir 8 HP grāmatas, jo 5. ir divas!
Moriartijs
daudz, daudz, daudz.

tā, pasakitīsim: 2, 1, 2, 1, 2, 3, 1, 2, 3, 4, 1, 2, 3, 4, 5.1, 5.2, 1, 2, 3, 4, 5.1, 5.2, 6, 5.1, 5.2, 6 (angliski), 2, 4, 6 (latviski), 5.1, 5.2, 7 (angliski), 7.

Tātad saskaitiet. daudz. un vēl kad nav bijis ko darīt, tad arī ir lasīts poters, šī ir vispārējā progresija.

----
saskaitīju 34.
crashsf
Ooo daudz es izlasijis visas iznemot 7 jo man vel nav unsure_a.gif tongue.gif
Manolo Blahnik
atceros, ka sesto lasīju divreiz. smile.gif
pirms pāris dienām burtiski "apēdu" beidzamo, un ir doma pēc kāda laiciņa lasīt vēl! tongue.gif
Kniepiņa
Kuru vairāk, kuru mazāk, bet izrēķinot aptuveno vidējo katru grāmatu reizes 6, tātad kopā at 42 reizēm grin.gif
(bet pat ļoti iespējams, ka vairāk wink.gif )
Purple mist
Visas grāmatas kopā neesmu lasījusi ne reizi. Neesmu tikusi pie pēdējās grāmatas.
Iepriekšējās grāmatas - kā nu kuras. Vienas pa vienai reizei, citas - pa divām.
nefretete
Pēc katras iznākušās jaunās grāmatas pārlasīju iepriekšējās, kā arī posmos, starp jauno grāmatu iznākšanu vēl tika pārlasītas. Tātad, diezgan daudz reižu sanāk.
Grēkmeistars
Tagad jau ir grūti pateikt, bet es zinu, ka 1.,2.,3.,4. daļu esmu lasījusi katru pa vismaz 4 reizēm. Piekto un sesto esmu lasījusi divas reizes. Septīto - vienu.
Tādas īpašas grāmatas. Neko citu es laikam gan nebūtu spējusi tik daudz reižu pārlasīt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!