Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Ziemassvētku vecītis pastāv?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Lapas: 1, 2, 3, 4
mazā peciņa
Nu tad tā. Mēs jau visi esam lieli, bet tomēr katram ir citādākas domas...
Vai tu tici Ziemassvētku vecītim? Es ticēju līdz šīs aptaujas izlasīšanai wink.gif
·spid·
s neticu.... s ticu ka winjam i jaatic liidz noteiktam wecumam & s ticu ka tas ziemassweetku weciitis kas i lapzemee i iists, bet tikai peec profesijas... taac winjsh nepiedzima.... nu katraa zinjaa taada reaali iista z-wecha nau.... bet ja taa padomaa - kas wispaar i iiists?!...
mazā peciņa
CITĀTS(spideratey @ 23.11.2003 18:02)
kas wispaar i iiists?!...

Tāds kuram bārdu nevar noplēst
Aijux
Nu es ticu.... vinjsh likaas tik iists, kad es Lapzemee pie vinja biju.... es zinu, ka vinjsh nav iists, bet vienalga ticu.... wink.gif
Nyniema
Es ticu ka katram ir savs Ziemassvētku vecītis- man tie ir mani vecāki.
·spid·
Ziemassweetku weciitis i samaitaac teels! nekaa sweeta wairs winjaa nau...
aivvv/troll dream walker
barbari... kaa var neticeet zimassveetku veciitim ha ha
Roviela
Nē, neticu, bet tas jau neko nemaina. Ziemassvētki tāpat būs! grin.gif
aivvv/troll dream walker
maina gan! Kas tad dos dāvanas?
Roviela
Vai tad viņš pazudīs tikai tāpēc, ka es neticu? grin.gif
Pie manis nāca nevis sarkans Santa Klauss, bet meža vecis ar visu dresēto lāci un čigānieti piedevām! smile.gif Tas bija tik jautri!
cava
Laikam pilnīgi īsta Ziemassvētku vecīša nav, bet ir tā aizvietotājs, kas strādā Somijā. pati tur biju un viņš pat ļāva man paraustīt bārdu. Arī nobildējāmies. Tā ka nobalsoju ka es ticu.
Zuz
Ko vēl ne! Neticu. Tā kā man vispār nepatīk x-masi... nu un tā. un par cik parasti vecītie bija mans kaimiņš... whistling.gif
Vinky
Nu... eh... crying.gif Atmiņas, ak atmiņas. Man ir bērnības trauma. Kad man bija 6 gadi - Che izrīkojās ļauni un paziņoja man, ka Z-svētku vecītis neeksistē!!! crying.gif Trauma visai dzīvei.
·spid·
s to sapratu jau ljoti agraa beerniibaa ka nau z-wecha, bet s turpinaaju muljkjot wecaakus lai dabuutu lielaakas daawanas... wienmeer smu bijusi taada kaa materiaaliste...
Pirlipete
A man ir sīka māsiņa,kura tic Ziemassvētku vecītim un tād''eļ mēs visi tēlojam,ka ir!Es tač arī ticu! cool.gif
The Shine
*klusi, jo negrib nevienu sarūgtināt*
tā. Bafija netic ZV. Bafija tic Algebras vecītim laughing.gif
eyedam
CITĀTS(Trade///MARK @ 24.11.2003 23:00)
Nav labi ļaut attīstīties infantilismas bērnos tikai tāpēc, ka tas ir "mīļi". Cilvēkam jau bērnībā ir jāzin patiesība.

Nevajag pārspīlēt. Infantilisms ir garīga atpalicība. Miljoniem (vai miljardiem?) bērnu savulaik ir ticējuši Ziemassvētku vecītim. Vai tāpēc viņi ir atpalikuši?! Tiem (pieaugušajiem?), kuri bērnam vēlas atņemt viņa sapņus, visticamāk vienkārši skauž, ka viņiem šis laiks ir pagājis, vai arī bijis ļoti īss.

Kā bija tajā anekdotē/teicienā – laimei nevajag daudz, tikai lai citiem būtu mazāk. Manuprāt, lai gan tas ir patiesi, diezgan nožēlojami, ja to necenšas pārvarēt.

eyedam
Sanya
Nopietni... TICU. Vinjsh ir iisc... es vienreiz pati vinju redzeeju.. un ja kas taa pasaka par salaveci nav nekaac izdomaajumzz! tongue.gif
Northwatch
huh.gif Lielie nopietnie pasaules iekarotāji...kur ta bez Salaveča? Man mamma stāstīja ka viņš burbuļmašīnā brauc...
Mazaa
mnja...nu tam kas pa skurstenjiem velkas iekshinj tam es neticu bet tam kas te Latvijaa bija tam gan ticu...
NovemberNövelet
Nee.. Un beerniibaa es no taa saucamaa Zimassveetku veciisha baidiijos un gribeeju, lai vinjsh aatraak vaacaas prom unsure.gif laughing.gif
Ashly
es atceros, ka man bija vienalga vai ir vai naf tas salavecis, jo man no viņa tik un tā bija bail....betgalvenais man bija– nepalikt bez dāvanas. grin.gif
Siri
Es ticu,jo ziemeļpolā tāds tiešām pastāv...savu ceļojumu ziemassvētku laikā viņš brauc Latvijai pa līkumu,bet amerikāņiem gan tiek dāvanas... laughing.gif
giraffe
Es ticu! grin.gif Jo daavinaataajs sanjeemeejam ir kaa Ziemassveetku veciitis. smile.gif
...Zanish...
(Zanish) Nenobalsoju ,jo ir Ziemassvētku vecītis Somijaa. Tachu vinjsh par taadu nepiedzima un vinjsh Ziemassveetkos nelido apkaart Pasaulei un tik pat labi Ziemassveetku veciitis vareetu buut arii cits cilveeks.
sorcerer.gif
morgion
Mana vecaa mamma pati peerk daavanas, bet peec tam saka ka tas ir no vecca, kaa tas besii araa tas noziimee ka mani uzskata veel par siiku beernu..............sad.gif glare.gif angry.gif mad.gif
Psychotic Thoughts
Es neticu...
ticeeju liidz kaadu 6 gadu vecumam, kad iisi pirms z-sveekiem atradu daavanu saraxtu grin.gif
tumsīgā
neticu un nemaz neatceros vai kādreiz esmu ticējusi huh.gif Mums jau ir tāds paradums ka katrs apdāvina katru un z-vecītim vienkārši nepaliek vietas laughing.gif Bet turklāt es jau 6 gadu vecumā zināju kas ir naudas grūtības un tāpēc nediedelēju dāvanas ne z-vecītim ne vecākiem grin.gif
Lija
Ziemassvētku vecītis pavasarī???? Ziniet pat man ir savas fantāzijas robežas... laughing.gif getlost.gif
laughing:angel
neesmu ticējusi,neticu, un neticēšu getlost.gif
saules1
tas salavecis nebūtu tik populārs ja nebūtu Coca-Cola. tad šādas aptaujas varbūt arī nebūtu.

Mans viedoklis
eziic_miglaa
buutiibaa ZS veciitis ir fantaazijas teels, kas vienkaarsi ir materializeejies!!!
taa kaa vins ir vienmeer, kad par vinju iedommaajas...
Hermione
Es gan ticu gan neticu, Ziemassvētkos vienmēr jābūt vaininiekam par tām dāvanām!!!! Vai nu pie durvīm vai zem egles!!!
Lija
te nu ir patiesība par ziemassvētku vecīti...
obligāti uzgrieziet skaņu...
šitente
giraffe
CITĀTS(Lija @ 27.03.2004 20:18)
te nu ir patiesība par ziemassvētku vecīti...
obligāti uzgrieziet skaņu...
šitente

O moins! Es tieshaam salecos shito skatoties! :blink: laughing.gif
Matrikss
Z-vecītis ir Lapzemē, bet viņs takš nelido pa nakti apkārt un nevienam dāvanas nedod.
zenofeX
Vispār jau neticu, bet vispārējā prieka un līksmības labad parasti izliekos ka ticu... Arī tad, ja mazi bērni ir tuvumā laughing.gif
monster
ziemasssveetku veciissa nau !!!! 7 gadu vecumaa aizsuutiiiju sim veestuli bet daavanu nesanneemu !!!!! mad.gif
mad
ir jau zssveetku vecis iists!!!!! tas vienu reizi pat bija uz latviju atbraucis bet daavanas vinjsh protams ka nedala!!! bet iists taads viens eksmplaaars ir!!!
eziic_miglaa
CITĀTS(o.o.o @ 29.03.2004 16:43)
ziemasssveetku veciissa nau !!!! 7 gadu vecumaa aizsuutiiiju sim veestuli bet daavanu nesanneemu !!!!!  mad.gif

drosi vien pa pastu pasrociigi aizsuutiiji, nevis paluudzi, lai mamma to izdara, vai ne?
beerni reizeem neseko vispaarzinaamajaam instrukcijaam un scenarijiem un tad taa gadaas.
Trusite
CITĀTS(Eredia @ 30.03.2004 08:23)
CITĀTS(o.o.o @ 29.03.2004 16:43)
ziemasssveetku veciissa nau !!!! 7 gadu vecumaa aizsuutiiiju sim veestuli bet daavanu nesanneemu !!!!!  mad.gif

drosi vien pa pastu pasrociigi aizsuutiiji, nevis paluudzi, lai mamma to izdara, vai ne?
beerni reizeem neseko vispaarzinaamajaam instrukcijaam un scenarijiem un tad taa gadaas.

es veestuli aizsuutiiju pashrociigi - bez mammas zinjas un man atnaaca tas, ko es veeleejos - rozaa zakis, no pashas Somijas ar visu marku un ziimogu virsuu!!! to nu toch neviens nevareeja atkost un noviltot!!
fire
tads onkulis lapzemee seezj, reklaamas noluukos...aa un veel pirms gadiem 10 tevs uz 1 vakaru kaut kur nozuda...
keita
neticu, bet gan jau tas Somijas vecītis ir gana īsts laughing.gif
eziic_miglaa
es pat zinu uz kuru maaju pusi nozuda mans papins peedeejos ZS, turklaat attieciigas kraasaas teerpies grin.gif
Hermione =)
Es domāju, ka Ziemassvētku vecītis ir un viņš katram šķiet labs. rolleyes_a.gif
Canadian
Ai, nu taču Zviedrijā ir tas. bet, ja tas kurš pa skursteņiem skraida, tam es neticu.
eziic_miglaa
manupraat apmeeram liidz 6 vai 7 gadu vecumaa un peec tam naak otrais periods, kad vins atdzimst, kad esi viens no vecaakiem beernam, kas veel so vecumu nav sasniedzis.
bet skaisti ir ticeet taadaam labaam lietaam.
taapeec mana atbilde ir jaa, pastaav tacu vins, kaada vel runa!!!
vanesa
Es neticu. Nekad neesmu ticējusi. Un parasti dāvanai ir klāt kartīte ar novēlējumu un parakstu no kā. Man piem. liekas stulbi ka amerikāņu filmās katrā lielveikalā ir " īstais " ZV katrā lielveikalā. Un tas ka neticu ZV nenozīmē, ka prieks par dāvanām ir mazāks tas vienalga ir milzīgs.




PS. Lieldienu zaķim es arī neticu.
didziz
Man patīk šī aptauja grin.gif 43% saka Jā !
Statistika reizēm ir viena jautra lieta.
Bet tas jebkurā gadījumā netraucē man arī pateikt "Jā" !
Immortal
A kas tad ir tas kurš Lapzemē dzīvo? Tas tak ir salavecītis...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.