Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Odina vilki
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2008. gada sezona
Lia'angia
Esmu sasparojusies doties plašajās ārzemju ārēs uz Krievijas lomu spēli "Odina vilki. Desmitgade". Tas ir pamatīgs un ļoti nopietns projekts, kas attēlo vikingu laikmetu Eiropā, 9. gs pirmā puse. Prasības pret spēlētājiem ir gana augstas, gan atspēles, gan tērpu un "anturāžas" ziņā.
Sliktākajā gadījumā braukšu kā jarla (Rižijs) blakussieva wink.gif , bet vispār jau gribētos savākt nelielu komandiņu, kas spēlētu latviešus... Vai varbūt te ir gribētāji?
Dvēselīte
Kad? Cik ilgi? Cik maksā spēle? Cik maksā ceļš?
Kāda spēles ideja?
Lia'angia
Viņiem tagad mājas lapa gļuko, bet vispār - 5-10 augusts, maksa - apmēram 5 Ls, ceļa izmaksas - aptuveni 50 Ls (ieskaitot vīzu), laiks - 842 gads, skandināvu, Eiropas un slāvu cilšu savstarpējās attiecības (lasi - kari un tirdzniecība). Viņi negrib viarāk par 1500 spēlētajiem, no krueim gnadrīz visi jau ir pietiekusies, tā viņi raksta.
Tas ir ilgstošs projekts, pirmie Odina vilki bija tiešam pirms 10 gadiem, pa starpu vēl pāris spēles. uz turieni brauc arī diezgan daudz rekonstruktoru, tā ka prasības pret tērpiem ir gana uagstas (bet nu ne, ka vajag ar rokām sūtu apģērbus un tā).

Viesis (skatitajs_no_malas)
Es kā latviete labprāt! smile.gif
(Te slēpjas skatītajs_no_malas) smile.gif
Lia'angia
Bet tas pārklājas ar Tēŗveti unsure_a.gif es gan izvēlējos Odinu
Viesis (skatitajs_no_malas)
Ēee, tad gan nenem ljaunaa, bet es ne... Ja neparklatos, tad labprat!
Lia'angia
Nu man jau ar tā likās wink.gif
Viesis
50 ls žēl izmest ja nav runa par vismaz kniedētiem bruņu krekliem, autentiski kaltām ķiverēm un dēļu vairogiem, nemaz nerunājot par cirvjiem, zobeniem un šķēpiem, es kaut vai iztērētu 100 par to lai uz to tikai paskatītos. A savādāk būs no sērijas - no milzīgiem riņķiem pīti krekli, kreisas bruņu cepures, vairogi no velns viņ zin kā, un par ieročiem nemaz nerunājot. Pa 50 ls liekas var mierīgi izbraukt uz visiem Latvijas festiem atliektiem galiem.
Lia'angia
Šitais nav fests. Šitā ir spēle. Lomu spēle. Kurā, starp citu, ir augstas prasības pret tērpiem, ja kas. Tu paskaties, viesi, cik daudz Latvijā ir kniedētu bruņukreklu festo, un cik nekniedētu. Ha.
Un es neaicinu braukt paskatīties - lomu spēle nav teātris, kur vieni spēlē, bet citi skatās. Es piedāvāju braukt spēlēt. Iedzīvoties 9 gs cilvēku ikdienā, sadzīvē un psiholoģijā. Saspēlēties ar citiem, iepreikš nezināmiem cilvēkiem.
Un 50 Ls ceļam - tas nav dārgāk, kā aizbraukt ekskursijā uz pāris dienām uz ārzemēm.
AxelBladd
Izklausās interesanti, laba iespēja spēlēt ar cilvēkiem, ar kurus tu vispār neesi redzējis un nepazīsti kā raibus suņus smile.gif. Labprāt pieteiktos.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.